Skocz do zawartości
Forum

zazdrosc


Gość obcyktos

Rekomendowane odpowiedzi

Gość margolcia_63

Nie przeżywaj tego co było, będzie, ciesz się teraźniejszością. Nawet nie wiesz, czy to ta na całe życie, być może za parę miesięcy sam będziesz jej miał dosyć ale przynajmniej będziesz bogatszy w doświadczenia, takie rozmowy utniesz na wstępie. Wystarczy prosty komunikat, że dla kogoś to pierwszy raz lub nie. Wdawanie się w szczegóły na prawdę nie służy, lepiej powściągać swoją ciekawość.

Odnośnik do komentarza
Gość obcyktos

Temat wcześniej czy później pojawił by się, to napewno.
Chyba nie ma par które o tym zupełnie nie rozmawiają.
Ciekawość męczy a czasem jej zaspokojenie robi jeszcze gorzej.
Kobiety chyba tego za bardzo nie rozumieją, bo dla was on atrakcyjny gdy "obracał" wiele
Sorry taka prawda raczej
Może mi to przejdzie, może z tego problemu niedopasowania kiedyś będę się śmiał

Odnośnik do komentarza

Ja myślę ,że niektórzy faceci wolą dziewicę,dlatego ,że taka nie wie za bardzo co i jak i seks w jego wydaniu,jaki by nie był wydaje jej się optymalny ,bo nie ma porównania,
/chociaż w obecnej dobie,można się dowiedzieć jak to funkcjonuje w innych związkach/.
Dla jednych seks jest ważny w związku ,dla drugich mniej,
ale gdyby każdemu facetowi zależało na orgazmie partnerki ,to by nie było tych przysłowiowych bóli głowy;)
Choć dużo tu zależy też od temperamentu partnerki.

Dlatego jak się bardziej wgłębić w Twój problem ,to można stwierdzić ,że masz słuszne obawy,ale wg mnie bardziej Cię martwi ,że nie jesteś w stanie zadowolić partnerki niż ,że miała kogoś przed Tobą.
Powinieneś z nią szczerze porozmawiać,jak ważny dla niej jest seks w związku,
być może bardziej ceni inne Twoje cechy.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość obcyktos

Kobiety chyba też nie lubią być porównywane ?
"wiesz kochanie Zosia to robiła lepiej a Marysia tamto"
Nikt nie chce być porównywany.
Ktoś tutaj pisał o braku wysterowania w seksie
To atut właśnie dziewic, bo nie trzeba być takim i nie trzeba robić tak jak wczesniejsi partnerzy ...
Nadmierne staranie by ona miała dobrze że mną może powodować odwrotny skutek.
To spisanie się niczemu nie służy a raczej krok w tył.
Jestem pewny że nie wybrała mnie że względu na atrakcyjność płciową i seks.
Czasem zastanawiam się czy ją ją w ogóle pociągam.
Że właśnie super doznania łóżkowe miała z innym ale seks nie wystarczył na związek i teraz jestem ja prawiczek przyjaciel A wolałbym się czuć pożądany bardziej ...

Odnośnik do komentarza
Gość margolcia_63

Nikt nie lubi być porównywany i tego się nie robi w życiu prywatnym. Seks to rozrywka. Czasem lepiej wziąć na luz, nikt nie musi być lepszy- czasem jest lepszy, bywa gorszy , albo w jednym jest lepszy, w drugim gorszy.
Dlatego warto kochać.
No właśnie, kochasz tą dziewczynę? Ona ciebie, czy wy tylko tak rekreacyjnie?

Odnośnik do komentarza

Ja się nie zgodzę,że seks to rozrywka,bo ludzie nie mogą wytrzymać bez seksu,to jest uczucie porównywalne ,np.do głodu i wymaga zaspokojenia ,w ten czy inny sposób,
chyba o tym nie trzeba mówić,
wiadomo ,że są wyjątki...,to tak na marginesie.

Też właśnie wcześniej miałam zapytać o uczucie,bo nic o tym nie wspominasz.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

ka-wa
Co do tych 40 minut Margolcia to mogłabyś się pomylić:D

Też racja :D
Powiedzmy sobie szczerze, seks w związku jest ważny, bo dlaczego miałby nie być? Tak jak z innymi jego sferami, i w tej chcemy się dobrze czuć, i z tego chcemy czerpać radość i satysfakcję. Tym bardziej że to najpełniejszy wyraz uczuć miłości. Jeśli to by było takie nieważne, to większość ludzi w związku żyła by w abstynencji seksualnej. :P
Nie należy tego lekceważyć, ale spinać się też nie ma sensu. Tak jak chyba ze wszystkim, im bardziej pozytywne podejście tym lepiej. Tym większa szansa, że te pozytywy się przyciągnie. A to ile kto miał(i czy w ogóle miał) partnerów seksualnych o niczym jeszcze nie świadczy, ilość nie musi iść w parze z jakością. Nie stresuj się, nie denerwuj się, i bądź dobrej myśli, a wtedy powinno się wszystko dobrze ułożyć, jeśli macie naprawdę bliską relację ze sobą. Inna sprawa, że jeśli dziewczyna sama opowiada Ci o tych byłych i porównuje Cię do nich, to ciężko będzie Ci wrzucić na luz, poza tym było by to nie w porządku wobec Ciebie. Ale tyle tych postów wcześniej się pojawiło, że już się w tym zgubiłam i nie jestem pewna czy tak się zachowywała, czy nie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...