Skocz do zawartości
Forum

Brak sił, zmęczenie, osłabienie


Gość KlaudiaN.

Rekomendowane odpowiedzi

Mam podobnie. tez mi to nie daje spokoju, ciągle wyszukuje czegoś w internecie próbuje znależć jakiś trop jakaś wskazowke..
Rozumiem Cie. Ja się boję najbardziej, że dalej mnie nie zdiagnozują. Wolałabym znać chyba najgorsza prawdę i coś z tym robić, niż nie wiedzieć nic i dalej siedzieć i udawać, że się dobrze czuję. Nie lubię tego gdy codziennie sie budze i wiem ze nic sie dzisiaj nie zmieni i nie bede czuc sie lepiej.

Nic mi się przez to nie chce,jestem zdemotywowana :/ nie chce mi się chodzić na zajęcia, uczyć się, wyjść do ludzi.
Najgorzej, że ludzie tego nie rozumieją, że można się tak czuć. Jeśli nie jesteś zdiagnozowany, to nie traktują twoich dolegliwości poważnie.
Od jak dawna tak się czujesz?

Odnośnik do komentarza

Klaudia to może jednak warto iść do endokrynologa albo ponownie zrobic badanie krwi na magnez, wit.D3,wapno? Albo tak jak ja nie mówisz wszystkich objawów..Byłam u 3 neurologów i dopiero na ostatniej powiedziałam o bólach pleców, taki ogromne ciepło,jakby mnie parzyło i nie wiem czy to plus zawroty głowy dały, że ta ostatnia dała mi skierowanie na rezonans głowy.2 poprzednich dawali tylko recepty na przeciwbólowe,wit itd ale nic konkretnego.Mój błąd bo połowy na wizytach nie mówiłam, żeby nie wyjść na hipochondryczkę. Teraz czekam z niecierpliwością na badania.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...