Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość mateusz2121

Dobry dentysta z Warszawy poszukiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Luiza87

Bardzo dobrych specjalistów mają w Fabdencie na Bemowie, zobacz sobie na https://www.fabdent.pl/o-nas/zespol Robiłam tam kompleksowy "remont" uśmiechu, więc miałam do czynienia z kilkoma lekarzami. Z efektów ich pracy jestem bardzo zadowolona, zapewnili mi świetną opiekę w miłej i bezstresowej atmosferze :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość nusia

no wlasnie  w Wawie to Centrum Demed jest dobrym miejscem! mają spoko lekarzy, dokładnych i takich rzeczowych. można im zaufać!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gabiwes

Szukasz w Warszawie dentystę, który usuwa ósemki? Skontaktuj się z http://www.stomatologiacodziennie.pl/chirurgia/ gdzie chirurg stomatolog zajmuje się takimi problemami. Korzystają przy tym z najnowocześniejszych urządzeń dzięki czemu są w stanie wykonać nawet najbardziej skomplikowany zabieg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ama

Ja polecam stomatologów z Lux Med. Pracują u nich stomatolodzy z dużym doświadczeniem i dobrym podejściem do pacjenta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka

Bardzo dobrych stomatologów mają w Dental Fraternity na ul Mochnackiego. Mają pod opieką całą naszą rodzinę i jesteśmy zadowoleni. Bardzo dobra obsługa i świetni lekarze łącznie ze stomatologami dziecięcymi. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ulaszka

Ja za namową znajomych udałam się jakiś czas temu do stomatologa z Eurodental w Warszawie. Od tego czasu tylko tam leczę zęby. Mają naprawdę świetnych specjalistów, nowoczesny sprzęt i szybkie terminy. Dla mnie to idealnie miejsce jeśli chodzi o dbanie o zęby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Lusia

Ja chodzę do Dent SM na Bemowie, http://dentsm.pl/ Mogę szczerze polecić. Opiekę mam tam zawsze świetną, a trochę już jestem pacjentką, bo zakres leczenia był naprawdę duży, od wyleczenia ubytków, przez wyrwanie ósemek, a obecnie noszę aparat. Lekarze są świetni, zaangażowani w swoją pracę. To daje efekty :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ofilka

Ja w Warszawie dbam o jamę ustną w placówce stomatologicznej Eurodental, chodzę do nich regularnie ponieważ mam wykupiony pakiet stomatologiczny Komfort, w ramach pakietu mam nieograniczoną ilość wizyt, dzięki temu mogę mieć zęby pod stała kontrolą, więc mogę reagować na bieżąco.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Inka

Ja leczę zęby w ramach pakietu stomatologicznego Komfort i jestem bardzo zadowolona. Za niewielkie pieniądze mam zapewnioną kompleksową opiekę. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mic.rophone

Fabdent na Bemowie, http://www.fabdent.pl - polecam szczerze. Świetne podejście do pacjentów, doświadczony personel, szeroka oferta. Teraz przymierzam się do licówek u nich, bo zęby wyleczone, pozostały tylko kwestie estetyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asija

Dent-SM, dr Jakubowska 🙂 Bardzo dobra specjalistka, z doświadczeniem, ale też z podejściem super do pacjentów. U mnie leczenie było dosyć zaawansowane, bo też zakres rzeczy do zrobienia byl duży. Ale dzięki dr Jakubowskiej i personelowi gabinetu mam dziś zdrowe i ładne zęby 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Izka

Świetnych stomatologów mają w Dental Fratenity na Wrocławskiej. Leczymy się tam ja mój mąż i moje dzieci. Zawsze odpowiednia obsługa (mamy opiekuna pacjenta który dba o terminy i cały przebieg leczenia także ja się tym nie muszę zajmować). Lekarze leczą bezboleśnie, mają duże doświadczenie i wiedzę. Jesteśmy bardzo zadowoleni

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Megi

My  całą rodziną korzystamy z opieki stomatologiczne w ramach pakietu w Lux Med. Super sprawa bo ma nieograniczony dostęp do kilku gabinetów a dzięki temu szybkie terminy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Agnieszka

dentalfraternity.pl - na Mochnackiego. Mają świętych stomatologów i bardzo miły i pomocny personel pomocniczy. Według mnie to chyba najlepsza klinika stomatologiczna w Wawie. Nie ma problemów z terminami. Lekarze są mili i leczą bez bólu. Leczymy się tam całą rodzinką i jest ok

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość MArtyna

Dental Fraternity polecam dr Szczodrego. Miły delikatny. Leczy bezboleśnie i skutecznie. Miłą i fachowa obsługa od początku do końca. Są super

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sonia

Ja chodzę do stomatologa w ramach pakietu Komfort. To naprawdę świetna sprawa, zwłaszcza dla osób, które mają w Lux Med pakiet medyczny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sprik

Świetnych lekarzy znajdziecie w orthovision na skwerze wyszyńskiego na Woli. Ja tam leczę i zęby od lat, gdy potrzebna była interwencja – leczenie kanałowe –bardzo mi pomogli. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ela

Ja poleca stomatologów z Eurodental. Świetni specjaliści z dużym doświadczeniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina

Polecam dr Dariusza Nowackiego. Przyjemny doktor z dobra ręką. Wyleczył moje zęby i doprowadził do stanu idealnego. Ma doświadczenie i podejście do pacjenta. Przyjmuje na Jana Pawła w Dental Fraternity 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Natka

Ja skorzystałam z oferty Lux Med na pakietstomatologiczny i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Zośia

Tu przyjmują dobrzy stomatolodzy https://dentalfraternity.pl/. Ja się leczę u dr Piotra Lipnickiego. Super lekarz z poczuciem humoru i super podejściem do pacjenta. Dobrze leczy. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...