Skocz do zawartości
Forum

obrazilibyscie sie na meza o takie cos?


Gość nie rozumiem

Rekomendowane odpowiedzi

Gość nie rozumiem

Moj maz od dluzszego czasu nosi obraczke na kciuku.
Nie myslalam o tym zbytnio tylko nasza wspolna znajoma zapytala sie go co to jest za moda na noszenie obraczki na kciuku?A on jej odpowiedzial ze to miejsce( ten palec na ktorym sie nosi obraczke)zarezerwowane jest na jego sygnet.Glupio mi sie zrobilo jak uslyszalam taka odpowiedz.Jestesmy malzenstwem 12 lat i roznie nam sie wiodlo ale zawsze stalismy za soba.Nie wiem co o tym myslec?

Odnośnik do komentarza

Dla mnie dość dziwnym pomysłem, jest noszenie obrączki na kciuku.
Czemu akurat sygnet musi nosić na palcu, zwyczajowo przeznaczonym dla obrączki? /to jakiś hrabiowski sygnet?/
Też nie wiem, co o tym myśleć, ale nie podobałoby mi się to. To takie podkreślenie, że sygnet jest ważniejszy, niż obrączka.
Czy warto się na to obrażać? Chyba nie.
Najważniejsze jest to, że w miarę dobrze układa wam się w małżeństwie.

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Zanim znajoma nie zainteresowała się tym tematem to Tobie to nie przeszkadzało i bardzo słusznie.
Moze ta odpowiedź męza nie była zbyt fortunna ...ale też znajoma nie powinna wtrącac sie w takie rzeczy.Nie wiem czy zrobiła to z troski o Ciebie czy żeby zasiac w Tobie jakieś watpliwości....

Myślę ze nie masz powodu żeby obrazać się na meża i psuc relacji miedzy Wami.Najwazniejsze jest to żeby w malzenstwie sie dogadywać szanować,własnie byc
a sobą jak to ładnie napisałaś...

Jeśli wspólna znajoma ma wiecej takich uwag w stosunku do Twojego męża to zastanow się czy to nie odbije się na Waszym małzenstwie....

Ps ,Wielu znanych mi małżonków nie nosi z róznych wzgledow obraczki i nikt nie robi z tego problemu .
Najwazniejsze to co w sercu a nie na palcu lub że nie " tym" palcu.
Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem, myślę, że odpowiedź męża, chociaż rzeczywiście może niezbyt fortunna, nie jest powodem, by się obrażać. To w końcu Wy jako małżonkowie między sobą mogliście ustalić, na którym palcu nosicie obrączki. Przyznam szczerze, że nie znam chyba nikogo, kto nosiłby obrączkę na kciuku i wydaje mi się to dość ekscentrycznym pomysłem, ale to w końcu nie o zewnętrzne symbole chodzi, ale o miłość, o to, co macie w sercu, jak się traktujecie. Znajomej nic do tego ;) Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Gość nie rozumiem

Sek w tym ze on przez caly czas nosil obraczke na tym obraczkowym palcu (on nie ms jeszcze tego sygnetu kupionego)a juz od dluzszego czasu nosi obraczke na kciuku.Pamietam ze ja bedac w ciazy nosilam obraczke na malym palcu bo mialam grupe napuchnirye palce to dziwnie sie na mnie patrzyl.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...