Skocz do zawartości
Forum

ostatni nastoleni rok..


Gość millka

Rekomendowane odpowiedzi

jestem wkurzona bo mam 19 lat. Weszlam przypadkowo na stronke teenzone, czytam, aż serce mnie ze strachu bije.. Ja koncze naście lat, a żadne z tych tematow nie jest dla mnie... Nigdy nie mialam chlopaka i czuje ze poznanie go to teraz cos jak znalezienie wody na pustyni. Gdy mnie podrywali, to czulam niechec - wiedzialam intuicyjnie ze to nie ten..ze mi sie nie podoba.. Teraz za to mam doła - czemu milosc zawsze jest niewzajemna? Czemu 99% ludzi zakochuje sie w kims kto go nigdy nie pokocha? Jedyne co mi zycie da to książka i komputer na których będę pracować na studiach ucząc się.. Całe życie w książkach! Może przesadzam. Tak czy siak mam pustkę a i mam strach bo wiem że miłość to coś takiego że ptak jest złapany w klatkę..Poza tym jest mi cholernie zimno. Nie wiem jak dam rade na studiach skoro jak mi zimno to nic nie robię jak tylko piję w kółko herbatę i nie moge sie skupic..To okropne być singlem w okresie zimowym. Samotność + zimno= g****

Odnośnik do komentarza

millka, podejrzewam, że Twoje gorsze samopoczucie chyba wynika z rozpoczynającej się jesieni ;) Krótsze dnie, dłuższe noce. Jesteś młodą dziewczyną i wszystko przed Tobą. Masz dopiero 19 lat. To, że nie miałaś dotychczas żadnego chłopaka o niczym nie świadczy. A że Ci zimno? Cieplej się ubieraj. Niedługo zacznie się sezon grzewczy. Poza tym sprawdź krążenie i idź do lekarza. No i głowa do góry! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jak jest zimno, też mi się nic nie chce. Czasem się zmuszam do działania, np. sprzątam. Ruch rozgrzewa, a tobie radzę, nastaw sobie miłą muzyczkę i tańcz przy niej, lub ćwicz. Rozgrzejesz się.

Miłość jest cudowna i piękna i trafia się każdemu, o ile wyjdzie do ludzi i nie zamyka się w pokoju.
90% ludzi zakochuje się w kimś, kto odwzajemnia miłość.
Te 10% ma pecha i to głównie oni piszą na forum, nie myl ich z całym ludzkim rodzajem.

Odnośnik do komentarza

mysle ze ruch i dobry ubior to jakis sposob na rozgrzanie. Choc przyznam ze czasem trenuję aż pot ze mnie leci, ale te zagrzanie jest krótkotrwałe tzn szybko chłodnieję. Może to smieszne ale ja pod dresy założę jakieś getry. A taniec - owszem jest świetnym sposobem, a robienie prania także :) Muszę wam przyznać że pranie a także zbieranie na stojąco truskawek jest nie tylko pracą ale także dobrym cwiczeniem na wyszczuplenie brzuszka i rozciągania mięśni pośladkowo udowych :) Chciałabym sobie kupić jakieś buty wyższe tzn jakoś ponad kostkę lekko... z jednej strony botki jakieś z deichmann a z drugiej może jakieś skromniutkie czarne adidaski delikatnie wyglądające... Szukam i szukam i nie moge nic znaleźć bo same fluorescencyjne kolory są w modzie adidasowej. A przez internet butów nie kupuję..heh

Odnośnik do komentarza

Zimno,poczekaj na przeceny w Galerii, od razu się rozgrzejesz. Uwielbiam zakupy,a nie jestem dziewczyną, nie szukam,ale mam sporo koleżanek,niektóre są fałszywe,inne spoko. Chłopacy,znam paru fajnych. Jeden mnie prosi by połączyć go z koleżanką(obiecał mi dobry perfum),ale Ona go nie chce,bo lata za Nią jak piesek,to po co Jej taki,jak i tak jest na każde zawołanie. Faceci to Idioci.

Odnośnik do komentarza

Raczej zdołowanie nie powinno być przyczyną zimna ,tym bardziej jak jesteś zahartowana od małego,po drugie jesteś młoda i nie masz powodów do załamywania się ,sama wymyślasz te powody,
brakuje tylko ,żebyś wpadła w depresję:P
Żeby być z kimś trzeba umieć żyć samemu,siebie kochać i akceptować,więc zacznij od siebie:)

Wyjaśnij u lekarza te powody zimna.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...