Skocz do zawartości
Forum

jakie kobiety pociągają wszystkich facetów?


Gość tarcza

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie do mężczyzn na forum-jaką kobietą z charaketru i wyglądu należy być, by wzbudzać zainteresowanie płci męskiej? Czy pójście do łóżka z chłopakiem i dobry sex (bez wiązania się) wzbudza w facetach dobre czy złe emocje? Niektórzy uważają, że faceci lubią takie kobiety, które są dobre w łóżku i nie oczekują niczego w zamian...Jak to jest z perspektywy mężczyzn?

Odnośnik do komentarza

-jaką kobietą z charaketru i wyglądu należy być, by wzbudzać zainteresowanie płci męskiej?

Zależy, jakiego zainteresowania oczekujesz.
Jeśli szukasz stałego związku, to raczej wskakiwanie do łóżka na pierwszej randce nie jest dobrym pomysłem.

Odnośnik do komentarza

jakie kobiety pociągają wszystkich facetów?
To jest niemożliwe, żeby jedna kobieta pociągała wszystkich mężczyzn, ponieważ każdy z nas jest inny. Mężczyźni też mają różne preferencje. A jeśli jeszcze "zmiksujemy" wygląd zewnętrzny z charakterem, to już w ogóle trudno o schemat. Jednego będzie pociągała nieśmiała, cicha, skryta, filigranowa, szczupła blondynka o niebieskich oczach i długich nogach, a inny mężczyzna zwróci uwagę na rozrywkową, towarzyską trzpiotkę, z rozwichrzoną burzą loków na głowie. Trudno o jakieś generalizacje. Ilu mężczyzn, tyle gustów ;) Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Kobieta, ktora zamierza szybko isc ze mna tylko do lozka jest dla mnie malo ceniona. A propos charakteru to powinna byc mila, tolerancyjna, powazna, a zarazem z poczuciem humoru i by nie byla "sztywniara".Jesli chodzi o wyglad to najlepiej szczupla blondynka o zielonych oczach do 170 cm. wzrostu , a najlepiej ok.160-165 cm. Pozdrawiam. Dziekuje za interesujace pytanie

Odnośnik do komentarza

Każdy jest inny. Każdy ma inne potrzeby, zainteresowania, hobby. Tak samo jest, jeśli chodzi o zainteresowanie płcią przeciwną. Kobieta która dla jednego jest mało interesująca, dla drugiego mogłaby zostać Miss świata :). Myślę, że nie ma na to reguły. Tak samo my kobiety, na każdego mężczyznę patrzymy inaczej. Myślę że nie znajdziesz tu odpowiedzi, bo to jest pytanie na które nie ma odpowiedzi. Warto być po prostu sobą. Dziękuję ;))

Odnośnik do komentarza

A tu jak zawsze...autorka kieruje pytanie do nas- facetów a odpowiadają kobiety.:/

Na pewno taka kobieta powinna być ładna, zadbana, inteligentna, szczupła, myśląca.

Sex bez zobowiązań sprawi, że kobieta nie będzie szanowana, no chyba, że chodzi o seks ( np. z ogłoszenia towarzyskiego) .Wtedy masz seks bez zobowiązań, ale z ryzykiem złapania jakiegoś "syfa".

Tak by to wyglądało z mojej perspektywy.

Odnośnik do komentarza

Dobrze zostalo powiedziane najlepiej byc soba najgorzej jest grac kogos kim sie nie jest. Ja z punktu widzenia faceta moge powiedziec ze ilu facetow tyle pogladow na podejscie do kobiety. Jesli chodzi o przygodny sex to zaden mezczyzna nie bedzie Cie traktowal powaznie i z szacunkiem tylko bedzie chcial miec na raz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...