Skocz do zawartości
Forum

Spotykanie z obcymi mężczyznami w hotelu


Gość dwaobliczaosobowości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnych dzisiejszych teorii. Opis socjopatii jest cały czas taki sam i prosty do zrozumienia.
Jeśli faktycznie jesteś socjopatą, to wątpię, aby ci tak zależało na normach społecznych, bo antyspołeczne jednostki tego nie akceptują i dążą do wykorzystywania ludzi itd itd..
Socjopatia nie polega tylko na tym, że nie podzielasz obecnie panujących zasad. Tam istnieje również deficyt uczuć wyższych.

Odnośnik do komentarza

Mądry nie przekona głupiego, tak samo jak głupi nie przekona mądrego, dlatego głupi głosują na głupich a mądrzy na mądrych. Zmieniaj świat jak chcesz, ale do tego będziesz musiała opanowac zdolnośc manipulacji do perfekcji bo przekonywaniem to wiele nie zdziałasz^^

""Antyspołeczność – synonim psychopatii i socjopatii. Jest to czynne działanie przeciwko społeczeństwu; charakteryzuje się agresywnymi działaniami przeciwko jednostkom społecznym lub grupom społecznym (agresja słowna, przemoc); brakiem empatii. Na podstawie społecznej, etycznej i prawnej oceny tego typu działań, wyróżnia się trzy typy osobowości antyspołecznej: antyspołeczne zaburzenie osobowości, socjopatia i psychopatia. Osoby antyspołeczne mogą wyróżniać się urokiem osobistym, inteligencją. Cechuje je brak zdolności do identyfikowania się z jednostkami i grupami społecznymi.""
Jestem antyspołeczny pod względem tego że dzisiejsze społeczeństwo tolerancji i "nowoczesności" mnie nuży, a ja nie akceptuje tego że ktoś próbuje mi wmawiac że chłopak+chłopak=normalna rodzina, tak samo tego że puszczalskie nazywa sie "kobietami wyzwolonymi" a mężczyzna chodzący w sukienkach jest "normalny" i staram sie stawiac temu opór, a że wydaje mi sie to irracjonalne i nie logiczne jestem głównie biernie agresywny.
Nie mam empatii do prostytutek, czy pedofilii.

Odnośnik do komentarza
Gość żona Sokratesa

MR.White, ja też nie pochwalam, jestem przeciwna takiemu postępowaniu ale dlaczego potępiasz osobę? Wszystko z czegoś wynika ... Mozna karcić czyjesz czyny, zachowanie, ale potępiacć człowieka to co innego.

Odnośnik do komentarza

Nawet pod niektórymi względami zgadzam się z Mr. White. Ludzie rzeczywiście są strasznie bierni. No, ale na co mamy liczyć, na rewolucje, gilotyny i czołgi na ulicach? Nic się nie zmieni, bo czasy nie te...zbyt dużo wygodnickich, nie chcą tracić tych kilku marnych rzeczy, które mają w posiadaniu.
Że zgnilizna toczy ten świat, to rzecz bezdyskusyjna. Ale ten wątek nie mówi o tym.

A autorka posta to dorosła kobieta po przejściach, nie żadna nastolatka która godzi się na numerek za drinka. Swoje przeżyła i jest wielu rzeczy świadoma. To jej wybór.
Facet, który skacze z kwiatka na kwiatek, to pszczółka...a kobieta to już dziwka. Dla mnie niepojęta jest ta obłuda.

A Ty Mr. White jak masz 17 lat, to ja mam 118.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

~żona Sokratesa
MR.White, ja też nie pochwalam, jestem przeciwna takiemu postępowaniu ale dlaczego potępiasz osobę? Wszystko z czegoś wynika ... Mozna karcić czyjesz czyny, zachowanie, ale potępiacć człowieka to co innego.

Ale jemu nie przetłumaczysz.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

do żona Sokratesa - Żartujesz sobie?
Człowiek stanowi całość. Charakter, osobowość, to wszystko składa się na obraz człowieka....
Co to za głupie powiedzenie żeby nie potępiać człowieka a czyny? lol

Autorka jest zwykłym kurwiszonem bez zasad, empatii i moralności.
Bez zbędnej filozofii.... tyle..
A bronią jej osoby podobne do niej.
Z takimi samymi zasadami moralnymi i podstępowaniem.
Ten sam poziom, podobne rzeczy na sumieniu dlatrgo nie widzą w tym nic złego...

Odnośnik do komentarza

Lena V.
Nawet pod niektórymi względami zgadzam się z Mr. White. Ludzie rzeczywiście są strasznie bierni. No, ale na co mamy liczyć, na rewolucje, gilotyny i czołgi na ulicach? Nic się nie zmieni, bo czasy nie te...zbyt dużo wygodnickich, nie chcą tracić tych kilku marnych rzeczy, które mają w posiadaniu.
Że zgnilizna toczy ten świat, to rzecz bezdyskusyjna. Ale ten wątek nie mówi o tym.

A autorka posta to dorosła kobieta po przejściach, nie żadna nastolatka która godzi się na numerek za drinka. Swoje przeżyła i jest wielu rzeczy świadoma. To jej wybór.
Facet, który skacze z kwiatka na kwiatek, to pszczółka...a kobieta to już dziwka. Dla mnie niepojęta jest ta obłuda.

A Ty Mr. White jak masz 17 lat, to ja mam 118.

No ładnie...
Ciąg dalszy usprawiedliwiania zdziry...
A co byś powiedziała gdyby ona wskoczyła do łóżka dajmy na to.... Twojemu mężowi? Hmm?
Też biedna kobieta po przejściach i ohh ahh, taka biedna?

Odnośnik do komentarza

Mr. White
Wyjaśnij czemu uważasz że nie mam 17 lat. ^^

Uważaj bo zaraz Cie zjadą że jesteś niedojrzały i nic nie wiesz o życiu + twoje poglądy zmienią się z czasem bo masz ''zaledwie'' 17 lat.
To taki... argument ludzi bez zasad moralnych, mający nie jedno na sumieniu.
Próbują usprawiedliwiać swoje kurewstwo sami przed sobą i okłamują się nawzajem że to oni wiedzą tyle o życiu bla bla bla a Ty jesteś tylko gówniarzem....
Zaraz pewnie Ci tak napiszą ;)

Odnośnik do komentarza

~Olala55
Lena V.
Nawet pod niektórymi względami zgadzam się z Mr. White. Ludzie rzeczywiście są strasznie bierni. No, ale na co mamy liczyć, na rewolucje, gilotyny i czołgi na ulicach? Nic się nie zmieni, bo czasy nie te...zbyt dużo wygodnickich, nie chcą tracić tych kilku marnych rzeczy, które mają w posiadaniu.
Że zgnilizna toczy ten świat, to rzecz bezdyskusyjna. Ale ten wątek nie mówi o tym.

A autorka posta to dorosła kobieta po przejściach, nie żadna nastolatka która godzi się na numerek za drinka. Swoje przeżyła i jest wielu rzeczy świadoma. To jej wybór.
Facet, który skacze z kwiatka na kwiatek, to pszczółka...a kobieta to już dziwka. Dla mnie niepojęta jest ta obłuda.

A Ty Mr. White jak masz 17 lat, to ja mam 118.

No ładnie...
Ciąg dalszy usprawiedliwiania zdziry...
A co byś powiedziała gdyby ona wskoczyła do łóżka dajmy na to.... Twojemu mężowi? Hmm?
Też biedna kobieta po przejściach i ohh ahh, taka biedna?

O, ładny przykład. Ale z tego co pamiętam ona już pisała żeby nie robiła tego z mężatymi. Ale w gruncie rzeczy przykład dobry ^^ Empatia dla zdradzonych kobiet sie kłania.

Odnośnik do komentarza

~Olala55
Mr. White
Wyjaśnij czemu uważasz że nie mam 17 lat. ^^

Uważaj bo zaraz Cie zjadą że jesteś niedojrzały i nic nie wiesz o życiu + twoje poglądy zmienią się z czasem bo masz ''zaledwie'' 17 lat.
To taki... argument ludzi bez zasad moralnych, mający nie jedno na sumieniu.
Próbują usprawiedliwiać swoje kurewstwo sami przed sobą i okłamują się nawzajem że to oni wiedzą tyle o życiu bla bla bla a Ty jesteś tylko gówniarzem....
Zaraz pewnie Ci tak napiszą ;)


Oj, ależ ja nie licze się z ich zdaniem ^^, gdybym był taki podatny na wpływy to pewnie teraz siedział bym w poprawczaku albo leczył kaca.

Odnośnik do komentarza

Ola55.
Z Tobą to nie ma dyskusji nawet. Zero kultury...więc jak śmiesz kogoś oceniać, jak sama postępujesz jak zwykły obwieś.
I co Ty możesz wiedzieć co? Nie postępuję jak autorka postu i nigdy nie napisałam, że widzę w tym dobro. Ale tak to jest, jak ktoś wskoczy ad hoc i się wymądrza.
Pani mówimy dobranoc.

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Saiko
Lena, w dzisiejszych czasach, zwłaszcza przez dostęp do internetu, ludzie mają bardzo duże wiadomości w młodym wieku (albo przynajmniej mogą mieć). 17 lat to nie jest mało, aby tak pisać. Sama mam 19 dopiero, a w wieku 17 lat inna nie byłam.

Saiko, Mam tego świadomość : ) Ale jedno zdanie mówi mi dobitnie, że nie ma siedemnastu lat : )

Rozdzierający jak tygrysa pazur
antylopy plecy
jest smutek człowieczy.

Odnośnik do komentarza

Lena V.
Ola55.
Z Tobą to nie ma dyskusji nawet. Zero kultury...więc jak śmiesz kogoś oceniać, jak sama postępujesz jak zwykły obwieś.
I co Ty możesz wiedzieć co? Nie postępuję jak autorka postu i nigdy nie napisałam, że widzę w tym dobro. Ale tak to jest, jak ktoś wskoczy ad hoc i się wymądrza.
Pani mówimy dobranoc.

Nazywam rzeczy po imieniu.
Autorka jest zdzira i tyle. O czym tu mówić?

Odnośnik do komentarza

Saiko
Panie White, co do pana, to takie zachowanie czyni pana co najwyżej buntownikiem, nie socjopatą :)

Ha!
O tym też myślałam żeby napisać!
Baardzo często jest tak, że jak osoba w wieku np White nie zgadza się z zdaniem osób starszych to jest ta osoba.... buntownikiem ;)) ;))
To takie śmieszne...
Książkowy przykład braku argumentów.
Nie zgadzasz się z kimś starszym od Ciebie i jesteś nastolatkiem? TO OZNACZA ŻE JESTES BUNTOWNIKIEM ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...