Skocz do zawartości
Forum

Prezent od chłopaka i planowanie rozstania


Rekomendowane odpowiedzi

Moj chlopak mowil , ze jak bedzie w polsce to mnie zostawi . Dokladniej napisala mi to.jego kolezanka i wyslala kawalek rozmowy.tzn maly kawaleczek koncowki.Ale.zas po tym po tym zdarzyly sie dziwne sytuacje mowil, ze przywiezie mi prezent bluzke , perfum , spodnie. Ja na to , ze nie chce , on na to ze mam wziac ja na to , ze ma dac kolejnej dziewczynie on na to ,.ze chce mi dac ja na to czemu on , ze powie mi w domu jak przyleci troche sie stresuje. Dzisiaj napisal mi ze idzie spac i ze jutro leci , ja na to milej nocki ,wczoraj i dzis wstawilam nowe zdj to odp mi na milej nocki dal mi komplement do twarzy ci w tym makijazu . Odp dzieki pozniej napisalam , ze dobranoc itd napisal nawzajem.i buziaka.dal . W ogóle ta sprawa mi smierdzi.,.bo chce sie.rozstac.i ma dac.prezent chce.mi powiedziec na spotkaniu czemu daje.Kurcze co.sądzicie o tym ja juz cala w.nerwach jestem bo komplement ,i nagle prezent.,.zostawienie i juz nie wiem o co.chodzi to jakies dziwne dziewczyna mi wysla konczacy rozmowe.kawalek eh bardzo go.kocham.

Odnośnik do komentarza

fiołek12, a cóż to za "koleżanka", która przekazuje Ci jakieś końcówki rozmowy z Twoim chłopakiem i informuje o takich ważnych sprawach dotyczących związku, jak rozstanie? Tego typu informacje powinien Ci powiedzieć osobiście Twój chłopak po przyjeździe do Polski. Rzeczywiście sytuacja jest niejednoznaczna, skoro chłopak twierdzi, że chce się rozstać, by zaraz potem wspomnieć, że ma dla Ciebie prezenty, które chce Ci dać. Może on sam nie wie, czego chce? Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...