Skocz do zawartości
Forum

Mam kłopot


Gość Szymon12322

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szymon12322

Witajcie.
Mam problem ze sobą i nie wiem nawet w jakim forum go zamiescic. Powiem wam o co chodzi może mnie odeślecie na własciwe.
Otóż: Położyłem się spac i właczyłem sb film. Leżac na łużku dostrzegłem że obraz filmu jest strasznie mały (mniejszy niż zwykle), rozejżałem się po pokoju i miałem wrażenie że kąt widzenia mojego się poszerzył (nie wiem jak to powiedzieć) pokój mój wydawał się znacznie wiekszy niż zwykle a ( mam paski na ścianie) paski na ścianie wydawały sie węższe i mniejsze. Miałem przy tym lekki ból głowy.
To jedna sprawa
Miałem tysiąc myśli na raz. Raz myślałem o prostym równaniu a pól sekundy potem o czymś wogóle innym jak np. o swojej dziewczynie. Myśli jakby sie kłębiły w mojej głowie i nagle wszyskie zaczeły do niej przychodzic. Miałem też jakby taką swiadomość że jestem w tej chwili mądrzejszy. Wstałem wypiłem herbate i nagle wszystko się uspokoiło.
Miałem ten efekt kilka bądz kilkanaście razy w życiu(mam 19 lat). Niekiedy wyglądało to inaczej. Miałem świadomość że moje palce u rąk są bardzo chude jak patyki i było je ciężko zgiąć. Mialem też (to cos) że nie mogłem podniesc rąk bo wydawało się mi że są bardzo ciężkie i miałem świadomośc że dzwigam coś bardzo ciężkiego. Kiedyś to przechodziło po około godzinie. Dzisiaj po 20 minutach około. Nie wiem co mam zrobić.

Pomocy

Odnośnik do komentarza

Dołożyłam jedynkę do unna, bo mi napisano, że ktoś inny ma takie konto.

Może napisz na jakimś koncie parapsychologicznym? Mam wrażenie, że tam możesz znaleźć odpowiedzi.
Napisałeś, że jak wstałeś, to wszystko minęło.
Więc następnym razem wstań, zrób kilka gwałtownych ruchów, wszystko powinno wrócić do normy.

Odnośnik do komentarza
Gość Danuta718

Zastanawiają mnie te paski na ścianie... nie wiem jak to ująć żeby każdy zrozumiał... chodzi mi o to, że niektóre detale w jakiś sposób ze sobą nie współgrają i wtedy wychodzą różne ,,siły nadprzyrodzone". Porównam to z antywirusem. Jeśli zamontujesz 2 różne na jednym urządzeniu to siłą wyższą będą dziać się różne sytuacje. Być może właśnie coś takiego wystąpiło u Ciebie. Ale to tylko takie gdybanie :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...