Skocz do zawartości
Forum

Zaostrzenie trzonów kręgów piersiowych?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam z powodu dlugiego kaszlu przez 4 tyg bez zmian dostalem skierowanie na zdjexie pluc. Na wyniku pisalp bez zmian.ognislowych.i " ZESTAWIENIE KRAWEDZI TRZZonow kregow piersiowych" czyli ze cos z kregoalupem a bole przy robieniu brzuszkow cY jakims bieganiu lub ppdnosEniu mam. Jest to cos lajtowwgo do wyprowadzenia rehabilitacja? Dzieki

Odnośnik do komentarza

Akurat te zaostrzenia nie mają nic wspólnego z kaszlem,nie jest to nic groźnego,nie powinieneś, póki co, mieć z tego tytułu dolegliwości,ale to różnie bywa ,czasem są dużo większe zmiany i nic się nie odczuwa ,a przy mniejszych tak.

Ale rtg miałeś płuc ,nie kręgosłupa i dobrze ,że wyszło bez zmian ogniskowych,
na ten kaszel stosuj metody domowe i czekaj aż organizm sam go zwalczy ,przy tej obecnej grypie kaszel trzyma bardzo długo.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

kaszel juz mam za soba od piatku przestal mi dokuczać po piciu mleka z miodem spadziowym chyba napój bogow hehe :) Niewiem czy to zdrowe dla stluszczonej watroby ale pije dziennie dwie szklanki mleka z miodem :) A problem teraz z tym kregiem jak wyszlo cos to trzeba dzialac bulem kiedys u kardiologa z powodow bolu w klatce itd i mowil ze serduxho itd wporzadku i winna byla w kregoalupie musze zrobic bardziej szczegolowe badania i rechabilitacje albo cos zeby byl jak nówka hehe :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...