Skocz do zawartości
Forum

Skąpy okres a prawdopodobieństwo ciąży


Gość Anonim

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Oliwia_18

Pomozcie mii pierwszy seks uprawiał am 25.11 i okres dostalam 27 byl normalny czyli trwal 2/3 dni do kolejnego seksu doszlo 24.12 czyli ok 3-5 dni przed okresem , ktorego nie dostalam dzis jest juz prawie 4.01 nie wiem co zrobic czy moglo dojscc do zapłodnienia? Cykle nje byly regularne.

Odnośnik do komentarza
Gość leokadia82

MAm sama podobny moze nie problem ale watpliwosc. Od kilku lat staramy sie o drugie dziecko.
Pol roku temu zrobilam badania i wyszla mi niedoczynnosc tarczycy, moje szanse maleja.
W tym miesiacu dostalam okres, okres to zbyt duzo powiedziane, nawet plamienia nie mozna tego nazwac.
Trwa to 4 dzien, jutro kupie test ciazowy. Bo sama nie wiem co mam myslec ;czy to tarczyca czy moze akurat ciaza.
A moze ktoras z Was miala podobnie??

Odnośnik do komentarza

Witam,zastanawiam się czy jest się czym martwić. Staramy się z mężem o dziecko, kochaliśmy się w dni płodne, miesiączkę powinnam dostać 06.09.2018 dostałam wcześniej bo 31.08 była bardziej skąpa niż zawsze i krótsza trwała 2 dni potem na jeden dzień zniknęła i znowu pojawiła się na jeden dzień. Robiłam test ale wyszedł negatywnym czy mimo to może być to ciąża?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...