Skocz do zawartości
Forum

Czy powinienem przejmować się tym, że dziewczyna uprawiała petting ze swoim byłym?


Gość w...u

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zwykły facet

~uhum
Tak, mogę ci zagwarantować że wcześniej nic z takich rzeczy nie robiłem

Stąd pewnie Twój problem.
Nie możesz jej obwiniać o jej przeszłość, o ile nie puszczała się jak albańska prostytutka, a nawet jeśli i Ci to nie pasuje, to nikt Ci nie każe z nią być.
To że na siebie trafiliście i teraz jesteście razem, to nie znaczy że ona miała przewidzieć przyszłość i Twoje ewentualne zastrzeżenia, choć Ty nic nie robiłeś w tym czasie. Twoja strata i jej w sumie też.

Pocieszę Cię: moja też robiła sobie z kolesiem petting zanim mnie poznała. Dużo bym stracił gdybym ją z tego powodu rzucił i to nie w sferze seksu, ale tego jak wspaniałą osobą ona jest. Jeśli ten jej petting sprzed dwóch lat przyćmiewa Ci to co dziewczyna sobą reprezentuje, to rzeczywiście ją zostaw - oddasz jej przysługę.

Odnośnik do komentarza

Cóż, to było 2 lata temu, zmieniła się od tamtej pory, puszczać nigdy się nie puszczała po prostu jej były okazał się być, delikatnie to ujmując a zarazem cytując ,,ciotą i pomyłką". Znam gościa dobrze i zgodzę się z tymi słowami, teraz ma kolejną miłość i lata przy niej jak piesek, cóż. Hmmm no że ja wcześniej takich rzeczy nie robiłem to wynikało tylko i wyłącznie z mojego podejścia, po prostu wolałbym jak już to robić to nie z dziewczynką na kilka dni tylko z kobietą którą kocham. A w moim przypadku jest podobnie jak w twoim, wspaniała dziewczyna tylko takie dziwne uczucie mi w głowie siedzi, nigdy jej tego nie wypominałem oczywiście, po prostu dziwnie się z tym czuję

Odnośnik do komentarza

Nie szukaj problemu, gdzie go nie ma.
Piszesz, że się nigdy nie puszczała. No to ciesz się, że masz normalną kobietę, która ma potrzeby seksualne a nie niedotykalską cnotkę, która tylko po ślubie, przy zgaszonym świetle, po bożemu i w dni płodne.

Odnośnik do komentarza
Gość monika18lat

jeśli bylesz nia podczas tej jej akcji seksualnej to powinieneś się przejąć, to ze cie teraz to odpycha to zrozumiale, prawdziwie kochający ludzie jak sa z kims to pragna zrobić ten pierwszy raz tylko z ukochana osoba również majac nadzieje ze ta ukochana osoba tez jest czysta i również pragnie pierwszy raz zrobić z toba, bo kto by chciał zrobić to z kims kto już to robil, jest i strach przed brakiem doświadczenia ale swiadomosc ze ktoś inny przed nia paradowal na golasa a nie ty to nie jest nic nie normalnego, przecież z otwartej puszki przez kogos innego się nie je tak samo nadgryzionego banana inna osoba nie dokończy ;) tak czy siak tez miałam lekki wstręt do bylego jak się dowiedziałam ze pieprzyl wszystko co się rusza, oznacza to ze sam nie miał szacunku do siebie a przyjemność była dla niego najwazniejsza, podobnie z niektórymi kobietami ale większość facetow kreci to ze laska jest mega napalona i moglaby się pieprzyc 24/7 a potem kto taka przeru*ana (może i z dzieckiem)wezmie za zone :0 podobnie z facetem ruchawcow nikt normalny nie chce, wiec jeśli bardzo ją kochasz to porozmawiaj z nia co naprawdę czuje do cb, jeśli to staly poważny związek i cos planowaliście w przyszłości trzeba sobie wybaczyć a jeśli pojdzie sobie do innego walic mu konia po rozstaniu to nie była nic warta

Odnośnik do komentarza

Cóż, uprawiała ten petting ze swoim BYŁM, więc nie byliśmy razem, oni jakoś miesiąc po tej sytuacji zerwali, trochę z jego winy trochę z jej no nie wyszło po prostu. Ja jestem z nią 4 miesiące. No i w zasadzie nie odpycha mnie to, że waliła komuś innemu konia, ani że ktoś jej jeździł po pusi, tylko to że robiła to jak miała niespełna 14 lat -.- Może ktoś inny by się tym nie przejął, ja też nie miał bym nic to tego gdyby zrobiła to nawet 2 lata później, ja jestem od niej rok starszy no i w gimnazjum nie myślałem zbytnio o takich rzeczach, a tu wychodzi z podstawówki i już daje komuś się posmyrać, zawiewa patologią

Odnośnik do komentarza

Eh, może i masz rację po prostu do tej pory patrzyłem na to z innej strony, postrzegałem to jako głupotę i patologię nie postawiłem się w sytuacji że mogła to być ciekawość, cóż postaram się o tym więcej nie myśleć, tak czy siak dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Gość mało jeszcze wiesz

monika18lat
tez miałam lekki wstręt do bylego jak się dowiedziałam ze pieprzyl wszystko co się rusza, oznacza to ze sam nie miał szacunku do siebie a przyjemność była dla niego najwazniejsza,

Akurat to pieprzenie wszystkiego nie ma nic wspólnego z brakiem samoszacunku.

Odnośnik do komentarza

Co było a nie jest, nie pisze się w rejestr - powinieneś się tego nauczyć.
Druga sprawa, to nie pytaj partnerek o byłych i sam również nie opowiadaj o swoich byłych, nawet jeśli partnerka ciągnie Cię w tym temacie za język. To co było w przeszłości, pozostanie przeszłością. Żyjemy tu i teraz patrząc w przyszłość. Ci, którzy żyją dniem dzisiejszy, tak na prawdę wegetują w miejscu, zaś ci, którzy patrzą w przeszłość, cofają się miast kroczyć na przód. Wybór należy do Ciebie, czy chcesz schrzanić swoje życie, czy być kimś.
Wyryj sobie w pamięci, że nikt nie lubi słuchać o byłych partnerach/partnerkach swojego partnera/partnerki. Jak widzisz na swoim przykładzie nie wnosi to nic dobrego do związku, a jedynie go niszczy poprzez indywidualne odczucia. Nie można również używać w związku porównań, czyli nie wolno porównywać teraźniejszą osobę do ex, bo w ten sposób nie tylko ją skrzywdzisz, ale i odsunie się od Ciebie i przez jakiś czas mocno odczujesz ten niewygodny dystans.
Jesteś młody, więc się uczysz - ok, ale zapamiętaj to co napisałem, bo przyda Ci się na przyszłość. Jeśli teraz się potknąłeś, to się podnieś i idź dalej, tego kwiatu, to pół światu (pamiętaj, że kobiet jest więcej niż nas). Nie kiś się w związku, w którym pływają zdechłe ogóry z przeszłości, o której tak na prawdę nie powinieneś wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Gość zwykły facet

~mało jeszcze wiesz

Akurat to pieprzenie wszystkiego nie ma nic wspólnego z brakiem samoszacunku.

No, jednak ma. W życiu bym tak nie zrobił. Nie zadaję się z tępymi dzidami, których największą ambicją jest zrobić więcej lodów od Algidy, właśnie dlatego że intelektualnie i emocjonalnie bliżej im do ameby niż do mnie, dla mnie to zoofilia. Przez szacunek do swoich wartości, szanuję tylko dziewczyny które szanują siebie same.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...