Skocz do zawartości
Forum

Umowienie się z zonatym facetem a niesmialosc?;(


Gość Oonnaa95

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margolcia_63

Tylko co można wycisnąć z takiego tematu? - że dziewczę ma niedomiar umysłowo - moralny, i obojętnym jest, czy jest trollem, czy to problem innej natury.
To widać. Nie wiem tylko, czy to wiedza o którą się tu rozchodzi, tylko fora publiczne nie powinny być źródłem wiedzy jak dokonywać czynów niegodziwych. sic! I każdy niegodziwiec niech sam dochodzi do swoich celów, raczej nie spodziewała bym się porad.
Jeśli to troll, to też współczuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Autorka1110

Powtarzam jeszcze raz ,że TO NIE PROWOKACJA..ani żadne wybujałe fantazje erotyczne...Czy fetysztsa też powinien być tępiony za to ,że kręcą go stopy? Pisze o tym szczerze,bo wiem ze jestem anonimowo i moge sie wygadac...Nie wiem dlaczego tak kręca mnie zonaci faceci...

Odkąd pamietam zawsze wolałam starszych juz jako 13 latka siedziałam na czacie i czatowałam z facetami,podawałam sie za starsza bo jak pisałam,że mam 13 lat to uciekali ode mnie,pisałam z 18 latkami,i troche starszymi,z czasem mój gust się zmienił i zaczęli podobawac sporo starsi , i zonaci oczywiscie nie tacy w wieku mojego ojca,ale dobrze utrzymany 35- 40 tez nie jest zły, to oczywiscie górna granica...

Chyba boje się ,zangażowan ,tego,że będe adorowana, bo wiem,że facet zonaty nie zaangazuje sie bo w domu czeka na niego zona ja bede tylko odskocznią i bardziej mnie to kręci niz czysto formalny związek i trzymanie się za ręke..

Zonaty mi nic nie zrobi,tacy zazwyczaj są czuli i delikatni i jesli kogos poznaja to beda sie straac zeby u3mać tą znajomość jak najdłuzej bo nie ukrywajmy,że zonatym trudniej o kochanke...Zdaje sobie sprawe z ryzyka ale nie chce nikomu rozbijac rodziny,wiem,że to jest złe i powinnam zmienic swoje upodobania ale nie mogę... To silniesze ode mnie...

Nie robie sobie jaj,bo gdyby tak było to nawet nie chcialo by mi się tutj regularnie wchodzić i sprawdzać nowych odpowiedzi...

Odnośnik do komentarza
Gość Dark_Rivers

Och słodziutka stulejko:P Pewnie nawet sobie nie wyobrażasz ile dobrego robisz dla ludzi z tego miejsca;3 Nikt nigdy dotąd w tym bajecznym miejscu nie zdziałał tak wiele i to w tak krótkim czasie ja Ty.Sama pewnie zauważyłaś zresztą jak wiele osób próbowało cię zniechęcić do pisania na tym forum wpajając Ci wartość nic nie wartej s**i.Cóż, mnie tak bardzo to pod jarało aż zeszłej nocy praktycznie 4 godziny spędziłem na łonie natury strugając jasia w zaciszu gwiazd xD.Od dziś zostaje twoim fanem, droga Ateno :D Co tu dużo gadać:-) Masz to coś w sobie co niejednego faceta ptaszka postawi jeszcze do pionu:P Twoje wpisy to czysta poezja>Czytając twoją wszechstronną twórczości jaka wydobywa się Twej cudownej klawiatury to śmiem twierdzić, że zostałaś stworzona by tylko trollować. :-) ;-) :-)

Odnośnik do komentarza

"Chyba boje się ,zangażowan ,tego,że będe adorowana, "- zamiast adorowana chcialas napisa: wiem, ze będę używana.

"wiem,że to jest złe i powinnam zmienic swoje upodobania ale nie mogę."
" Jestem bardzo nieśmiała:( do tego stopnia ze nigdy nie spotykalam sie z facetami... ."

No i jakie upodobania, kręcenie zaobrączkowanych może mieć młoda osoba, która nigdy sie z facetami nie spotykala?
Pewnie jest to młoda osoba, która wymyśla sobie takie problemy i ma nadzieję być oryginalna tym bardziej im bardziej oglosi je światu.

Kontakt z własnym mózgiem dalej pilnie wskazany.

Odnośnik do komentarza

Dark_Rivers
Och słodziutka stulejko:P Pewnie nawet sobie nie wyobrażasz ile dobrego robisz dla ludzi z tego miejsca;3 Nikt nigdy dotąd w tym bajecznym miejscu nie zdziałał tak wiele i to w tak krótkim czasie ja Ty.Sama pewnie zauważyłaś zresztą jak wiele osób próbowało cię zniechęcić do pisania na tym forum wpajając Ci wartość nic nie wartej suki.Cóż, mnie tak bardzo to pod jarało aż zeszłej nocy praktycznie 4 godziny spędziłem na łonie natury strugając jasia w zaciszu gwiazd xD.Od dziś zostaje twoim fanem, droga Ateno :D Co tu dużo gadać:-) Masz to coś w sobie co niejednego faceta ptaszka postawi jeszcze do pionu:P Twoje wpisy to czysta poezja>Czytając twoją wszechstronną twórczości jaka wydobywa się Twej cudownej klawiatury to śmiem twierdzić, że zostałaś stworzona by tylko trollować. :-) ;-) :-)

Niektóre Twoje wypowiedzi często są doprawdy drażniące ale z tą wypowiedzią trafiłeś w dziesiątkę :D.

Odnośnik do komentarza

Nie rozumiem dlaczego tyle osob sie zbulwersowalo przecież ,wiele dziewczyn marzy o zonatym ale żadna sie nie przyzna bo wszystkie robią się na takie swietojebliwe...,i co w tym takiego szokujacego i niespotykanego ze az nie mozecie uwierzyć w prawdę ? . .Wystarczy wpisac w wyszukiwarkę fraze '"Lubie zonatych ".lub podobaja mi sie zaobraczkowani..żeby zrozumieć ze takich dziewczyn istnieje wiecej i to nie zaden trolizm tylko czysty hedonizm .

.Moze drogie formuowiczki boją sie o swoich mężulków? I dlatego tak atakują i:plują jadem??. ..GDYBY MĘŻOWIE SZANOWALI SWOJE ZONY TO NIE SZUKALIBY OKAZJI NA BOKU...Kazdy z Nas ma wolna wole , mogę czekać na propozycję od zonatego i ewentualnie z niej skorzystać lub odrzucić ale nigdy pierwsza nie mam zamiaru wyskakiwac z ofertą...Wiec pilnujcie swoich mężów bo jak będzie mial ochotę na:skok w bok to umowi się z Asią a jak Asia nie będzie chciala to pójdzie do Kasi..I na tym to polega..Mozna winic tylko facetow o to ze sa tacy latwi.i dążą .po trupach do celu

Odnośnik do komentarza
Gość Doświadczona

A co ciekawego może być w taki starym pryku? Ni to do tańca nie nadaje się bo za leniwe już dziadzisko. W łóżku też szału nie ma z facetami przed 4o dojść do orgazmu to tak jak z trafieniem w totka. Kiedyś jak byłam młoda też bujałam się w starszych teraz cieszę się że wybrałam sobie partnera życiowego w wieku podobnym do mego

Odnośnik do komentarza

Od początku pachniało mi to nieprawdą, ale załóżmy, że to prawda.
Autorko, rozumiem, że czujesz lęk przed zaangażowaniem i zranieniami, na jakie naraża ,,normalny", ,,pełnowartościowy" związek. Widzę też, że nie odnajdujesz się w społeczeństwie (może to tylko pozory internetowe), bo pozwalasz, żeby ludzie Cię odsądzali od czci i wiary. Bronisz się ledwo-co. Poza tym sama przyznałaś, że jesteś nieśmiała.
Dobrze, że tu napisałaś :)
Uważam, że zdradzanie i doprowadzanie do zdrady to coś złego, ale rozumiem, skąd mogą się brać takie,,fetysze", skłonności czy zwał jak zwał. Potępianie Cię nic nikomu nie da, bo prędzej zrobisz nam na złość, niż posłuchasz kogoś, kto Cię wyzywa i ocenia.
Prawdopodobnie z jakichś powodów bardzo boisz się mężczyzn, ale jednocześnie szukasz ciepła. Dla tej namiastki miłości można zrobić wiele głupich rzeczy, o czym sama dobrze wiem... Dopiero po dłuższym czasie zrozumiałam, że nie robiłam tego dlatego, że konkretna rzecz wydawała mi się pociągająca sama dla siebie, ale dlatego, że sama byłam bardzo zraniona i zagubiona.
Nadal jestem. Teraz staram się być ostrożna i pomału szukać prawdziwego szacunku do samej siebie i wierzę, że z czasem znajdę też drogę do szacunku do innych. Chodzę na terapię (psychologowie od dzieciństwa nic nie mogli u mnie znaleźć, dopiero w wieku 23 lat należycie się otworzyłam), myślę nad przeszłością...
Polecam zastanowienie się nad źródłami Twojej nieśmiałości, a to może zaprowadzi Cię na terapię, a przynajmniej pomoże dojść do jakichś wniosków. Poznając źródło, może zwalczysz za jakiś czas nieśmiałość, ale wtedy będziesz się czuła na tyle dobrze sama ze sobą, że będziesz gotowa na ,,pełnometrażowy związek". Powtarzam - rozumiem lęk przed związkami.
Pozdrawiam Cię ciepło :)

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

A kto twierdzi, ze młodzi wolni mężczyźni marzą tylko o trwałych związkach i zaraz się angażują. Wątpię.
Młode dupy na boku chcą mieć i młodzi, i zaobrączkowani.
Raczej argument kompletnie nietrafiony.
No i autorka niech się zdecyduje, czy chodzi o niezobowiązujący seks, czy o trzymanie za rączkę. Jeśli chodzi o pierwsze to każdy target jest dobry, jeśli o drugie to raczej nie z żonatym facetem.
Jest też target starszych i wolnych, jeśli to chodzi o wiek, bo póki co to wygląda, że chodzi tylko o obrączkę.
To może jakiś orzeł by się nadał, też mają obrączki.
Ja jednak uważam, że nie należy przesadzać z liberalizmem, w końcu pedofile też mają swoje preferencje wiekowe.
I dziewczyno miła wiedz, że pierwsze doświadczenia seksualne mogą zaprogramować, skrzywić człowieka na całe życie. To tak do przemyślenia bo mam nadzieję, że nie traktujesz tego forum jak towarzyskiego i nie wpadłaś tu tylko po oferty.
A blisko i mała miejscowość też nie gwarantuje anonimowości, może się niefajnie temat rozwinąć.

Odnośnik do komentarza

~margolcia_63

Młode dupy na boku chcą mieć i młodzi, i zaobrączkowani.

Jest też target starszych i wolnych, jeśli to chodzi o wiek, bo póki co to wygląda, że chodzi tylko o obrączkę.
To może jakiś orzeł by się nadał, też mają obrączki.

A może łabędź? Też miewają obrączki, czasem nawet kilka (na nogach i szyi), a poza tym są już sprawdzone wzorce takich relacji, np. starożytne - niejaka Leda, czy bliższe nam kalendarzowo - Elżbieta (ta od wagnerowskiego Tannhäusera) ;-)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...