Skocz do zawartości
Forum

co zrobic w takiej sytuacji ?


Gość Karmel5

Rekomendowane odpowiedzi

Chlopak mnie krytykowal.w zeszlym roku dzis przemyslalam to , ze to nie przetrwa skoro.tak robi. Moj wyglad krytykowal dzis z nim zerwalam , zaczal na mnie jechac , ze to ja mam problem ze sobą no przyznaje sie kilka razy sprawdzalam go , ale dlatego bo mnie wciaz krytykowal i przesadzal nie docenial , dzis mowil , ze mam masakre w glowie , ze niby on mnie nie krytykuje , ze mowi prawde. Mowil tez ,.ze mam problemy , ze bez niego bede nikim jak chcialam odejsc , ze nie dam rady , ze kazdy facet by mnie zostawil i zeby mnie nie pokierowal . Dzis mnie skrytykowal tez , ze glupia jestem a nie nieszczesliwa . On jest teraz u sb nie wiem.co mam robic.mowi.ze mam w glowie.sb niby pomyslec o tym, ze ja.mam problem z soba. Jak on mowil., zeby chcial zebym byla piekna pachnaca.itd i ze nie mam sie dziwic ze patrzy na inne . I ze to ja mam problemy wciaz . I , ze mam sie ogarnac.z tym zerwaniem .Duzo bylo tej dzis krytki napisalam mu dzieki za kolejna krytyke on prosze . Po roku zwiazku zaczal mnie krytykowac

Odnośnik do komentarza

Witam
Krytyka może być konstruktywna albo obraźliwa,bez podstawa.W pani przypadku jest to krytyka obraźliwa bo pani partner nie ma prawa panią obrażać w sposób bojący.
Mógł wyrazić swoje zadanie ale w sposób łagodny i motywacyjny żeby pani pracowała nad niedoskonałościami,ale skoro partner zachował się bardzo nie uprzejmie powinna pani dawno z nim zakończyć związek i dać mu do zrozumienia że jest bardzo nie kulturalny i to coś z nim jest nie tak,
Moim zdaniem nie powinna się przejmować takimi osobami ponieważ jak on zobaczył u pani słabość to chciał skrytykować niestety tacy niektórzy są ludzi,bardzo mi przykro z pani powodu że pani partner się tak zachował.
Powodzenia

Odnośnik do komentarza

Ma przyleciec 7 do polski byl na 3 tyg u siebie . I mowi ,.ze porozmawiamy , ale po tym co pisal to mnie jeszcze bardziej skrzywdzil.To jak sie z nim spotkam to jak bedziemy gadac to co mam mu powiedziec. Raz mowil , ze sie zmieni w 2015 roku ze nie bd mnie krytykowal , ze wyzna mi potem milosc i wie pan takie rozne romanse mowil ze bd lepiej w zwiazku , ze postawi sie na nogi. A na drugi dzien , ze sie nie zmieni ze ma juz tak ze lubi ludzi wkurzac . Ja juz nw zupelnie co robic jest mi ciezko , a on daje.ciosy wieksze. Gadalam z nim szczerze obiecywal ,.ale nadal to robil.Ja dbam o higiene , maluje sie rzadko bo wole byc naturalne , ubieram sie na ile.mnie stac., czesze sie .

Odnośnik do komentarza

Ja bym na pani miejscu zerwała całkowity kontakt z tym człowiekiem bo tak być nie może że pani będzie przez niego cierpieć.Pani chyba przez ten cały związek poddawała się mu uległa była pani i on wyczuł że se może pozwalać na nieprzyjemnie sprawy,
Porada niech pani całkowicie zerwie z nim kontakt
i niech się pani nie przejmuje jego krytyką bo pani ma pełne prawo żeby być jaką pani chce i też musi pani brać pod uwagę że on chcę panią tylko zdenerwować.

Odnośnik do komentarza

Karmel5, z tego, co kojarzę, to chyba nie pierwszy w tym tonie post na tym forum, który napisałaś. Uważam, że związek, w którym są obelgi, krytyka, agresja słowna, huśtawki nastrojów, brak zaufania, wzajemne pretensje, a zero pracy nad tym, by ten związek był satysfakcjonujący, nie ma sensu. Więcej w tej relacji cierpienia niż radości. Chyba w takim wypadku lepiej się rozstać, przeboleć koniec związku i z czasem dać sobie szansę na nową, zdrową relację z innym mężczyzną. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Odnośnik do komentarza

On chce rozmowy na zywo jak przyleci do polski i pytal co z moją podjętą decyzją powiedzialam mu , ze nie wiem .Moze bedzie lepiej jak pogadam z nim jak przyleci ze spokojem . Jemu chodzi o moje zachowanie., zazdrosc i wgl , ale tez dawno mnie krytykowal .lepiej bedzie pogadac, bo.tak przez pisanie nic nie da. On jest tam u siebiena swieta.

Odnośnik do komentarza

Karmel5
ze bez niego bede nikim

No ekstra. Zresztą z tego co opisywałaś do tej pory to chyba całym swoim zachowaniem chciał sprawić żebyś w ten sposób myślała. A jak Ci się coś nie podoba to zawsze można powiedzieć, że jesteś głupia a a nie nieszczęśliwa, tak jak też zrobił.
W ogóle się nie dziwę że z nim zerwałaś, dziwię się że do tej pory z nim wytrzymywałaś. Teraz tylko nie daj się nabrać na jego obietnice co do których sama dobrze wiesz ile są warte.
Tak na marginesie to fajnie że wolisz swój naturalny wygląd, tym bardziej że jesteś bardzo młoda i na pewno nie potrzebujesz make-upu. :) A każdemu normalnemu facetowi który kocha swoją kobietę będzie się to podobało, a już tym bardziej nie będzie miał o to do niej pretensji.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...