Skocz do zawartości
Forum

Samookaleczanie i nie radzenie sobie z niczym


Gość Smutna2

Rekomendowane odpowiedzi

'Brzydkość' a 'ładność' to wartości względne.

A w lustrze widzisz to, co chcesz widzieć.
Nie ma tak, by ktoś w 100% był 'ładny' (inaczej graficy komputerowi korygujący zdjęcia celebrytów poszliby z torbami ;)!!), ani nie ma tak, by drugi w 100% był 'brzydki'.
Jest takie powiedzenie: "za wszystko co nie dostałaś, dostałaś coś innego" - pomyśl o tym..
Aktualnie Smutna2 sprawiasz wrażenie jakbyś była na jakimś egzystencjalnym zakręcie. Pewnie dlatego skupiasz uwagę jedynie na ewentualnych niedoskonałościach.
Zapewniam Ciebie, że nie ma ludzi doskonałych z wyglądu, a co dopiero z charakteru ;). Aczkolwiek nad jednym jak i nad drugim warto samodzielnie pracować.

Odnośnik do komentarza

veta
Widze , ze energia w tobie az kipi i dobrze ci sie zyje i ma ci sie na zycie , a predzej ty kogos innego uszkodzisz niz siebie . O samobójstwie nie ma mowy oszuscie , o a wódeczek golnales sobie pewnie juz kilka. I nie warto z takim palantem rozmawiac.

Veta, może powinnaś założyć własny wątek, w którym mogłabyś dawać upust swoim frustracjom?

Odnośnik do komentarza

Smutna2 - nie bardzo rozumiem pod czyim adresem kierujesz swoje posty pisane wielkimi literami.
Wygląda na to, że przez pomyłkę weszłam na Twój wątek - zatem już stąd idę.
Może któregoś dnia jak poczujesz się lepiej, to na spokojnie poczytasz i zorientujesz się, że nie 'wszyscy' są do Ciebie wrogo nastawieni.
Pozdrawiam :).

Odnośnik do komentarza

czy kiedys czytalas jakas ksiazke ?

jezeli twoje zyciee ci sie nie podoba , to poczytaj sobie ksiazke - literature .

Tam , w ksiazce jest zycie ladniejsze i ciekawsze i jak bedziesz ta ksiazke czytac , to i twoje zycie sie upiekszy.

I najlepiej wylacz telewizor .

Wtedy bedziesz mogla troche sie uspokoic .

I moze dzieci tez sie uspokoja.

Bedzie im przyjemnie z mama i tata w cichym domu .

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Teraz to już nie wiem czy pisać dalej:( Jestem pod wpływem emocji i mam ochotę coś zrobic.. Wszystko bym chcicała zmienić by dzieciom było lepiej ale nie potrafie.. Ja tego potrzebuje..:( Dobrze ze dzieci sa małe i nic nie rozumieją. Wszystko to juz dla mnie za dużo. Ja już nie mogę.. Chciała bym inaczej ale nie potrafię

Odnośnik do komentarza

Moim zdaniem alkoholu nie warto pic , bo powoduje depresje .

A z tym telewizorem , to ja mówie na powaznie.

Ja ogladam telewizor kilka razy w roku . Jest tam duzo przemocy , chamstwa i agresji , a do tego pelno reklam.

Te reklamy , slyszlam , ze zle wplywaja na prace mózgu.

A moze wlacz sobie Tv Trwam - sa tam ladne bajki dla dzieci codziennie o 19.30.

Tv TRWAM przynajmniej cie nie zdenerwuje - tam jest spokój .

Trzeba sie nauczyc pozytywnego myslenia - a w TV Trwam masz pozytywne myslenie.

Odnośnik do komentarza

W tv Trwam tez sa filmy , ale bez przemocy oparte na faktach z zycie wzietych.

Tylko , ze nadawane sa troche pózno.

Kiedys mówili , ze w telewizji publicznej jest tyle przemocy , ze czlowiek by musial zyc iles tysiecy lat , gdyby chcial je w takiej ilosci w realnym zyciu zobaczyc lub doswiadczyc.

Mysle , ze powinnas otaczac sie pozytywnym srodowiskiem ?

Mozesz czytac dzieciom bajki , pewno by sie z tego bardzo ucieszyly i zapamietaja to na cale zycie.

Te ziola melisa , jako dodatek tez moga sie przydac.

Odnośnik do komentarza

Moje dzieci nie słuchają bajki bo córka ma 19 miesięcy a syn 3 miesiące.. I ja nigdzie prawie nie wychodzę bo nie ma gdzie.. Na spacery mi sie odechciało już mi się nawet z dziećmi wychodzić.. Bo już nic nie ma sensu.. Nawet życie.. Wiem ze dla dzieci muszę życ ale oni by mieli lepiej jak by mieli inna matkę.. Spokojniejszą itd.. Bo z dnia na dzień jest gorzej:(:( Już se sama nie daję rady.:(

Odnośnik do komentarza

Może zacznij od tego żeby schudnąć, zacząć dbać o swoje ciało, fryzurę itd. SKup się na diecie, sport pomaga na różnego rodzaju problemy psychiczne. Oczywiście lekarz tez by się przydał ale zacznij od diety i biegania na przykład albo rower. Jesteś bardzo młoda, więc dziwi mnie to, że już masz dwoje dzieci i męża, chciałaś czy tak wyszło?

Odnośnik do komentarza

Tak wyszło.. Nie planowałam tego tak wyszło wszystko.. Nie mogę ćwiczyć bo miałam cesarkę a po tym można ćwiczyć po pół roku.. A po 2 straciłam chęć do życia.. cały dzień wolała bym spać.. Zadko wychodzę z domu.. Sens życia juz dla mnie stracił.. Coraz więcej się okaleczam juz z najmiejszych drobiazgów. Wystarczy ze sie troche zdenerwuje i siegam po zyletke.. Coraz czesciej sie kłóce z kazdy i krzycze na dziecko. To juz sie coraz bardziej nasila..Wczoraj chciałam juz podciac zyły ale jestem tchórzem i sie bałam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...