Skocz do zawartości
Forum

Sposoby na cellulit


Gość Pusio

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Cypitrynka
magnificia napisał/a:
Zabiegi na pewno są bardzo pomocne przy usuwaniu cellulitu. Chociaż nie wszystkie są skuteczne. Podobno najlepsze są te na bazie kawy. W Hotelu Głęboczek jest świetny zabieg detoksykujący Espresso Detox. Jest on na bazie zielonej kawy. Skóra po nim jest od razu gładsza, a cellulit mniej widoczny.


Słyszałam o tym spa i o tym zabiegu. Poza tym podoba mi się ich winoterapia - brzmi to bardzo apetycznie ;) również fajne jest to, że myślą także o panach - mają fajne wieczory dla par oraz nowożeńców. A dla lubiących czynnie spędzać czas - nording walking oraz spływy ;)
Odnośnik do komentarza
Po pierwsze ćwiczenia, ćwiczenia, ćwiczenia, a jako dodatkowy czynnik kosmetyki :) polecam ci balsam wyszczuplająco - antycellulitowy (Model Skin) z serii Soraya Piękne Ciało. Jest w nim wyciąg z guarany zmniejszający cellulit i różowy pieprz, który modeluje sylwetkę. U mnie już powoli zaczynają być widoczne efekty z czego bardzo się cieszę i czego życzę też tobie :)
Odnośnik do komentarza
Moim zdaniem najlepiej jest walczyć z cellulitem od środka, czyli tak gdzie w gruncie rzeczy powstaje! Postanowiłam przetestować Detocell Slim Effect, bo działa 24/h i uznałam,że chyba tego mi trzeba, bo mój cellulit przyjął już trochę bardziej zaawansowane stadium. Łykam tabletki od 2 tygodni, po mału zauważam efekty na skórze, która staje się bardziej elastyczna i dodatkowo dostrzegłam, że ubrania są luźniejsze. Tabletki zawierają wyciąg suchy z morszczynu, a on stymuluje przemianę materii, co ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej! Generalnie jestem na TAK! Zobaczymy co będzie za 3 miesiące!:):D
Odnośnik do komentarza
z tego, co się orientuję, to tak całkiem nie da się - może poza jakimiś super drogimi zabiegami w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych - tak do końca zwalczyć celulitu, ta nieszczęsna pomarańczowa skórka to już taka nasza kobieca przypadłość niestety ;) można jednakże próbować ją minimalizować - dużo wody, mało słodyczy, trochę schudnąć i uprawiać jakiś sport plus odpowiednia pielęgnacja kremami i żelami anty-cell
Odnośnik do komentarza
Gość pieknamadra
Mysle ze pomoze ci tak jak mnie pomogl fajny zabieg, nazywa sie maximus, polecam wprost bo ja mialam swietne rezultaty. Mialam cellulit stopnia 1/ 2 i dosc wiotka skore, malo jedrna, co ja nie robilam ale zbliazal sie 30 tka:) i poszukalam cos skutecznego. Zagieg dajacy wiele za jednym razem- cellulit znika, przywraca jedrnosc skory i gratisowo usuwa troche w obwodzie:)) dla mnie to bylo wazne bo ciezko sie pozbyc szczegolnie z ud:(
Odnośnik do komentarza
Gość Tu_pak
Ja osobiscie stawiamgøównie na swoje dzialanie jesli chodzi o walké z cellulitem, nie chcé zadnych zabiegów ani ingerencji chirurgicznych.
Jesli na cellulit wplyw maja czynniki genetyczne ( na ktore juz wplywu nie mamy ) oraz srodowiskowe np.:
-złe nawyki żywieniowe – nadmierne spożycie soli wiąże się z gromadzeniem wody, nadmierna podaż węglowodanów oraz tłuszczów,
-czynniki związane ze stylem życia - siedzący tryb życia: zmniejszenie masy mięśniowej na korzyść tkanki tłuszczowej, zwiotczenie ścięgien i mięśni,
-przebywanie w jednej pozycji przez długi okres czasu,
noszenie obcisłych ubrań,
-chodzenie w butach na wysokich obcasach = utrudniony normalny przepływ krwi, zastój krwi, zaburzone mikrokrążenie

To nie rozumiem dlaczego od tego nie zaczac, zmieniajac diete, tryb zycia, uprawiajac cwiczenia. Mozna sie dodatkowo wspomoc tabltkami albo masazami i tym sposobem zaatakujemy cellulit z kazdej strony.
Odnośnik do komentarza
Gość yellow
u mnie to też jest zmora i to bardzo duża. Myślę o tym, żeby się w końcu wybrać na serię zabiegów do good Time day spa, do pani Irminy, bo coś czuję, że inaczej przed latem nie zdążę.
Odnośnik do komentarza
Gość Dorota84
Mi pomógł detocell slim effect, zmiana diety, ćwiczenia i regularne masaże i peelingi. Skóra już po miesiącu wyglądała lepiej, a teraz jest bardzo gładka i jędrna. Dobrze robią też ciepłe i zimne prysznice na zmianę, chociaż to akurat jest ponad moje możliwości ;)
Odnośnik do komentarza
Mnie udało się zwalczyć cellulit po zabiegach derma rollerem. Polega on na tym, że takim specjalnym urządzeniem nakłuwali (ale takimi mikro igiełkami) wybraną część ciała (u mnie uda). Przez te kanaliki bardzo dobrze wnikają wszystkie preparaty, które stosuje się przy takich zabiegach. Na zabiegu byłam w DS Instytut i jeżeli ktoś z Warszawy myśli o czymś takim to bardzo polecam. Cellulit sobie poszedł i uda od razu wyglądaja lepiej,są bardziej jędrne i po prostu świetnie się prezentują:)
Odnośnik do komentarza
Dorota84 napisał/a:
Mi pomógł detocell slim effect

Zapytam z ciekawosci co pomoglo Ci podjac decyzję względem wyboru tego preparatu. Pytam, bo ja stojąc w aptece przed wyborem detocellu wpływajacego na pozbycie się cellulitu lipidowego i wodnego dowiedzialam sie dopiero o istnieniu rozróżnienia w tym temacie...
Odnośnik do komentarza
Gość angela079
Ja nie stosowałam ale za to masuję się gąbką antycellulitową. do tego Detocell i czekam na efekty. Tzn są już widoczne, skóra jest naprawdę inna ale wiem ze jeszcze muszę go przyjmować minimum 2 miesiące.
Odnośnik do komentarza
Gość Amanda wawa
no wlasnie sztuka jest rozpoznac cellulit. Przyczynami wodnego sa: siedzący lub stojący tryb pracy, brak ruchu, kuchnia bogata w solone i ostre potrawy,
nieregularne posiłki, stosowanie pigułek antykoncepcyjnych, podczas ściskania fałdy skóry z cellulitem nie odczuwa się bólu.
Z kolei cellulit tłuszczowy ma miejsce, gdy pracę wykonuje się w ruchu, chodząc na zajęcia fitness wybiera się siłownie, zjada się kilka razy dziennie słodycze, ma się zbędne kilogramy, podczas ściskania fałdy skóry z cellulitem odczuwa się ból.
Sama stosuje ten detocell i najbardziej efekty widac po 3 miesiacach.
Odnośnik do komentarza
no i ja tez brałam w ubiegłym sezonie detocell. Nieźle mi służył jako wspomaganie w mojej walce. A jeśli chodzi o dziewczyny w wieku 14-15 lat - uważam, że nie należy samym eksperymentować, jeśteście młode i nie kombinujcie na własną rękę. I jeżeli w tym wieku już macie taki problem z cellulitem to chyba raczej należałoby się zgłosić do specjalisty.
Starszym babeczkom mogę polecić detocel jako suplement, mozolne i regularne ćwiczenia oraz skupulatne przestrzeganie diety - to wam pomoże na 100%:)
Odnośnik do komentarza
A ten detocell to jakas maść do smarowania czy tabletki? Mi osobiscie wydaje się, że najskuteczniejszą metodą w pozbyciu się cellulitu są regularne ćwiczenia, no i zdrowa dieta... Do tego jakieś dobre kosmetyki ujędrniające, peelingi czy koncentraty i naprawde efekty będa widoczne:)
Odnośnik do komentarza
Gość magda-lena
1. Peeling ze zwykłej parzonej kawy połączony z olejkiem lub żelem pod prysznic - 1/2 razy w tyg.

2. Masaż bańką chińską na jakimś wyszczuplającym olejku, np. arganowym - 2/3 razy w tygodniu po 15 minut na nogę.

3. Dużo wody, mało słodkiego.
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...