Skocz do zawartości
Forum

Błagam o pomoc - zapalenie okolic intymnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
nie wiem gdzie mogę się zwrócić o pomoc. Byłam wczoraj na pogotowiu, ale lekarz mi powiedział, żebym udała się do ginekologa prywatnie, bo on mi nie może pomóc :( W weekendy nie ma szans się do nikogo dostać i muszę czekać do jutra, ja chyba zwariuję. Na początku tego tygodnia wydawało mi się, że zrobiło mi się jakieś zadrapania i czasami piekło przy oddawaniu moczu. W czwartek zauważyłam, że na lewej wardze sromowej zrobiła się krosta. W piątek lewa warga strasznie spuchła i pojawiła się druga krosta, z obu wylewała się ropa. W sobotę wzięłam lusterko, żeby sie temu przyjrzeć i okazuje się, że między łechtaczką a lewą wargą cały czas wydziela się jasno żółta wydzielina. Dzisiaj krosty opanowały prawie całą lewą i prawą wargę, a także zmierzają w okolice odbytu. Co dziennie dbam o higienę, w ciągu dnia czasami stosuję też chusteczki nawilżające do higieny intymnej i nigdy do tej pory nie miałam tego typu problemów. W piątek kupiłam sobie tantum rosa do przemywania , kapsułki dopochwowe i clotrimazol do smarowania i jest coraz gorzej :( Co robić?? Czy ktoś miał już taki przypadek? Czy możliwe jest, aby na całodobówce lekarz odmówił mi pomocy i zasugerował, żebym poszła prywatnie do ginekologa? A jakbym dostała krwawienia albo jakiegoś ostrego zakażenia? Jestem załamana, proszę o pomoc!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...