Skocz do zawartości
Forum

Wybielanie zębów


Rekomendowane odpowiedzi

Przez większość swojego życia nie dbałem o swoje uzębienie, nad czym okropnie ubolewam za głupotę się płaci. Myłem je tylko przed wizytą u dentysty i raz na jakiś czas (bardzo rzadko). Czego efektem są dość żółte zęby i jest to mój ogromny kompleks. I mam pytanie odnośnie czy jakieś pasty wybielające mi pomogą czy tylko wybielanie ząbków u dentysty. Na które zbyt nie chce iść ze względów finansowych

Odnośnik do komentarza

Są różne pasty wybielajace droższe i tańsze tylko ich efekt pozostaje wątpliwy. Przynajmniej dla mnie. Jeśli już to stosowane latami może coś by dały.ale z kolei źle może to się odbić na szkliwie i kondycji zębów. 

Myślę że najlepsze rozwiązanie to wybielanie u dentysty. A później stosowanie tych past dla podtrzymania efektu.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

ja wybielałam zęby najpierw jakimiś pastami ale to nie pomagało, w końcu zdecydowałąm się na profesjonalne wybielanie u stomatologa, zdecydowałam się na eurodental bo miał dobre opinie, stomatolodzy tam pracują na nejpszym sprzęcie. Z efektu jestem bardzo zadowolona, wyszło super. 

Odnośnik do komentarza

Ja też próbowałam sama wybielać, czy to paskami, później węglem, a nawet olejem kokosowym i nic nie dawało zadowalających efektów. Najlepiej jest po prostu iść do dobrego dentysty i tam wybielić. Od siebie bardzo polecam gabinet Dental na Lwowskiej w Lublinie, tam chodzę normalnie na kontrole, ale też na samo wybielanie i efekty mam powalające. Zęby długo są białe, nie mam żadnych nadwrażliwości, a dentysta jest bardzo dobry, sympatyczny i fajnie można się z nim dogadać. 

Odnośnik do komentarza

Ogólnie biała dieta jest zalecana ok 2 tygodnie i generalnie później tez jak najmniej barwiących rzeczy żeby efekt tak szybko nie zniknął, ja się staram jeść w miarę niebarwiace rzeczy a jak mi się zdarzy to myje zeby od razu  a i polecam zakupić do tego tooth mousse, to taka pasta, która wcierasz w zeby po umyciu, przez pół godziny nie można nic jeść ani pic, później normalnie. Dzięki niej te wszystkie barwniki nie zatrzymują się na stałe, to działa trochę jak płynne szkliwo, polecam bardzo bo oprócz tego pomaga na nadwrażliwość po wybielaniu.

Sama zdecydowałam sie na wybielanie w gabinecie i nie żałuję. Wcześniej wybielałam wieloma domowymi sposobami, ale żaden z nich nie dał mi takiego rezultatu jak właśnie profesjonalne wybielanie gabinetowe :)  Wybielałam  w tym gabinecie w Łodzi https://www.ortoprotex.pl/oferta/

Odnośnik do komentarza

Najbardziej skuteczna metoda wybielania zębów to ta w gabinecie stomatologicznym. Ja zdecydowałam się skorzystać z usług gabinetu Eurodental w Warszawie. Wszystko zostało mi dokładnie wyjaśnione, jak będzie wyglądało samo wybielanie i przekazane zostały też wytyczne do domu. Teraz mam wreszcie piękny uśmiech.

Odnośnik do komentarza

Wybielanie zębów to koszt ok 1000 zł. Przynajmniej ja tyle zapłaciłam kiedy kilka miesięcy temu wybielałam zęby. Jak do tej pory efekt bardzo dobrze się utrzymuje, ząbki są tak samo białe jak po samym zabiegu. Dobrze jest jednak kupić sobie potem jakąś dobrą pastę wybielającą, tak aby efekt utrzymać:

https://www.luxuryproducts.pl/higiena-jamy-ustnej.html

Ze swojej strony polecam pasty od Swiss Smile. Nie muszę również wspominać o tym, ze warto jest unikac picia kawy? :) 

fit287079i0ad9c8d2ea6b0344bfe.jpg

Odnośnik do komentarza

Nie jestem przekonany co do działania takich past wybielających, jedni mówią, że podobno działa a niektórzy efektu nie widzą. Moim zdaniem nie warto wydawać pieniędzy jak efekt nie jest pewny, lepiej wybielić. Ja wybielałem u https://elektoralna.pl/ i bardzo sobie chwalę. Bardzo fajny, naturalny efekt i profesjonalni dentyści. 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...