Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! kilka dni temu a własciwie w niedziele bawiłam się z chłopakiem... kilka razy w nocy i za każdym razem miał orgazm przeważnie dochodził na swój brzuch a póżniej chował członka do majtek niewiem czy dotykał spermy (załużmy że tak to podczas tego wytarł ją) póżniej całowalismy się a on póżniej zaczoł mi dogadzać robił minetke i wkładał palce w pochwę.. czy wycierając palce ze spermy a póżniej wkładał mi do pochwy mógł miec na niej żywe plemniki? czy przez to mogę zajsc w ciąże? chodziłam wtedy nawet i do łazienki.. czy podczas gdy oddawałam mocz przecisciłam to od plemników.. czy mogę byc w ciązy??

Odnośnik do komentarza

Wiatam 25 listopada uprawiałam petting. Okazało się ze miała dni płodne gdy pocierałam jego członka wydobył sie płyn elakulacyjny nie moge zagwarantowac ze nie mial go na rękach ;/ , wytrysk nastąpił w jego dłoniach zakończyliśmy wiec zabawe. w grudniu normalnie dostałam okres. W styczniu zrobiłam 3 testy wszyły negatywne oraz dostałam okres czy jest mozliwe ze jestem w ciazy ,od 2 dni biegam ciagle do toalety dziekuje za odpowiesz

Odnośnik do komentarza

Witaj,
Przed paroma tygodniami uprawialam petting z partnerem. Mysle ze byl moj plodny dzien, ale nie jestem tego pewna.
On mial wytrysk na zewnacz, i potem wytarl penis i rece chustka. Po paroma minutami dotykal moja pochwe palcami.
Czy jest mozliwosc ze jestem w ciaze?

Odnośnik do komentarza

Czy jeśli chłopak po pettingu miał wytrysk na moje wargi sromowe, moge zajsc w ciąże? po stosunku wytarłam się chusteczka, ale nei wiem czy przez to nie 'popchałam' jej dalej, miałam wtedy dni płodne, prosze o profesjonalną porade!

Odnośnik do komentarza

witam:P mam sprawa tylko prosze o odpowiedz:) był ostatnio u mnie chłopak i robilismy rózne rzeczy .i tak sie za działo ze miałam jego sperme na moich majteczkach ktore były mokre poszłam szybko i sie tak umyłam zimna woda pozniej dalej sie tam z chłopakiem dotykalismy i wgl. boje sie ze jak cos przesiakło wczesniej chwile chociaz sie podmyłam a pózniej on mnie tam dotykał to to jakos tam weszło i będę w ciązy .jest takie prawdopodobienstwo? help me.. a byłam 1-dzien po okresie zaledwie.

Odnośnik do komentarza

Witam. Chcialbym jak najdokładniej opisać problem więc za brzydkie wyrażenia przepraszam. Miałem dziś kontakt z kobietą, który polegał na tym, że przez kilka minut pieściła (w górę i doł)ona mojego członka, czasem dotykając główki. Następnie zaczęła się pieścić, masując pochwę. Nie wiem czy włożyła palce głębiej do srodka. Ale boje się że mogłem mieć plemniki na członku i że ona dotykając je ręką przeniosła je do pochwy. Czy to możlwie? Czy możlwie by plemniki były cały czas na członku? Byłem wtedy w stanie podniecenia, miałem wzwód, członek nie był mokry, nie wytrysnąłem, ani nie zauważyłem żeby wydzielał się jakiś preejakulat. Ale może i tak plemniki mogły być na członku? 15-20 minut wcześniej oddawałem mocz, może mocz mógł przenieść plemniki na główkę lub napletek? Czy w ogóle możlwie aby np. po dotknięciu członka nastepnie dotknięciu pochwy zajść w ciąże? Bardzo proszę o pomoc i wyjaśnienie, serdczenie proszę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat. Pół roku temu zaczęłam chodzić z chłopakiem. To mój pierwszy poważny jak na ten wiek związek. Od paru miesięcy uprawiamy petting. Na wszystko uważamy, ale od pewnego czasu zaczął boleć mnie brzuch w okolicach jajników, plecy... Zmierzyłam sobie dzisiaj temperaturę i miałam 37 stopni! Bardzo się tym zaniepokoiłam , boję się że jestem w ciąży... Mój chłopak i ja po tym wszystkim myjemy ręce, ale boję się, iż pewnego razu za słabo umyłam ręce, że plemniki zostały, a ja poszłam po łazienki i się w jakiś pechowy sposób przeniosły tam gdzie nie potrzeba... Wiem, brzmi to troche głupio... Miałam w tym czasie owulacje, dlatego denerwuję się jeszcze bardziej... W dodatku podczas tej owulacji miałam lekkie krwawienia, tak z dwa razy pod wieczór i bolały mnie mocno piersi. Za ok. 9 dni powinnam dostać okres, ale boję się, że go nie będzie! Ostatnio byłam chora na grypę, często tak mam że po chorobie mi się wszystko przestawia, ale i tak boję się, że to ciąża.

Odnośnik do komentarza

Mam 16 lat. Pół roku temu zaczęłam chodzić z chłopakiem. To mój pierwszy "poważny" jak na ten wiek związek. Od paru miesięcy uprawiamy petting. Na wszystko uważamy, ale od pewnego czasu zaczął boleć mnie brzuch w okolicach jajników, plecy... Zmierzyłam sobie dzisiaj temperaturę i miałam 37 stopni! Bardzo się tym zaniepokoiłam , boję się że jestem w ciąży... Mój chłopak i ja po tym wszystkim myjemy ręce, ale boję się, iż pewnego razu za słabo umyłam ręce, że plemniki zostały, a ja poszłam po łazienki i się w jakiś pechowy sposób przeniosły tam gdzie nie potrzeba... Wiem, brzmi to troche głupio... Miałam w tym czasie owulacje, dlatego denerwuję się jeszcze bardziej... W dodatku podczas tej owulacji miałam lekkie krwawienia, tak z dwa razy pod wieczór i bolały mnie mocno piersi. Za ok. 9 dni powinnam dostać okres, ale boję się, że go nie będzie! Ostatnio byłam chora na grypę, często tak mam że po chorobie mi się wszystko przestawia, ale i tak boję się, że to ciąża.

Odnośnik do komentarza
Gość Błagam o pomoc

witam , mam prbolem , uprawialam petting z moim chlopakiem , mowi mi ze niby nic sie nie dostało , ale tak od 4 miesiecy okres mi sie zmniejszal o tydzien i tak co 20 dni powinnam dostać , ostatnio dostałam 1 stycznia , a dzis jest 22 i jeszcze nie dsotalam , bola mnie piersi i leci mi bialy nieprzezroczysy sluz który sie nie klei , czy moge być w ciąży ? pomocy :ccc

Odnośnik do komentarza

Witam. Wczorajszego dnia kobieta pieściła mojego członka następnie zaczęła dotykać, i może nawet więcej swojego czułego miejsca. Czy możlwie że plemniki z cłonka przeniosła ręką na pochwę? Nie miałem wytrysku ani nic mokrego na nim. Czy plemniki mogły znajdować sięna członku? Byłem w stanie podniecenia ale tylko to. 15-25 min wcześniej oddawałem mocz, może to przeniosło plemniki na członka? Proszę o pomoc. Dodam że kobieta nie brała żadnyhc pigułek antykoncpecyjnych.

Odnośnik do komentarza
Gość zakłopotanaaaa

kochałam się z chłopakiem 2 razy, w odstępie 30minutowym. za każdym razem bez prezerwatywy. na sto procent nie doszedł we mnie, bo doszedł już po wyjęciu, dzięki moim pieszczotom. czy istnieje możliwość, że jestem w ciąży? dodam, że chłopak doszedł po jakichś dziesięciu minutach od wyjęcia.

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie. Czy można zajść w ciążę jeśli nie doszło do stosunku , a mój chłopak nie miał wytrysku. zadowalał mnie tylko . Gdy leżeliśmy bez bielizny on w pewnym momencie zapomniał się i dotknął nim mnie . Dodam, że nie mam za sobą jeszcze pierwszego razu . W pewnym momencie poczułam tylko coś wilgotnego ale to nie był wytrysk . Okres miałam ostatni raz 17 stycznia więc tak jak by wypadał mi wczoraj pierwszy dzień płodny kiedy to robiliśmy . Boję się niechcianej ciąży dlatego jeszcze z tym czekamy .Poradźcie coś ... Boję się ;(

Odnośnik do komentarza

Witam, 27 grudnia uprawialiśmy z chłopakiem petting- próbował we mnie wejść, nie było wytrysku. W tym czasie pozostała mi ostatnia tabletka z opakowania. 2 stycznia dostałam krwawienie z odstawienia- przyjmuje tabletki antykoncepcyjne Diane 35. Około 13 stycznia poczułam bóle w podbrzuszu, które ustały po paru dniach, a następnie ponowiły się około dwudziestego pierwszego stycznia. Dodatkowo, oprócz bóli w podbrzuszu wystąpiły, bóle jajników, częste oddawanie moczu. Prawa pierś powiększyła się, jest twarda, są na niej widoczne żyły. Czy jestem w ciąży? Zaznaczam, że przyjmowałam tabletki regularnie, nie brałam żadnych innych tabletek, które mogłyby obniżyć działanie tabletek anty. Czy tabletki antykoncepcyjne mogą być aż tak nieskuteczne? Skoro wystąpiło krwawienie i nie było wytrysku, nie powinno było dojść do zapłodnienia... Od 21 stycznia wykonałam chyba z pięć testów ciążowych. Żaden z tych testów nie wykazał ciąży. Proszę o odpowiedź. Bardzo się martwię. Na dniach powinnam dostać krwawienie z odstawienia. Może te objawy są objawami miesiączki?

Odnośnik do komentarza

Witam!
Zamieszczony przez Panią opis wskazuje, że nie powinna mieć Pani powodów do niepokoju - nie jest Pani w ciąży! Opisane zaś przez Panią objawy są na tyle niecharakterystyczne, że trudno na ich podstawie wskazać jedną konkretną przyczynę. Ból w podbrzuszu oraz częste oddawanie moczu mogą być wynikiem infekcji dróg moczowych. Bóle w podbrzuszu teoretycznie mogą być także wynikiem patologii układu rodnego czy też układu pokarmowego. W celu wskazania najbardziej prawdopodobnej przyczyny konieczne byłoby dokładne zebranie wywiadu, zbadanie Pani oraz ewentualnie wykonanie badań dodatkowych. W tym celu proszę skonsultować się z lekarzem.

Odnośnik do komentarza

Witam, w dniu 03.01.2013 r.odstawiłam tabletki hormownalne, okres pojawił się mniej więcej dzień pózniej, 20.01 uprawiałam z chłopakiem petting. Moje cykle przed zażywaniem tabletem wynosiły 28 dni, a wiec 30.01 powinnam dostać okres. Bardzi się boję, że zaszłam w ciążę, kiedy najwcześniej mogę się udac na badanie hcg z krwi. Czy jeżeli udam się 28.01 na takie badanie to wynik będzie wiarygodny? A jezeli będzie ujemny to kiedy powinnam go powtórzyć by mieć 100% pewność, że nie zaszłam w ciązę?

z góry dziękuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Gość ZaniepokojonaM

Uprawiałam ze swoim partnerem seks, ale nie doszło do wytrysku wewnątrz pochwy. Po około 30 min partner zaczął tzw. petting, na przemian wkładając we mnie palec to wyciągając. Nie umył rąk a obawiam się, że podczas zdejmowania prezerwatywy plemniki zostały mu na skórze, zwłaszcza że widziałam jak dotykał swojego członka. Dodam że na dzień, w którym uprawialiśmy sex przypadały dni niepłodne, płodne miały zacząć się za 2 dni (był to pierwszy okres po odstawieniu tabletek hormonalnych przyjmowanych przez 10 dni). Czy istnieje prawdopodobieństwo, że zaszłam w ciążę?

Odnośnik do komentarza

Witam, prosze nie śmiejcie się z mojego wątku tylko poważnie odpwiedzcie mi na moje pytanie... 8 lub 9 stycznia szalałem z moją dziewczyną, tzn pocierałem moim członkiem o jej pochwe, doprowadzając ją do orgazmu lecz sam nie miałem wytrysku... Nie wiem co sie dzieje bo nie dostała już okresu od 2 dni, gdzie rozpoczynał się on regularnie 28 co miesiąc. Czy to może być ciąża? Dodam że przez ost 2 tyg miała dużo stresu oraz niedawno mocno przemarzła... Prosze o szybką odpowiedź, z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza

Wczoraj uprawiałam petting z moim chłopakiem, mam akurat dni płodne. Ja byłam w ubraniu, natomiast u niego doszło do wytrysku, ochlapał mój brzuch, wytarłam to najpierw ręką a potem chusteczką. Po okolo 10 minutach poszlam do domu (mieszka blok dalej) i zrobiłam siku, nie umyłam wcześniej rąk. Czy istnieje możliwość aby doszło do zapłodnienia podczas podcierania sie? okres dostane dopiero za ok 2 tygodnie i bardzo się stresuje. Proszę o pomoc. !!!! blagam o odpowiedz jak najsyzbciej

Odnośnik do komentarza

~Gr42juw
Wczoraj uprawiałam petting z moim chłopakiem, mam akurat dni płodne. Ja byłam w ubraniu, natomiast u niego doszło do wytrysku, ochlapał mój brzuch, wytarłam to najpierw ręką a potem chusteczką. Po okolo 10 minutach poszlam do domu (mieszka blok dalej) i zrobiłam siku, nie umyłam wcześniej rąk. Czy istnieje możliwość aby doszło do zapłodnienia podczas podcierania sie? okres dostane dopiero za ok 2 tygodnie i bardzo się stresuje. Proszę o pomoc. !!!! blagam o odpowiedz jak najsyzbciej

Spokojnie, nic ci nie bedzie dziewczyno, też się bałem że moja dziewczyna będzie w ciąży jednak wszystko jest ok, nie dostała okresu bo się stresowała i Ty też nie dostaniesz jak będziesz się stresować

Odnośnik do komentarza
Gość akopolka

Witam. Mój cykl od jakiegoś czasu to 28-29 dni. Jednak ostatnio dostałam miesiączki po 30 dniach. Wydaje mi się, że to przez stres. W drugi dzień okresu podczas zabaw z chłopakiem dotykałam jego penisa przez majtki, czułam, że były wilgotne, co prawda chłopak był przed tym w toalecie, jednak sądzę, że był to preejakulat, ponieważ prędzej się podniecił. Potem dotykałam jego brzucha, koszulki, ogólnie innych rzeczy. Jakieś pół godziny później byłam w toalecie i zmieniając tampon dotknęłam warg sromowych, a może nawet trochę głębiej. Wydaje mi się, że to całkiem niemożliwe, aby doszło do zapłodnienia, ale proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

~akopolka
Witam. Mój cykl od jakiegoś czasu to 28-29 dni. Jednak ostatnio dostałam miesiączki po 30 dniach. Wydaje mi się, że to przez stres. W drugi dzień okresu podczas zabaw z chłopakiem dotykałam jego penisa przez majtki, czułam, że były wilgotne, co prawda chłopak był przed tym w toalecie, jednak sądzę, że był to preejakulat, ponieważ prędzej się podniecił. Potem dotykałam jego brzucha, koszulki, ogólnie innych rzeczy. Jakieś pół godziny później byłam w toalecie i zmieniając tampon dotknęłam warg sromowych, a może nawet trochę głębiej. Wydaje mi się, że to całkiem niemożliwe, aby doszło do zapłodnienia, ale proszę o odpowiedź.Pozdrawiam.

Witam!
W opisanym przez Panią przypadku ryzyko ciąży nie istnieje! Nie powinna mieć Pani zatem powodów do niepokoju.

Odnośnik do komentarza

pawliszon
Witam, prosze nie śmiejcie się z mojego wątku tylko poważnie odpwiedzcie mi na moje pytanie... 8 lub 9 stycznia szalałem z moją dziewczyną, tzn pocierałem moim członkiem o jej pochwe, doprowadzając ją do orgazmu lecz sam nie miałem wytrysku... Nie wiem co sie dzieje bo nie dostała już okresu od 2 dni, gdzie rozpoczynał się on regularnie 28 co miesiąc. Czy to może być ciąża? Dodam że przez ost 2 tyg miała dużo stresu oraz niedawno mocno przemarzła... Prosze o szybką odpowiedź, z góry dzięki.

Witam!
Niestety trudno jasno określić co miał Pan na myśli pisząc: "pocierałem moim członkiem o jej pochwę". W związku z tym trudno jednoznacznie określić ryzyko ciąży. Najprawdopodobniej ryzyko to jest niskie, aczkolwiek istnieje. Zdecydowanie wskazane jest zatem wykonanie testu ciążowego, przy czym mocz powinien być pobrany prosto ze strumienia, a nie z toalety (ryzyko rozcieńczenia). Proszę zatem ponownie spróbować namówić partnerkę na wykonanie testu pamiętając, że ciąża to nie jedyna przyczyna braku miesiączki. Jeśli wynik testu będzie negatywny proszę cierpliwie poczekać na miesiączkę, a w przypadku jej braku skonsultować się z lekarzem ginekologiem.

Odnośnik do komentarza
Gość huntercfc

Witam, mam pytanie. Między mną a moją partnerką doszło do pettingu, ocierałem penisa o wargi sromowe i wejście do pochwy. Nie stwierdziłem wystąpienia preejakulatu, ale również tego nie wykluczam. Następnie zrobiłem jej palcówkę. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji?

Kolejne pytanie odnosi się do tego samego tematu. Później, w dalszej części pettingu po umyciu penisa i rąk [po wytrysku], wyleciało trochę spermy na żołądź, jednak po chwili ona zaschła. Później sytuacja z ocieraniem powtórzyła się i ponownie ocierałem się penisem o wargi sromowe i wejście do pochwy. Ponownie po ocieraniu zrobiłem partnerce palcówkę. Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży w tej sytuacji?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...