Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mateusz2121

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość dermin

Wszystkim osobom rozglądającym się za sprawdzonym stomatologiem na terenie Warszawy polecam skontaktować się z http://dent-saska.pl/ Jest to świetny gabinet stomatologiczny na Saskiej Kępie, w którym na pewno spotkacie się z profesjonalną obsługą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zikka

ten pakiet w lux medzie jest naprawdę bardzo fajny, za nieweilkie pieniądze można mieć naprawdę nieograniczoną ilość wizyt u stomatologa, do tego jakieś zniżki , rabaty, bardzo się opłaca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość amandos

Ja polecam Fabdent, https://fabdent.pl, to naprawdę sprawdzone miejsce :) Ja leczyłam tam zęba kanałowo pod mikroskopem, okazało się że w kanale mam fragment narzędzia po poprzednim leczeniu i trzeba było się go pozbyć. Na szczęście współczesna stomatologia daje takie możliwości :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość igulka

moim zdaniem najlepszą ofertę ma teraz Lux Med na stomatologię, ja mam u nich wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort i dzięki temu mam możliwość na nieograiczoną liczbę wizyt w placówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czepeka

W stolicy polecam Villa Nova Dental Clinic. Jeszcze nie trafiłam na tak fajnego dentystę jak tam. Miła atmosfera, zero bólu i zęby leczone profesjonalnie, a to jest dla mnie podstawa jeśli chodzi o leczenie zębów. Warto rozważyć to miejsce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja tam chodzę do Atelier Uśmiechu, a że akurat we wrześniu otworzyli nowy gabinet na Ursynowie to gorąco polecam. Mają tam najnowocześniejszy sprzęt i prawdziwych fachowców w swej dziedzinie. Dlatego też jeśli chodzi o mnie to ja chodzę tylko i wyłącznie tam. Nawet moja córka polubiła chodzić tam do dentysty mimo,że ma kawałek do przejechania. Ale do dobrego fachowca warto jest przejechać się kawałek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość imkaa

Ja polecem eurodental, sama korzystam z ich usług w Warszawie,a le mają ponad 50 placówek w całej polsce, mają nowy sprzęt i leczą najnowszymi metodami dlatego wybrałam włąśnie ich usługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość culina97

Słuchajcie a jak chce założyć aparat to gdzie się udac? Słyszałam że Rock Your Smile to dobry wybór? Mają kilku lekarzy, którego wybrać? Doradzi ktoś? Czym się kierować przy wyborze? Zęby mam krzywe i tak jakby wychylone do przodu, a chciałabym się cieszyć ladnym uśmiechem bez kompleksów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość zeretka

Ja leczę zęby w klinice Villa Nova w Wilanowie. Naprawdę rewelacja. Podejście do pacjenta bardzo profesjonalne oraz wykonanie usług na bardzo wysokim poziomie. Polecam wszystkim nawet tym najbardziej wymagającym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Werka17

Ja polecam Eurodental w Warszawie. Świetni specjaliści z dobrym podejściem do pacjenta. Wydaje się, że dziś to norma ale jednak czasami jest inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość joannaww

Ja chodzę do Dent SM, http://dentsm.pl/ Koleżanka poleciła mi ten gabinet i jestem zadowolona bardzo z leczenia tam :) Aktualnie kończę leczenie kanałowe, planuję jeszcze wyprostować zęby aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość lasimka

ja polecam klinikię Villa Nova, sama do nich chodzę trafiłam w sumie z polecenia ale jestem bardzo zadowolona z efektów, pracują tam mega specjaliści do tego miła obsługa i leczeneinajnowszymi metodami, robiłam leczenie kanałowe którego bardzo się bałam, jak się okazuje zupełnie niepotrzebnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość walijka

ja mam opiekę stomatologiczną w eurodental, wykupiłąm pakiet stomatologiczny, który kosztował mnie niewiele, ale zawsze jak mam problem z zębami to bez problemu zapisuję się na wizytę, to bardzo duży komfort. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Super dentysta

dr Adam Balczyński – od dłuższego czasu chodze do niego, jest świetny! Ja chodze do niego w Krakowie, przyjmuje w Scandinavian clinic, ale też przyjmuje w Warszawie, tylko nie wiem gdzie dokładnie, ale warto go tam odnaleźć bo jest wybitnym fachowcem. Polecam z czystym sumieniem. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość salma77

Ja polecam Fabdent, http://fabdent.pl :) Mają gabinet na Bemowie. Robiłam tam leczenie kanałowe pod mikroskopem, usuwałam dwie ósemki i także robiłam wybielanie :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Pola

Ja polecam gabinety Eurodental w Warszawie. Mają tam bardzo dobrych stomatologów z dużym doświadczeniem i ciekawą ofertę usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość umeszka

ja mam w eurodetal pakiet stomatologiczny komfort, płacę niecałe 50 zł ale przynajmniej zęby mam pod stałą kontrolą, i mogę regularnie je leczyć jakby co. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość marta67

Ja chodzę do http://dentsm.pl/ i mogę polecić. Świetni lekarze, na czele z dr Ewą Jakubowską i drem Piotrem Jakubowskim, a do tego naprawdę wspaniała opieka. Chodze tam już dłuższy czas, teraz tylko pilnuję regularnych przeglądów i higienizacji :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość umeszka

sprawdź sobie jeszcze eurodental, oni mają placówki w całej polsce więc w każdym większym mieście można ich znaleźć, ja akurat w warszwie chodzę do ich placówek i jestem bardzo zadowolona z obsługi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Linna

ja chodziłam o Centrum Demed i bardzo z nich byłam zadowolona. Bardzo dobra organizacja, dobrzy lekarze i leczą bezboleśnie! także ja jestem zadowolona z miejsca!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość igga

A jeśli chodzi o leczenie ortodontyczne, to jaki gabinet polecacie? Powoli się rozglądam...Bardzo dobre opinie czytałam o Rock Your Smile, może ktoś z Wam tam leczył zęby? Zależy mi na dobrym specjaliście i skutecznym leczeniu bez powrotu wady zgryzu... Bo o tym też czytałam, że to się może zdarzyć. No i chciałabym taki niewidoczny aparat. Jakie są wasze doświadczenia? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość czyszka

Ja korzystam w Warszawie z pakietu stomatologicznego Komfort w Eurodental, dzięki niemu mogę regularnie chodzić do stomatologa poza tym dodatkowo mogę liczyć na rabaty i promocje, więc warto zainwestować w taki pakiet i mieć zęby pod stałą kontrolą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Chodzimy do nich całą rodziną w ramach pakietu stomatologicznego.  Mają ich kilka opcji więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną. Pracują tam specjaliści z dużym doświadczeniem. Myślę, że warto skorzystać z ich usług.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Livia

Ja polecam gabinety Eurodental w Warszawie. Pracują tam świetni specjaliści, którzy mają dobre podejście do pacjentów zarówno tych dużych jak i małych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...