Skocz do zawartości
Forum

Nienawidzę swoich piersi!


Gość Vvyv

Rekomendowane odpowiedzi

Spróbuj moze nieco przytyc, jedz wiecej weglowodanow- dobra jest np kasza kukurydziana, jaglana.
Moze przez to ze jesteś modelka wprowadzasz jakies ograniczenia dietetyczne?
Reakcje mężczyzn ktore opisujesz są jak z gimnazjum -to Twoi koledzy? Oni tak sami z siebie czy może dzielisz sie swoim kompleksem z otoczeniem?
Male piersi tez są fajne i maja swoje zalety - troche gorzej faktycznie jesli jest sie calkiem płaskim, ale po pierwsze w Twoim wieku naprawde wszystko moze sie zmienic, po drugie taka uroda też moze sie podobac i wygladac atrakcyjnie.
Popatrz np taka Keira Knightley (Piraci z Karaibow), Natalie Portman(zdobywczyni Oscara za "Czarnego łabędzia) albo Vanessa Paradis( byla zona Johnego Deppa) maja prawie plaskie piersi a sa piękne i seksowne.
Bardzo slusznie Ci napisala Brittanys
Slyszalam ze aktorka Goldie Hawn, posiadaczka malych piersi, pięknych włosów i zgrabnej pupy tak pocieszyła swoja córkę: "Masz male piersi i świetny tyłek- uwierz mi ze jeśli nie będziesz martwiła sie tym pierwszym faceci w wiekszosci zauwaza tylko to drugie"

Odnośnik do komentarza

Nigdy nie byłam na diecie, całe życie byłam szczupła... też tego nie lubię, chciałabym kiedyś chociaż na 5 minut być taka krąglejsza. Teraz już nabrałam ciała w tyłek, w uda, brzuch ale nic nie chce iśc w te piersi :(
Mieszkam teraz w akademiku to co mam zrobić jak ich niemal codziennie mijam tych "kolegów-pustaków"...
Aktorki... owszem mają małe, widać że porządne i naturalne, mogą sobie nawet żyć bez faceta bo sa sławne i bogate... opinie innych na temat ich wyglądu moga sobie wsadzić gdzieś, bo mają wszystko, jak im się zachce to pójdą pod nóż, a tak dla odmiany, żeby zmienić swój wizerunek... Może się mylę co do nich, ale większość celebrytów taki ma punkt widzenia.

Odnośnik do komentarza

tak naprawdę rozmiar piersi nie ma większego znaczenia w Twoim życiu.Znajomy mi kiedyś powiedział,że woli jak najmniejsze piersi,nawet może ich w ogóle nie być.Wg niego kobiety z małymi piersiami są bardziej namiętne.Poza tym to tylko kwestia gustu,więc jak się komuś spodobasz,to bez względu na nie.Ja np.mam tragedię ze swoimi bo są asymetryczne,jedna jest większa od drugiej o kilka numerów.Nie mogę wyjść na basen,plażę itd.bo wierz mi-to się bardziej rzuca w oczy niż zerówki.No i wygląda to bardzo nieciekawie,nigdy nie pokazałam się żadnemu mężczyźnie bez stanika i nigdy się nie pokażę.

Odnośnik do komentarza

Ale zwróć uwagę ze te wymienione (i wiele innych kobiet z małym biustem) nie są sławne i bogate od urodzenia. Ktoś je zaakceptował, dał im szanse takimi, jakimi są-
i widzowie też.
Jestes naprawde bardzo młoda, przypuszczam ze moze komus cos napomknęłaś o swoim problemie bo nie wyobrażam sobie zeby "koledzy z akademika" ośmielili sie ot tak sobie komentowac wygląd dziewczyny.
Jeżeli to robią to zastanów sie moze nad swoim podejściem do otoczenia-moze w tym tkwi problem.
Dlaczego pozwalaja sobie publicznie na takie naruszające twoja intymność i godność odzywki.
Moze sprobuj byc bardziej zdystansowana,niej sie spoufalać a bardziej sie szanowac, a jezeli ktos poowie cos takiego- skomentuj jakas jego wade i spytaj jak sie poczuł. Powiedz wyraźnie ze ie życzysz sobie tego rodzaju chamskich komentarzy i spytaj jakie własne kompleksy leczą.
Ale spróbuj to robic mozliwie na luzie , bez zadęcia, ze śmiechem- zeby ich jeszcze bardziej nie nakręcić jak zobaczą ze sie przejmujesz.
Jest zasada= szanuj sie a inni tez beda Cie szanowali bo uznają ze powinni.
Wbrew kompleksom chodź z podniesiona gkowa i usmiechnieta- zobaczysz ze odpuszczą a Ty poczujesz sie lepiej.
I powiem Ci ze od kaszy kukurydzianej( dwa rodzaje mieszalam grubsza i drobna) ktora ze wzgledow zdrowotnych jadlam codziennie , z dodatkiem po ugotowaniu oleju lnianego badz kujawskiego - urosly mi piersi chociaz akurat tego nie chcialam. Serio.

Odnośnik do komentarza

Sex appeal nie tkwi w wielkości Twoich piersi, tylko w Twojej pewności siebie. A jeśli chłopaki nabijają się z Ciebie, z Twojego wyglądu zewnętrznego, to najzwyczajniej w świecie nie są warci nawet sekundy Twojej uwagi. Uroda to nie wszystko, liczy się temperament, to, co masz w głowie. Poza tym Twoje piersi mogą się jeszcze zmienić, np. w związku z zajściem w ciążę, laktacją, możesz przytyć itp. Nie słuchaj dezaprobujących komentarzy, uwierz w siebie i popracuj nad samoakceptacją. Głowa do góry i powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza

Osobiście na operację bym się nie zdecydowała pomimo,że mam niewielkie piersi. Kompletks miewałam w przeszłości. Aktualnie już nie mam bo uświadomiłam sobie,że to nie wielkóść moich piersi warunkuje to jaką jestem osobą i czy czuję się sekwoenie Ponoć można je trochę powiekszyć tabletkami i masażami ale nie próbowałam

No i nie wiem czy chciałabym się spotyakć z facetem, dla którego liczyłaby sie jedynie wielkość moich piersi....

Odnośnik do komentarza

Ja sobie dwa miesiące temu zamówiłam tabletki na powiększenie biustu i biorę ? Ogólnie sama się temu dziwię ale efekt jest (nie jest duży ale piersi są jędrniejsze i biustonosz jakiś taki bardziej wypełniony). Stosuję również ćwiczenia i masaże jakie wyczytałam w sieci. Co do tematu to znam bardzo wiele kobiet, z niewielkim biustem, które mają niesamowite powodzenie i wiele kobiet z dużym, które nikogo nie potrafią sobie znaleźć. Najlepiej to moim zdaniem mieć średni biuścik. Tak aby wyglądał ładnie i jednocześnie na co dzień nie przeszkadzał.

Odnośnik do komentarza

 Parkano, małe a jeszcze jędrne są piękne! Przede wszystkim naturalne, ciarki mi po plecach latają jak widzę pompowane!. Prowokuj partnera by ci je nawet codziennie masował, ssał, ćwiczenia jak najbardziej , oby daleko od skalpela. Walentynki, duuuużo miłości życzę i ...... masowania, ugniatania, całowania i ssania ?

Odnośnik do komentarza

Nie sądzę, wcześniej również wykonywałam masaż piersi, testowałam różne kremy powiększające i jedyne co widziałam to delikatne ujędrnienie Teraz jednak rzeczywiście powiększenie jest. Lekkie bo lekkie ale jest i to mnie osobiście cieszy. No ale zobaczymy jak długo się efekt utrzyma bo to jest najważniejsze. Moze po przestaniu brania tabletek biust wróci do poprzedniej wielkości ?

Odnośnik do komentarza
6 minut temu, knps napisał:

Nie sądzę, wcześniej również wykonywałam masaż piersi, testowałam różne kremy powiększające i jedyne co widziałam to delikatne ujędrnienie Teraz jednak rzeczywiście powiększenie jest. Lekkie bo lekkie ale jest i to mnie osobiście cieszy. No ale zobaczymy jak długo się efekt utrzyma bo to jest najważniejsze. Moze po przestaniu brania tabletek biust wróci do poprzedniej wielkości ?

 Od tego trzeba zacząć że masaż wykonany przez Ciebie, to absolutnie nie to samo co robiony przez osobę którą się kocha. Ty robisz to mechanicznie, on wkłada w to dłonie i serce, sama sobie nie weźmiesz go do buzi, nie zrobisz masażu ustami. Wiesz co ci powiem? Myślę że masz fajne cycki (przepraszam piersi!) tylko cudujesz. Pozdrówka i miłego dnia życzę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...