Skocz do zawartości
Forum

Prostowanie włosów


Gość agnieszka17

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Instruktor fitness
Przy zakładaniu tematu musialaś się pomylić, gdyż temat założony został w kategorii pielęgnacja ciała, dlatego przesunąłem go do pielęgnacja włosów. Pani stylistka w chwili wolnego casu na pewno na niego odpowie. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Gość marlas86
Ja bardzo rzadko prostuje.mam nawet poddatne włosy,ale prostownica musi być dobra bo wtedy nie potrzeba ich najpierw na szczotce prostować jak u fryzjerki miałam robione tylko od razu prostowanie.Kolezanka miała super prostownice,byłam zachwycona.
A włosy trzeba nawilżać i chronić specjalnymi preparatami do prostowania,które można dostać w drogeriach.:)
Odnośnik do komentarza
mam ten sam problem co ty...nie dosc ,ze prostuje wlosy to nadodatek jeszcze codziennie bo strasznie tluszcza mi sie wlosy i myje je codziennie a wiadomo jak to jest jak sie codziennie myje wlosy sie polokuja....powyginaj itp ...mi sie zabardzo jakos wlosy nie pala chodz prostuje je...juz od roku ale z przerwami...polecam odzywki...i polecam tez czeste wizyty u fryzjera (podcinanie chocby najmniejsze koncowki) ale juz po skroceniu wlosy nabioru blasku ...pozdrawiam jak bedziesz miala jakies pytania to pisz na mojego maila...
Dysia1994@wp.pl:yes::)
Odnośnik do komentarza
Gość Latynoska525
hej wszystkim dziewczynom! Ja od bardzo długiego czasu prostuje włosy.Za każdym razem stosuje fluidu prostującego.Nadaje on również włosom gładkośc i połysk.Polecam!! I przy tym nie niszczycie sobie włosów!! Tylko po umyciu niestety wlosy mi sie kręcą i strasznie suche sie orbią.Ale dizs wyprubuje sok z cytryny na włosy.Moze to cos pomoze xD:D
Odnośnik do komentarza
Gość karolciaaa
heja !! Co do prostowania to moja kumpela prostowała przez rok bo miała kręcone i tak bardzo jej sie zniszcyły że musiała odstawic prostownice Ja tez mam kręcone włosy nom i troche trudno je ulozyc ale nie prostuje zbyt często zazwyczaj je spinam :PP:)
Odnośnik do komentarza
Gość spadlamzdywanuxD
Też mam ten sunsilk fioletowy i myśle,że jest oki :smilewinkgrin:
Ale najczęściej używam samej prostownicy :yes: i prostuje niestety codziennie :| i dlatego mam strasznie zniszczone włosy...
Odnośnik do komentarza
Gość Emilka18
Siemka:) szukam kogoś kto udzieli mi kilka dobrych rad na powyższy temat... Wczoraj byłam w fryzjera i pomalowałąm sobie całe włosy na blond a na nie jeszcze kilka czarnych pasemek... Dziś przez prostowanie odbarwiły mi się na rudo!!!! Co robić??
Odnośnik do komentarza
Gość Domimisia18
ja również prpstowalam wlosy codziennie taka prostownica za 70 zł niestety nie okazala sie zbyt dobra :/ strasznie przepalilam sobie wlosy i musialam prostiwnice odstawic :(
teraz mam zamiar kupic taka naprawde super prostownice :) taka która podobno nie pali włosów.. z ceramiczna wkladka czy jakos tak.. czy one rzeczywiscie nie niszcza wlosow?
Odnośnik do komentarza
Ja prostuje wlosy juz gdzies 2 lata a od roku prawie po kazdym myciu i niestety wlosy mam bardzo suche, bez wyprostowania wygladaja okropnie, takze to jest bledne kolo bo chcac zeby jakas wygladaly znow trzeba prostowac. Uwazam ze najlepiej unikac prostowania w ogole no chyba ze raz na miesiac bo mozna sie uzaleznic. Zawsze mialam falowane wlosy i do tego bardzo geste, a po dluzszym okresie prostowania traca natrualna strukture i przestaja sie ukladac i staja sie cienie i slabe i matowe(nawet przy ceramicznej prostownicy). Dlatego kaszdemu kto ma jeszcze zdrowe wlosy odradzam czeste prostowanie.
Odnośnik do komentarza
To prawda, że prostowanie niszczy włosy.
Niedawno chłopak kupił mi prostownicę ceramiczną, bo wiedział, że bardzo bym ją chciała i to był błąd. Lubię mieć wyprostowane włosy, ale przez to robią się suche, łamliwe i rozdwojone. Ostatnio byłam u fryzjerki, która mi ścięła te paskudne końcówki i na moje życzenie zrobiła fryzurkę, która wymaga dalszego prostowania.
Mam zamiar kupić sobie Biosilk, jak myślicie, czy to pomoże choć trochę zapobiec katastrofalnym końcówkom:confused:?
Obecnie używam odżywki do spłukiwania i brylantyny w wosku (bardzo mało się ją nakłada, z dala od skóry głowy), która ładnie nabłyszcza włosy, po czym stają się miękkie. W prostowaniu średnio to pomaga. Ale polecam dziewczynom, które lubią mieć błyszczące włosy.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...