Skocz do zawartości
Forum

bez zmarszczek


Gość a_net_a

Rekomendowane odpowiedzi

dla wszystkich pan ktore pomimo mlodego wieku obawiaja sie oznak starosci goraco polecam produkt cera nova z algami. skora po nawet krotkim okresie stosowania zachowuje mlody i atrakcyjny wyglad. cena jest niewygorowana (apteka u mnie na osiedlu 35zł) w opakowaniu jest 60 tabletek czyli miesieczna kuracja. sprobujcie
Odnośnik do komentarza
Halina56 - na zmarszczki mimiczne (rozumiem, że już powstały) wypełnienie kwasem hialuronowym to bardzo dobre rozwiązanie. Kwas wypełnia zagłębienia i faktycznie twarz jest gładsza. Ale jeśli jeszcze nie masz widocznych zmarszczek, to botox profilaktycznie używany może opóźnić ich powstanie.
Odnośnik do komentarza
A czy wiecie jaki jest odpowiedni wiek do rozpoczęcia kuracji przeciwzmarszczkowej? Chyba należy im wcześniej zapobiegać niż próbować je zredukować kiedy już powstaną. Tylko pytanie kiedy zacząć. Wiecie?
Odnośnik do komentarza
Gość belizze
Słyszałam od koleżanki że najlepsze na zmarszczki są naturalne kosmetyki. Dziewczyna stosuje jakiś ekologiczny krem ( na pewno marki vichy, ale szczegółów nie znam ) i po kilku tygodniach widać pewną poprawę. Powiem więcej, jak się dodatkowo trochę opaliła to naprawdę wygląda kilka lat młodziej. Wiem, że kosmetyki kupuje w manufakturze w Łodzi, w aptece Juventa bo mają dobre ceny. Osobiście nigdy tam nie byłam, ale może w najbliższy długi weekend wybiorę się.
Odnośnik do komentarza

hmmm.... trochę się zmarwtiłam, chyba jestem nieco opóźniona mam 26 lat, ale nie używam kremów przeciwzmarszczkowych :/ a z Waszych wpisów wynika, że powinnam... więc zgłebiłam temat i znalazłam jeszcze maseczki wygładzające Beauty Face

Odnośnik do komentarza
Gość Waleria22
Też używałam kremów ,ale nie widziałam żadnej różnicy .Zdecydowałam się iść na wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym .Super zabieg ,bo zmarszczki są teraz niewidoczne .Polecam Art Estetica we Wrocławiu - super obsługa .Byłam zadowolona .
Odnośnik do komentarza
Gość Kinga Kinga 45

Robiłam zabieg z botoxu pod oczy ponieważ miałam bardzo widoczne zmarszczki i nie ładnie to wyglądało, po zabiegu zmarszczki bardzo są spłycone i skóra elastyczna. Dla mnie zabieg super i bardzo się sprawdził. Zabieg robiłam w Nuvu estetic w Krakowie

Odnośnik do komentarza
Gość Dudinka

Zmarszczki są nieuniknione i chciałabym zaznaczyć, ze w pewnym wieku na pewno każdy z nas będzie się z nimi zmagał. Są jednak sposoby na to aby znacznie zmniejszyć ich widoczność:

zdrowa dieta oraz picie dużej ilości wody

ochrona przeciwsłoneczna

naturalne kosmetyki z dużą ilością nawilżających składników

dobrze jest również wprowadzić elementy masażu oraz ćwiczeń do twarzy

Zerknijcie sobie na stronę https://instytutboczarska.pl/dlaczego-robia-sie-zmarszczki/ Opisane jest tutaj od czego konkretnie robią się zmarszczki. W wielu przypadkach wyeliminowanie tych czynników znacznie poprawia kondycję twarzy. 

Odnośnik do komentarza

Profilaktyka to jest podstawa. Polecam zabiegi profesjonalne, które super odżywiają skórę, jak mezoterapia igłowa albo np. osocze bogatopłytkowe. Raz na czas warto wybrać się do lekarza medycyny estetycznej, który dobierze konkretny zabieg do potrzeb skóry. W Poznaniu mogę polecić dra Rosińskiego, https://wrosinski.pl/ - klinika Aestetic Clinic. Świetny specjalista!

Odnośnik do komentarza
Gość Varsovia77

Super opcją jest tez np  zabieg z wyskorzystaniem osocza bogatopyłkowego. Miałam taki zabieg w Dzięgielewska Instytucie Oka w Warszawie. Efekty są według mnie bardzo dobre. Miałam zabieg w okolicach oczu ( kurze łapki ) oraz szyi ?

Odnośnik do komentarza

ja stosuje gabinetowe ampulki z witamina C i witamina A , najpierw przez tydzien stosowałam na noc ampulkę z sama witamina C , zeby przygotowac skore, a teraz zaczne kuracje witaminą A , do tego jeszcze naklada sie krem z witamina A +C na dzień, ale juz widzę , ze po samej witaminie C mam ładniejsza i jasniejsza cerę , rozjaśniły mi sie cienie pod oczami , ktore mialam sino-fioletowe , mam nadzieje , ze po zastosowaniu dalszej kuracji bedzie jeszcze lepiej ? moze z czasem kupię cos mocniejszego jak Retin A ?

Tak naprawdę jednak, jeśli chcesz osiągnać dobre rezultaty, dobrze jest wybrać się do dermatologa i niech dermatolog oceni skorę i zaproponuje najlepsze zabiegi https://mojakosmetyczka.pl/medycyna-estetyczna-potrafi-zatrzymac-uplyw-czasu-sprawdz-najskuteczniejsze-zabiegi-anti-aging/

Odnośnik do komentarza

Planuję w końcu się zabrać za moje zmarszczki mimiczne, zdecydowałam się wstępnie na botox. Mam niedługo wizytę u dra Migały w Klinice Sfera, wiele osób go poleca, mam nadzieję, że mi pomoże. Bo jestem młoda, a przez moją ekspresyjną mimikę i chyba złe geny, mam zmarszczki jak bym była co najmniej 8 lat starsza. Moje koleżanki mają gładkie czoła... Czy u Was botox dał takie efekty jak oczekiwałyście? 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...