Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na cellulit


Gość Pusio

Rekomendowane odpowiedzi

A stosowała któraś z Was ujędrniający balsam do ciała antycellulitowy Bielendy? To jest jakaś seria biotechnologia ciekłokrystaliczna 7D. Bo widziałam ostatnio w drogerii i się zastanawiam czy go nie wypróbować... Macie jakieś opinie o kosmetykach tego typu?
Odnośnik do komentarza
u mnie też różnie bywało, ale przyznam się szczerze, że po wielu próbach, sposobach postanowiłam przetestować na sobie zabieg w dobrym gabinecie. Byłam na endromologii w Studio Laser i bardzo jestem zadowolona z efektów tego zabiegu.
Odnośnik do komentarza
rosiehw napisał/a:
ja mam ten balsam ujedrniający z bielendy, stosuje go od czterech miesięcy i nie wiem czy to moje wyobrażenie, czy faktyczne efekty, ale w koncu kupilam naprawde krótkie spodenki tego lata :D


ja mam teraz z bielendy sexy look i jestem zadowolona ;)
Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911

Ja nigdy nie używałam bańki chińskiej bo strasznie boję się siniaków. Niestety mam do nich skłonności i nie chcę wyglądać jak pobita. Dzisiaj wyczytałam co jest dobre na cellulit i od jutra mam zamiar ściśle się tego trzymać. Chciałabym na wiosnę pięknie wyglądać bo wyjeżdżamy na urlop za granicę:)

Odnośnik do komentarza
Gość miniulka911

Ja nigdy nie używałam bańki chińskiej bo strasznie boję się siniaków. Niestety mam do nich skłonności i nie chcę wyglądać jak pobita. Dzisiaj wyczytałam co jest dobre na cellulit i od jutra mam zamiar ściśle się tego trzymać. Chciałabym na wiosnę pięknie wyglądać bo wyjeżdżamy na urlop za granicę:)

Odnośnik do komentarza
Gość Melania92
Ja polecam całą serię do ciała professional home expert z Bielendy, nazywa się jakoś zabieg intensywnie wyszczuplający i redukujący cellulit, tam jest 5 kosmetyków, i wszystkie w połączeniu przy regularnym stosowaniu naprawdę pomagają :) Ja po niecałych 2 tygodniach widziałam już efekty...
Odnośnik do komentarza
Melania92 napisał/a:
Ja polecam całą serię do ciała professional home expert z Bielendy, nazywa się jakoś zabieg intensywnie wyszczuplający i redukujący cellulit, tam jest 5 kosmetyków, i wszystkie w połączeniu przy regularnym stosowaniu naprawdę pomagają :) Ja po niecałych 2 tygodniach widziałam już efekty...


mialam produkty antycellulitowe bielendy i bylam zadowolona z efektow, moze skusze sie i tym razem ;)
Odnośnik do komentarza
Gość monika2153
Dziewczyny, ja też miałam ogromne problemy z celluitem! Nigdy u nikogo nie widzialam tak dużego celluitu jaki był u mnie. Walczyłam z tym ale zupełnie bezskutecznie, nic nie pomagało. Ostatnio odkryłam zabieg który pomaga na tą brzydką przypadłość. Zrobiłam sobie w warszawie w klinice urody na chodkiewicza zabieg icoone. Już po pierwszym zabiegu bylo widać ogromną różnicę. Polecam wszystkim dziewczynom, które zmagają się z celluitem!
Odnośnik do komentarza

Polecam endermologię bo efekty są tutaj bardzo dobre. Endermologia wykonywana jest przy pomocy specjalnej głowicy z podciśnieniem, która zasysa fałd skóry, a następnie rozmasowuje obracającymi się wokół własnej osi rolkami. Masaż podciśnieniowo- rolkowy jakim jest Endermologia pobudza procesy komórkowe i działa na tkankę podskórną. Dzięki temu ma to działanie o wiele bardziej doglębne niż jakiekolwiek kosmetyki, których użyjecie i ktore raczej nie będą miały takiego skutecznego działania.....
Mogę równiez polecić ten gabinet w Krakowie:
http://ego-medspa.pl/endermologia-lpg/

Wykonywałam tam zabiegi.

Odnośnik do komentarza

Koniecznie jak najmniej przetworzonej żywności, dieta bogata w owoce i warzywa, odpowiednie nawodnienie organizmu i ruch, do tego wszystkiego warto dołożyć zabiegi z medycyny estetycznej. Warto udać się do dobrego lekarza, który dobierze odpowiedni plan zabiegowy. Ja osobiście korzystam z zabiegów medycyny estetycznej w Polskim Instytucie Medycyny i Kosmetologii. Zawsze zapisuje się jako modelka, dzięki czemu płacę tylko za zużyty materiał. Lekarz ( szkoleniowiec) doradził mi wykonanie karboksyterapii. Robiłam całą serie zabiegów i widać bardzo duży efekt. Właściwie już zapomniałam co to cellulit. https://pimik.pl/pakiety-dla-lekarzy/szkolenie-laseroterapia/

Odnośnik do komentarza

mnie cellulit po prostu na maxa drażnił. bańka chińska nic nie zdziała to w końcu zdecydowałam się na lipomasaż, który robiłam w klinice vesuna z krakowa. wiadomo, to nie jeden zabieg, a kilka, ale to była dobra decyzja. nie ma śladu po cellulicie i to mnie na maxa cieszy. z resztą tutaj ta metoda: https://www.cellulit-usuwanie.pl/ jest dobrze opisana, gdyby któraś z was się zastanawiała jak to wygląda.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...