Skocz do zawartości
Forum

Prostowanie włosów


Gość agnieszka17

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi się, że od każdej prostownicy włosy się niszczą, dlatego ja stram się nie prostować wcale... A jeżeli już prostuje, to nakładam jedwab na włosy. Te ceramiczne płytki naprawde są najlepsze i nie niszczą włosów?
Odnośnik do komentarza
Bardzo długo prostowałam włosy, chyba z 5 lat praktycznie co dzień i do tego farbowałam co 3 miesiąc, skutki były takie, że włosy nie przypominały włosów tylko słomę. Od roku juz nie farbuję i nie prostuję włosów, obciełam słomę i włosy są teraz lśniace i gładkie:)
Odnośnik do komentarza
Przez dobre 8 lat dzień w dzień suszyłam głowę a potem prostowałam włosy, do tego raz na 2 miesiące chodziłam na rozjaśnianie. Po tym czasie włosy miały dośc i przestały reagować na jakiekolwiek kosmetyki. Rok temu przestałam farbować, obciełam włosy i ograniczyłam się tylko do suszenia ich raz na dwa dni....efekt oszałamiający-polecam.
Odnośnik do komentarza
Gość andzelika87
Dziewczyny polecam wspierać organizm od wewnątrz czyli zdrowo jeść, pić soki warzywne i dodatkowo suplementy fajnie wspomagają, ja używam Active Life 90 Witamin i Minerałów w płynie - marki Taovital. Funkcjonowanie całego organizmu poprawiło się i widać to również na włosach i skórze:)
Odnośnik do komentarza

~antifa
Ja prostuję włosy, ale staram się używać dobrych, profesjonalnych sprzętów, które ich nie zniszczą. Przeglądam zresztą właśnie używane w salonach fryzjerskich prostownice do włosów i chyba którąś z nich sobie wybiorę.

Rzeczywiście jakość urządzenia które stosujemy do stylizacji włosów ma ogromne znaczenie. Dobra prostownica będzie mniej szkodzić włosom.

Odnośnik do komentarza

Przykład takiej dobrej - sprzet-fryzjerski.pl/babyliss-pro-prostownica-the-straightener-bab2091pe.html Ale są również kilkukrotnie droższe. Ważniejszy jest taki wybór sprzętu, żebyście po prostu byli z niego zadowoleni. Wygoda, no i wiadomo - pozytywny wpływ na włosy. To jest kluczowe. 

Odnośnik do komentarza

prostuje włosy codziennie, mój ostatni zakup to prostownica babyliss straight & curl brilliance włosy są idealnie wygładzone i lśniące jak po wyjściu od fryzjera, w użyciu jest bardzo intuicyjna i posiada 5 opcji ustawienia temperatury, wygodny długi kabel i nowoczesny design.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...