Skocz do zawartości
Forum

Jak żyć z artystą?


Gość emma88

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za poradę. Ta sprawa z garniturem to niby mała nieistotna rzecz, ale uświadomiła mi, że totalnie do siebie nie pasujemy. Jak powiedział mi jak ma zamiar się ubrać na ślub moich znajomych to się załamałam. Oczywiście wyraźnie powiedziałam mu, że musi mieć garnitur, więc mam nadzieję, że nie narobi mi wstydu... Doszłam jednak do wniosku, że lepiej czułabym się tam sama :(

Odnośnik do komentarza

~Ana781
Ta sprawa z garniturem to niby mała nieistotna rzecz, ale uświadomiła mi, że totalnie do siebie nie pasujemy. (...)Doszłam jednak do wniosku, że lepiej czułabym się tam sama :(

Ana781, jeżeli na ślub znajomych wolisz pójść sama, to dla mnie już jest niepokojący sygnał, że jednak Wasz związek jest w kiepskiej formie. Musisz być uczciwa wobec siebie i partnera, jakie są Twoje oczekiwania, bo jeżeli Ty nie mówisz o swoich potrzebach, to on nawet nie wie, czy jest w stanie im sprostać. Jak widać - Twój partner nie jest w stanie sprostać wielu Twoim oczekiwaniom (nwet tym w kwestii ubioru). Teraz to "tylko" Cię frustruje, w przyszłości - może wywoływać gniew i coraz częstsze kłótnie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...