Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mateusz2121

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość werkaa

Zdecydowanie DENT Sm, http://dentsm.pl/. Bardzo dobre miejsce. Klinika na Bemowie, mają lekarzy specjalizujących się w różnych obszarach stomatologii, tak że z każdym problemem można się do nich zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość warszawiak5

Bardzo polecam klinikę Elektoralna. Świetnie wyprostowali mi zęby i mają super obsługę!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Migga

dobrze i dokładnie leczą w Centrum Demed i szczerze mówiąc bardzo dobrze leczą ubytki!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ghui

Zdecydowanie DENT Sm, http://dentsm.pl/. Bardzo dobre miejsce. Klinika na Bemowie, mają lekarzy specjalizujących się w różnych obszarach stomatologii, tak że z każdym problemem można się do nich zgłosić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Tili

My całą rodziną korzystamy z pakietu stomatologicznego Komfort. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja to zawsze polecam Demed, byłam tam kilka razy na Ursynowie i raz tak się zdarzyło, że też na Woli i super leczą, obaj lekarze mi się super trafili, szybko, bezboleśnie, zasługują na polecenie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agata33

W Fabdencie https://www.fabdent.pl/ mają naprawdę wspaniałych lekarzy, robiłam tam kompleksowe leczenie zębów, leczę się też u nich ortodontycznie. Bardzo polecam, profesjonalna opieka! Stosują najnowsze metody leczenia i nowoczesny sprzęt. Np. prace protetyczne wykonują cyfrowo - mąż będzie u nich robił projektowane cyfrowo licówki, super sprawa 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina

W centrum na Jana Pawła jest bardzo dobra klinika stomatologiczna - Dental Fraternity. Mają pełen pakiet usług stomatologicznych. Przyjmują tam dobrzy stomatolodzy, są też protetycy i ortodonci i inni. Bardzo dobra obsługa. Każdy pacjent ma opiekuna który dba o przebieg leczenia, pilnuje terminów i informuje o przebiegu i kosztach leczenia. Dodatkowo mają własny parking dla pacjentów co w centrum jest mega ułatwieniem. Spokojnie mogę ich polecić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Kaja

Jeśli szukasz dobrego stomatologa to mogę polecić Ci gabinety Eurodental.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...