Skocz do zawartości
Forum

Prostowanie włosów


Gość agnieszka17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość asienka7
Ja prostowałam włosy codziennie przez długi okres czasu, przez co stały się suche, zniszczone i wyglądały jak siano :/ ale odstawiłam prostownicę i zaczęłam używać Gliss Kur Olejki Pielęgnacyjne do zniszczonych końcówek szampon i odżywkę i stan moich włosów powoli się polepsza :) Więc naprawdę polecam :)
Odnośnik do komentarza
Widzę, że tu same specjalistki od prostowania włosów, więc mam nadzieję, że doradzicie :-) Całe życie miałam lekko kręcone włosy i gdy ostatnio fryzjerka mi je rozprostowała, wszyscy przeżyli szok-tak mi było w nich do twarzy. Dlatego teraz obiektem mojego pożądania jest prostownica ceramiczna. Nie znam się jednak zupełnie na tym, nie wiem, na co zwrócić uwagę przy zakupie i w ogóle jak dużo będę musiała wydać pieniędzy (zależy mi na jakości, ale nie ukrywam, że cena ma ogromne znaczenie). Może mi doradzicie za czym się rozglądać?
Odnośnik do komentarza
Ja na 30 min nakladam sunsilk pomaranczowy do suszenia i modelowania. Czekam az mi wloski same wyschna a potem prostuje :) Nie niszcza sie ... Ja mam protownice aluminiowa o malutkiej mocy wiec nie pali wlosow bo slaba jest , ale mi prostuje wlosy na 1-2 dni . Do tego spryskiwanie rumiankiem po myciu i gliss kur . I jest OK :):D
Odnośnik do komentarza
Gość kamilcia5649
ja prostuję codziennie . bo jak dziś wyprostuję i pójdę potem spać i to na następny dzień będą i tak troche pokręcone . ; / . włosy są troszkę zniszczone . używałam tego Sunsilka fioletowego ale on nie pomagał . i po nim włosy były jakieś takie dziwnee .
Odnośnik do komentarza
Gość tylkoTYiJAnaZawsze
Hejka;)
bardzo czesto prostuje włosy, czasem i codziennie:D :P i przyznam ze nie uzywam prostownicy, za duzo czsu z nia schodzi, a tak biorę żelazko(w instrukcji nawet piszę iż mozna nim prostować włoski:)) i w ciagu chwilki mam proste. Włoski nie są bardzo zniszczone:D:D po kazdym umyciu(a robie to codziennie) używam odżywki z AVON do zniszczonych końcówek(super!!POLECAM;))a czasem i nawet specialny "jedwab", który mozna zakupić w sklepach fryzierskich...wystarczy odrobina tych kosmetyków;]
Odnośnik do komentarza
Gość tylkoTYiJAnaZawsze
niooo tak:) wiem ze to dziwne, ale serio wole tak, szybciej przede wszystkim:) (na reke zqakładam taka rekawice kuchenna, żelzako nastawiam na max, odchylam głowe na bok,czasem jeszcze do przodu i prostuje szybkimi ruchami)
Odnośnik do komentarza
kurcze, nigdy nie slyszalam o prostowaniu zelazkiem ;)

ja mam wlosy ciezkie do ulozenia, ale teraz na lato mysle o ich skroceniu i mysle, ze do nowej fryzury przyda mi sie prostownica. ale wlasnie tez mam problem z wyborem, nie wiem na co zwracac uwage??
jaka temperature powinna osiagac prostownica (mam grube wlosy), lepiej plytki cienkie czy grube??
bede wdzieczna za pomoc!
Odnośnik do komentarza
Gość asia2020
moja koleżanka ma naturalnie kręcone włosy i ona używa balsamu prostującego nivea( nie używając przy tym prostownicy) i naparwde ma proste włosy bo np ja mam naturalnie proste włosy choć i tak prostuję je codziennie i przy użyciu tego balsamu bardzo mi się wywijają muszę jednak przyznać że włosy są bardzo gładkie i lśniące po jego zastosowaniu.:D
Odnośnik do komentarza
Ja tez mam problem. Jakis miesiac temu kupila sobie prostownice. Prostowalam nia wlosy kolezankom i byly idealnie gladkie i proste jak druty. Ale niestety u mnie nie dziala to tak jak powinno tzn. wlosy sa proste ale na koncowkach strasznie sie wywijaja. Nie daja sie wyprostowac....poradzcie mi co mam stosowac, jak prostowac wlosy zeby koncowki takze byly proste i nie podwijaly sie....:(
Odnośnik do komentarza
Hej mam pytanie..... jakie są najlepsze szampony odżywki czy inne kosmetyki które dają efekt prostych włosów bez prostownicy. Chce sobie taki kupić ponieważ podwijają mi się końcówki i to okropnie wygląda. Bardzo prosze o porade.
Odnośnik do komentarza
Ja mam dość podatne włosy i oczywiście zgodnie z zasadą "zawsze chce się tego, czego się akurat nie ma", od czasu do czasu je prostuję. Mam ceramiczną prostownicę Babyliss podobną do tej cgi.ebay.pl/Babyliss-Profi-Keramik-Glaetteisen-Haarglaetter-3-8cm_W0QQitemZ220298976152QQcmdZViewItem?hash=item220298976152&_trkparms=72%3A1399%7C39%3A1%7C66%3A2%7C65%3A12%7C240%3A1318&_trksid=p3286.c0.m14 do tego używam kosmetyków wygładzających włosy i często podcinam. Sprzęt kupiłam na aukcji i było taniej niż w sklepie a wolałam zapłacić nieco ponad 100zł i nie zniszczyć sobie czupryny. Polecam!
Odnośnik do komentarza
tylkoTYiJAnaZawsze napisał/a:
niooo tak:) wiem ze to dziwne, ale serio wole tak, szybciej przede wszystkim:) (na reke zqakładam taka rekawice kuchenna, żelzako nastawiam na max, odchylam głowe na bok,czasem jeszcze do przodu i prostuje szybkimi ruchami)


ŻELAZKIEM? To przecież barbarzyństwo dla włosów! Chyba ktoś sobie żarty stroi :rol:
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...