Skocz do zawartości
Forum

Aerobiczna 6 Weidera


Gość kimi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość krzysiek951
Witam :) Cwicze od 18 dni A6W. Dobrze widać już u mnie 2 górne rządki :) z tym ze trzeci wogóle sie nie pojawia. Moje pytanie: czy on sam z czasem przyjdzie czy może mu jakos dopomóc dodadkowymi ćwiczeniami ? :)

pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
pojawi sie^^

chyba ze masz z dolnymi partiami jakis SZCZEGóLNY problem to moze dołacz cwiczenia typowe na dolne partie miesni brzucha: nozyce czy cos w tym stylu.
Choc ja nie mieszałam za pierwszym razem i byłam zadowolona;)
Odnośnik do komentarza
hej witam wszystkich, mam pytanie: czy w wykonywaniu a6w mogą przeszkadzac biegi, bo ja codziennie pokonuje kilka km i czy podczas robienia całej jednej serii należy cały czas zginać brzuch, prosze o szybką odpowiedz, pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
bieganie w niczym nie przeszkadza^^ przynajmniej nie sadze zeby tak było. Wykonujac dodatekowy wysiłek fizyczny bedziesz bardziej zadowolony z rezultatów A6W.
co do drugiego pytania to: mogłbys go bardziej sprecyzowac bo nie do konca rozumiem o co w nim pytasz^^
Odnośnik do komentarza
Powinny działac, ale kazdy 'reaguje' na nie w sposob indywidualny. W kazdym razie polecam;) Dołoz do tego cos z pilatesu, cwiczenia nie sa meczące a ładnie modeluja sylwetke aaa i jakies kosmetyki na ujędrnianie skóry tez by nie zaszkodziły.;)

dlatego nie bede miec dzieci :uhoh:
NEVER xD
Odnośnik do komentarza
Lepiej rano;)
ja zawsze cwiczyłam po porannym joggingu. Gdy nie miałam czasu i odkładalam na wieczór zwykle konczyło sie tym, ze odkładałam na kolejny dzie i musiałam zaczynac od nowa. lub miałam przerwy... wszystko zalezy od silnej woli.

ale z tego co wiem poranny czas jest nawet wskazany:)
Odnośnik do komentarza
no jakies beda z pewnoscia ale nie sadzisz ze warto pojsc "na całosc" i sie przyłozyc stosujac jakas zracjonalizowana diete? nie musisz od razu zmieniac znaczaco swych nawyków ale nawet małe zmiany np.ilosci, pór spozywania posiłków i oczywiscie ich składu spowoduja ze bedziesz bardziej zadowolony/na z treningu.
Odnośnik do komentarza
Gość anetka0308
Dzień dobry! Dzisiaj ćwiczyłam 27 dzień, czyli po 18 powtórzeń. Mam wrażenie, że nic się w moim brzuchu nie zmieniło. Jest taki jaki był 27 dni temu. Nie wiem czy źle wykonuję te ćwiczenia, ale po każdym dniu czuję, że mięśnie mi pracowały. Artykuł o A6W znalazłam na innej stronie i ja wykonuję ćwiczenia w taki sposób:
ćwiczenie1-powtarzam 6(zależy ile trzeba, teraz już 18 razy) razy
ćwiczenie2-powtarzam 6 razy
ćwiczenie3-powtarzam 6 razy
ćwiczenie4-powtarzam 6 razy
ćwiczenie5-nogami macham 6 razy, ponieważ na stronie którą znalazłam jako pierwszą nie pisało, że mam tak machać 5-15 razy
ćwiczenie6-powtarzam 6 razy
I tak wygląda pierwsza moja seria.
Opisałam to wszystko, żeby się dowiedzieć czy robię to źle, że nie widzę efektów. Bardzo proszę o odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
skończyłem dziś A6W i musze przyznac ze efekty są, co prawda nie mam sześciopaku ( bo nawet o tym nie myslałem) ale mam po prosty bardziej płaski brzuch, dodam ze w pasie straciłem 5cm i nie stosowalem zadnej diety
na prawde polecam
całusy dla shelby :*
Odnośnik do komentarza
Gość anusia_2424
Hej mam pytanko :P
Chciałam się zapytać czy jeżeli ogólnie jestem szczupła tylko na brzucho mam sporo tłuczu to czy 6 jest właśnie dla mnie?? ile mniej więcej zrzuca się podczas tych 42 dni?? Wiem że to trudno określić no ale mniej wiecej :P
Aha no i czy jeśli mam siłę mogę robić więcej powtórzeń i cykli niż zapisane czy to nic nie da??
Niewiem też czy te ćwiczenia są bardziej na płaski brzuch czy na tzw kaloryfer :P proszę o w miarę szybką opowiedz
Odnośnik do komentarza
Gość anusia_2424
Aha i jeszcze jedno...podczas ćwiczeń odczuwam ból tylko w górnej partii brzucha...czy to znaczy że te fałdki w dolnej części brzucha zostaną??
Staram się ćwiczyć bardzo dokładnie...a może jakieś dodatkowe ćwiczenia na zlikwidowanie fałdek (tylko błagam...skuteczne) <prosi>
Proszę o szybką odpowiedź
Odnośnik do komentarza
Proponuję cykl ćwiczeń intensywnych 3 razy w tygodniu i 3 razy w tygodniu wspomagających.
Tak więc intensywnie to znaczy : dokładnie, wolno, min 3-4 serie. W każdym dniu intensywnych ćwiczeń dodajesz 1 do każdej serii ćwiczeń.A zaczynasz subiektywną oceną " do granicy" . Jest to plan długookresowy ale przynoszący efekty. Proponuje brzuszki z przytrzymaniami., unoszenie nóg z przytrzymaniami itp.
Ćwiczenia wspomagające to :np. raz w tygodniu szybka jazda na rowerze pozostałe 2 dni stopniowe rozciąganie nóg i brzucha.
Polecam!

www.wizaz.wroc.pl --> moja szkółka :)
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...