Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na cellulit


Gość Pusio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kamila1979

Ja zdecydowałam się na zakup Derma Rollera.

Miałam rozstępy na brzuchu po ciąży i na udach. Na posladkach miałam cellulit.- już też zaczyna zanikać
Nie powiem, używam już 3 miesiące rollera i rozstępy znikają smiley) Bardzo mnie to cieszy. Używam Derma Rollera co drugi dzień po 15-20 minut . Czasami odczuwłam lekki ból, ale to nic smile.gif najważniejsze że zaczynam widzieć efekty smiley

Odnośnik do komentarza
Poszłam na całość i wyjechałam do hotelu Primavera w Jastrzębiej Górze na zabiegi Spa. Znakomicie było, profesjonalna obsługa, wysoka jakość zabiegów i wspaniała atmosfera. Cellulit się widocznie zmniejszył, ja wypoczęłam. Polecam, tym bardziej ze można się wybrać tam z cała rodziną.
Odnośnik do komentarza
Na cellulit najlepsze są masaże i specjalne zabiegi. Jakiś czas temu byłam w Jastrzebiej Górze w hotelu Primavera, przeszłam kilka zabiegów i faktycznie takie zabiegi bardzo pomagają w walce z cellulitem. Polecam wszystkim takie zabiegi!!!
Odnośnik do komentarza
Ja byłam ostatnio w Primavera SPA w Jastrzębiej Górze i robiłam sobie antycellulitowy zabieg czekoladowy i był fantastyczny. Skórę po tym miałam super napięta i gładką. Wiem, że żeby były widoczne efekty trzeba powtórzyć to kilkakrotnie ale i tak polecam
Odnośnik do komentarza
Gość tatarak
No tak cellulit nie jest fajną sprawą;/ i niestety prawie każda kobieta ma z nim problemy. Niezależnie od wieku, czy wagi;)
Ale na szczęście można z nim jakoś wygrać. Wiecie dobre kosmetyki dieta, dużo ruchu, i masaże. Dzięki temu możemy mieć pewność, że nasz cellulit będzie stopniowo się zmniejszał.
Wiesz co younglady ?? Też kiedyś byłam w Primavera Spa, skorzystałam z innych zabiegów. A z czekoladowego nie. Może wkrótce znowu będę miała okazję pojechać do Jastrzębiej Góry.
A czy mogłabyś napisać coś więcej na temat tego zabiegu??
Odnośnik do komentarza
Gość sarenka_2907
Ja robię sobie peelingi z kawy i masaż szorstką gąbką :) potem 2 razy dziennie wcieram kremik Vichy Cellulodestck i efekty są świetne! Dodatkowo zdrowa dieta i ruch! ja chodzę na jogę :) bez ruchu i zdrowej diety nic nie zdziałamy :)
Odnośnik do komentarza

Z cellulitem nie da się walczyć w sposób jednostkowy, to znaczy stosując jednotorowa terapię. Najlepiej jest stosować więcej czynników, które przeciwdziałają powstawaniu cellulitu, albo redukują ten, który już się pojawił. Myślę, ze taka terapia, jak ta, która została przedstawiona na stronie jest naprawdę skuteczna.

Odnośnik do komentarza
Odpowiednie odżywianie, joga, sauna to świetny początek, ale niestety nie likwiduje cellulitu :( ja oprócz kremów raz w roku funduję sobie serię zabiegów endermologii - ten zabieg naprawdę działa ! nie dość że likwiduje cellulit praktycznie w całości to jeszcze oczyszcza o odchudza :)
polecam wykonywać ten zabieg tylko w sprawdzonych gabinetach... Ja chodzę do Instytutu Miejska Farma Piękności w Warszawie (jest równiez filia w Gdyni) cennik na stronie www.mfp24.pl
Odnośnik do komentarza
Myślę, że w tych czasach jestesmy juz skazane na celullit, może sie mega starać żeby go nie było a nie dalej jak dziś widziałam cellulit na udach supermodelki ;)

Ja na przykład stosowałam olejek do masażu (Mamamil olejek antycellulitowy) i masowałam uda specjalną rękawicą. Po 3 miesiącach było widać efekt, skóra była jędrna i bardziej napięta...
Odnośnik do komentarza
Glinka jest dobra, ale z cellulitem sobie nie poradzi tak szybko...:( Stawiałabym raczej na zabiegi w gabinetach. np. High-Care, a można go zrobić w gabinecie Elite, który otrzymał I miejsce w konkursie Uroda Ciała w kategorii zwalczanie cellulitu. Mnie to przekonało i poszłam na ten zabieg, polecam.
A dieta i ćwiczenia to nasz obowiązek, którego nie wyprą żadne zabiegi:) Niestety :))
Odnośnik do komentarza
Na pewno całkowite pozbycie się cellulitu nie jest sprawą prostą. Dobrze jest uprawiać jakiś sport, do tego również mieć odpowiednią dietę. Pomocne są również różne zabiegi. Np. w hotelu Primavera można sobie zrobić bardzo skuteczny zabieg ujędrniający, który pomaga w zredukowaniu skórki pomarańczowej. Dzięki niemu cellulit jest mniej widoczny, a skóra gładsza, także warto w niego zainwestować.
Odnośnik do komentarza
Gość magnificia
Zabiegi na pewno są bardzo pomocne przy usuwaniu cellulitu. Chociaż nie wszystkie są skuteczne. Podobno najlepsze są te na bazie kawy. W Hotelu Głęboczek jest świetny zabieg detoksykujący Espresso Detox. Jest on na bazie zielonej kawy. Skóra po nim jest od razu gładsza, a cellulit mniej widoczny.
Odnośnik do komentarza
Ja słyszałam, że terapia falą akustyczną, która między innymi wchodzi w skład programu stop-cellulit.com jest bardzo skuteczna. Koleżanka miała taki zabieg i była bardzo z niego zadowolona. Poza tym najlepszym lekarstwem na cellulit jest ruch, Należy trochę pobiegać, popływać a nie spędzać wolny czas w domu na kanapie.
Odnośnik do komentarza
Gość SimplyNails
Najlepsze na ujędrnienie skóry są masaże i to najlepiej na bazie kremów czy preparatów do ujędrniania skóry. Dobre są również kąpiele naprzemienne-ciepło/ zimno, usprawniają one krążenie. W całym procesie ujędrniania nie można zapomnieć o ruchu. Ćwiczenia oraz wysiłek fizyczny jest niezastąpiony. Ważna jest też dieta i picie dużej ilości nie gazowanej wody.
Odnośnik do komentarza
Wielkie reklamy kuszą nas każdego dnia sposobami na pozbycie się cellulitu. Cudowne balsamy, masażery, zabiegi kosmetyczne jak roll-on czy rozbijanie tkanki tłuszczowej z pomocą ultradźwięków- wszystkie one obiecują, że problem odejdzie w zapomnienie. Prawdą natomiast jest, że chociaż kosmetologia i dermatologia estetyczna mogą bardzo pomóc w pozbyciu się cellulitu, to najważniejsze, czyli unikanie najczęstszych przyczyn cellulitu oraz zdrowa dawka aktywności fizycznej, leżą po naszej stronie. Głównym winowajcą cellulitu jest siedzący tryb życia połączony z niewłaściwą dietą, wypijaniem zbyt dużej ilości kawy i mocnej herbaty. Cellulit lubi szczególnie te kobiety, które mocno solą swoje posiłki, a także przyjmują w ciągu dnia niewiele płynów. Jeśli chcesz pozbyć się cellulitu i zapobiec jego nawrotowi zacznij wypijać 1,5 l niegazowanej wody mineralnej dziennie, ogranicz spożycie cukru i soli oraz kawy i herbaty. Poniżej przeczytaj też o ćwiczeniach zalecanych dla kobiet z cellulitem
Odnośnik do komentarza
Z cellulitm najlepiej jest walczyc na kazdym poziomie i trzeba polaczyc kilka czynnikow by sie go pozbyc. Masaze, duzo ruchu i odpowiednia dieta to przede wszystkim. Do tego dołączyć zabiegi Accent XL, które doskonale radzą sobie z cellulitem i problemu można się pozbyć
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...