Skocz do zawartości
Forum

Czy jest duże prawdopodobieństwo ciąży?


Rekomendowane odpowiedzi

Powinny być to dni niepłodne, więc szanse na zapłodnienie są niewielkie. Zacznij sama obserwowac swoje fazy cyklu, dzięki temu będziesz wiedzieć w które dni może dojść do zapłodnienia. Tutaj masz opisanych kilka metod ich wyznaczania: http://www.naturalna-plodnosc.pl/pl/poradnik/var/26,201,1,naturalne-planowanie-rodziny-antykoncepcja-w-zgodzie-z-natura

Odnośnik do komentarza

Jest taka możliwość, bo owulacja może się zawsze przesunąć. Mogłaś mieć wtedy dni płodne. Warto dlatego wyznaczać je sobie na bieżąco. Przydatne mogą się okazać testy lh albo tester na ślinę Afrodyta. To drugie jest jest nawet lepsze, bo jest wygodniejsze i wielokrotnego użytku.

Odnośnik do komentarza

Witam ,11 lipca był mój pierwszy dzień płodny wtedy też miał miejsce stosunek przerywany , moim partnerem wyszedł na czas więc stąd moje pytanie jaka jest możliwość zajścia w ciążę? Mój cykl jest 28 dniowy. Ostania miesiączka zaczęła się 2 lipca.

Odnośnik do komentarza

Witam. Regularnie od 5 miesięcy przyjmuje vibin mini. Ze względu na inne choroby przewlekłe przyjmuje 32 metypretu i mercaptopurinum. Od jakis dwóch tygodni mój apetyt zwiększył się, potrzebuje więcej snu, odczuwam zmęczenie.miałam wykonany poziom tsh i test tolerancji glukozy Morfologie i żelazo wszystko w normie. W tym tygodniu przeszłam grypę żołądkowa. Boje się ze mogłam zajść w ciążę. Mój ginekolog odradzal ciążę ze względu na choroby. Myślicie że to ciąża?co z lekami? Wykonam beta hcg

Odnośnik do komentarza
Gość dominkaa

~azirka
Jest taka możliwość, bo owulacja może się zawsze przesunąć. Mogłaś mieć wtedy dni płodne. Warto dlatego wyznaczać je sobie na bieżąco. Przydatne mogą się okazać testy lh albo tester na ślinę Afrodyta. To drugie jest jest nawet lepsze, bo jest wygodniejsze i wielokrotnego użytku.

na ślinę? pierwsze słyszę. Może ktoś wyjaśnić dokładną zasadę dzialania?

Odnośnik do komentarza

Mam następujące pytanie, mój chłopak spuścił mi się na brzuch, miałam ubrane majtki i spodnie, wytarłam się, dopiero wieczorem się umyłam, nie było stosunku ani też sperma nie pociekła do pochwy, jest szansa ciąży ? Plemniki mogły przemieścić się do pochwy gdy ściągnęłam spodnie i majtki by oddać mocz ? Dodam, że jestem dziewicą.

Odnośnik do komentarza

Witam. Szukałam odpowiedzi w poprzednich pytaniach jednak nie udało mi sie znaleźć tak podobnego zebym zaspokoila swoją niepewność. Wiec wczoraj z chłopakiem piescilismy się, nie uprawialismy seksu, jednak on miał na swoim czlonku preejakulat. Na czubku, jednak ja ręką rozprowadzilam go w niedużych ilosciach po jego czlonku. Następnie on po jakimś czasie dotknął się delikatnie, po czym był peeting. Zaznaczę ze mam dni płodne. I jestem przerażona. Nie wiem czy brać pod uwagę tabletkę 72po.

Odnośnik do komentarza

Witam, od kilku dni bolą mnie piersi i od zewnętrznej ich strony są one nabrzmiałe. Przy mocniejszym ich ucisku wydobywa się z nich wydzielina przypominająca "siare" (współżyłam z partnerem koło 3 tygodni temu i mamy wspólnie jedno dziecko). Test Ciążowy wyszedł negatywny lecz nadal mam obawy. Dodam,że nie mam żadnych objawów związanych z ciążą. Co może być przyczyną tej wydzieliny wraz z bólem?

Odnośnik do komentarza

witam, moja miesiączka zaczęła się 28.06 i trwała 6 dni czyli tyle co zwykle, cykl trwa zawsze 28-29 dni. narzeczonym współżyliśmy 12.07 a 14.07 miałam silne bóle podbrzusza i nadal czuję jakbym miała wzdęty brzuch i miewam bóle, dodatkowo od dzisiaj mam ból piersi od zewnętrznej strony. czy jest możliwość że jestem w ciąży , dodam że nigdy nie miałam takiego typu bóli

Odnośnik do komentarza

witaM czy przez uprawianie seksu w prezerwatywie ktora nie pękła i z wytryskiem na zewnątrz. Można zajść w ciążę? Bardzo prosze o odpowiedź gdyż mialam dostać okres 13 kilka dni wczesniej wysypało mnie i dzien wczesniej piersi mnie bolały i nie dostalam okresu . Strasznie się stresuje spóźnia mi się do dziś :(

Odnośnik do komentarza

Witam, mam 17 lat. Z nocy 31 Na 1 lipca spaliśmy z chłopakiem obok siebie. Zaczęliśmy się pieścić,miziac i chlopak wszedł we mnie końcówka po czym wszedł trochę głębiej. Był troszkę śliski ale obiecał że nie wytrysnal wcześniej. Zaczęło mnie boleć i od razu wyjął.. Nie wiem ile to było czasu.. 8 s?9? Wg kalendarzyka powinnam mieć okres dzisiaj. Rano miałam ból brzucha ale okres nie nadszedł. Boję się ze jestem w ciąży. Jakie jest ryzyko... Miałam początek dni płodnych,miesiaczkuje nieregularnie

Odnośnik do komentarza

Witam ,Po pettingu odrazu dostałam plamienie ,to było 11 dni przed okesem , dostałam plamienie/krwawienie , ktore trwa juz 7dzień . Plamienie na początku było słabe , a teraz wygląda tak jak ostatnie dni miesiączki . Co to może być ? zaburzenia hormonalne ? czy cos innego ? Jestem dziewica . Za 4 dni mam dostać normalny okres . Co może oznaczać takie plamienie/krwaiwenie ?

Odnośnik do komentarza

Niecałe 3 tyg temu uprawiałam petting, niestety nie jestem pewna czy sperma miała kontakt z moim narządami rodnymi, czy może jednak nie. 4 dni temu powinnam dostać okres, jednak mój okres nigdy nie było regularny. Przed zapowiedzianą miesiączką nie miałam żadnych objawów i teraz bardzo sie stresuje czy moge byc w tej ciąży... Test zrobiłam 2 dni po zapowiedzianej miesiączce - wyszedł negatywny. Ciągle burczy mi w brzuchu, i jest mi niedobrze jednak wydaje mi się, że to drugie spowodowane jest og

Odnośnik do komentarza

Miesiączka spóźniła mi się o tydzień. Po jej zakończeniu (od 5 dni) odczuwam bóle w okolicy pępka. Jednego dnia mój mocz miał różowy kolor. Do tego nie mam prawie wcale apetytu, co jest do mnie niepodobne - nawet w stresie jem więcej niż zazwyczaj. Co to może być?

Odnośnik do komentarza

witam, ostatnia miesiaczke mialam 1 lipca, a 15tego lipca bylam na cytologi i kontrolnym usg, okazalo sie ze mam pecherzyk ciazowy 0,46cm ale jeszcze bez zarodka , 18lipca robilam test ciazowy i wyszedl negatywny, czy to faktycznie jest ciaza czy tzw pseudo ciaza? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...