Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

~ma...7m
Witam
Dzisiejszego dnia tj 22.10 zabawialam sie z moim chlopakiem. Byliśmy nadzy, po czym wytrysk nastapil wprost na moje piersi. niewielka ilość, praktycznie znikoma spermy, spłynela w okolice mojej pochwy. Od razu wytarlam je chusteczka. Dodam, ze jestem dziewica i jest to moj 10 dzien cyklu. czy jest prawdopodobienstwo zajscia w ciaze?

Mam jesczez jedno pytanie, po jakim okresie czasu mozna dokonac testu ciazowego zeby wynik byl wiarygodny?

jeżeli plemniki nie dostały się do środka pochwy to w ciąże nie powinnaś zajść. Jeżeli chodzi o błonę dziewiczą to nie stanowi ona zabezpieczenia ani raczej utrudnienia w zapłodnieniu.
Testy ciążowe, podobno najczulsze potrafią wykryć ciąże po tygodniu od momentu zapłodnienia. Wg nie których źródeł po 2 tygodniach.

Odnośnik do komentarza

~lo...12
Witam, mam pytanie, czy jeżeli uprawiając petting z dziewczyną, sperma znalazła się na moich rękach, po czym umyłem te ręce wodą, zimną zmywając ją z ręki, później umyłem drugi raz ręke gorocą wodą z mydłem i powycierałem w ręcznikim, po ok, 15, 20 min wsadziłem mały palec, na którym tej spermy było najmniej do pochwy, czy jest ryzyko zajścia w ciąże, i jeżeli tak to jak duże?

Jeżeli umyłem dłonie i wytarłeś, to na nich już żadne ślady nasienia nie przetrwały. Więc później, jeżeli nie miałeś dłońmi kontaktu z nasieniem to zajście w ciąże jest bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza

~asiulka45
Czy jest możliwe zajście w ciążę, jeśli partner po wytrysku z dala od pochwy wytarł ręce chusteczką, następnie po około 10-15 minutach pieścił łechtaczkę przez bieliznę kobiety?
Penis nie miał kontaktu z narządami kobiety.
Wykonałam dwa testy- 4 tyg po zbliżeniu, oba wyszły negatywne. Jedyne co mnie niepokoi to częstsze oddawanie moczu i krótszy o jeden dzień okres.

Wg mnie po 4 tygodniach, jak byś była w ciąży to by na pewno jakiś test to wykrył, więc spokojnie. Częste oddawanie moczu może byś spowodowane stresem.

Odnośnik do komentarza
Gość tajemnicza00x1

witam:) mam taki mały problem ciagle wydaje mi sie ze moge być w ciazy kiedy piescimy sie z moim chłopakiem... wydaje mi sie ze np wczesniej doykał swojego penisa i spema została mu na dłoniach a póżniej jak mnie dotyka to ze moze dojsc do zapłodnienia wyjasnijcie mi ta rzecz bym mogła byc spokojna to raczej takie psychiczne zachwianie prosze o pomoc i wyjasnienie mi ze popez doyk nie mozna zajsc w ciaze bo wariuje...

Odnośnik do komentarza

~Asiulka45
Zrobiłam jeszcze dwa- w sumie cztery, wszystkie negatywne. A już mija miesiąc od zbliżenia. Jednak czuję chwilami kłucie jajników, promieniujące jakby do nerek. Nie wiem co o tym myśleć, boję się. :(
Bardzo proszę o rady.

a miałaś już tak kiedyś? masz jakieś dodatkowe dolegliwości? kiedy teraz wypada Co okres?
Po wykonaniu 4 testów, i to w wciągu miesiąca, no wg mnie na pewno w ciąży nie jesteś.
Może jednak zapisz się do ginekologa jeżeli czujesz kłucie jajników.

Odnośnik do komentarza

~tajemnicza00x1
witam:) mam taki mały problem ciagle wydaje mi sie ze moge być w ciazy kiedy piescimy sie z moim chłopakiem... wydaje mi sie ze np wczesniej doykał swojego penisa i spema została mu na dłoniach a póżniej jak mnie dotyka to ze moze dojsc do zapłodnienia wyjasnijcie mi ta rzecz bym mogła byc spokojna to raczej takie psychiczne zachwianie prosze o pomoc i wyjasnienie mi ze popez doyk nie mozna zajsc w ciaze bo wariuje...

hej, no nie jestem specjalistą, ale dręczyło mnie podobne pytanie co Ciebie i te wątpliwości. Skonsultowałem się z panią ginekolog i odpisała mi następująco:

"Do tego, aby doszło do zapłodnienia komórki jajowej, bardzo duża liczba plemników musi dostać się do pochwy. Przeniesienie tak dużej liczby, nawet gdyby doszło do wytrysku, na palcach nie jest możliwe."

więc myślę, że niema się co martwić :)

Odnośnik do komentarza

~abu
Sytuacja wyglądała następująco: kochaliśmy się z chłopakiem. Do wytrysku doszło poza pochwą, ale na moich majtkach. Jakie jest prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w takim przypadku?

Nie wiem czemu ten temat znalazł się w "ciąży po pettingu", ale ok. Dla jasności - kochaliśmy się normalnie, z tym, że przed końcem chłopak wyszedł i niestety skończył na majtkach.

Odnośnik do komentarza

~oczytana:

Pamiętam że kiedyś daawno temu, jeszcze w podstawówce miałam takie kłucie, bałam się że to wyrostek.
Od wczoraj kłucie zupełnie ustało, do toalety też chodzę już rzadziej. Może to rzeczywiście tylko stres?
Okres mam dostać 7 grudnia.

Myślę że w mojej sytuacji ryzyko ciąży było raczej zerowe, prawda? Najpierw partner zajął się mną, był ubrany. Następnie ja się ubrałam i zajęłam się nim. Później oboje już ubrani poleżeliśmy chwilkę a po jakichś 10 min. partner pieścił dłonią moją łechtaczkę już tylko przez bieliznę. W takim przypadku chyba nie jest możliwa ciąża, prawda?
Proszę o rady, nie jestem zbyt doświadczona.

Odnośnik do komentarza

~asiulka45
~oczytana:

Pamiętam że kiedyś daawno temu, jeszcze w podstawówce miałam takie kłucie, bałam się że to wyrostek.
Od wczoraj kłucie zupełnie ustało, do toalety też chodzę już rzadziej. Może to rzeczywiście tylko stres?
Okres mam dostać 7 grudnia.

Myślę że w mojej sytuacji ryzyko ciąży było raczej zerowe, prawda? Najpierw partner zajął się mną, był ubrany. Następnie ja się ubrałam i zajęłam się nim. Później oboje już ubrani poleżeliśmy chwilkę a po jakichś 10 min. partner pieścił dłonią moją łechtaczkę już tylko przez bieliznę. W takim przypadku chyba nie jest możliwa ciąża, prawda?
Proszę o rady, nie jestem zbyt doświadczona.

Wg, mnie, jeżeli wykonałaś 4 testy i za każdym razem wychodziło negatywnie, to w ciąży nie jesteś, po takim czasie na pewno (jeżeli byś była w ciąży) to by któryś z testów był pozytywny. Stres różnie oddziałuje na organizm więc najlepiej się uspokoić.
A jeżeli teraz dostaniesz okres terminowo to już na pewno w ciąży nie jesteś.

a co do pieszczot, to przez bieliznę nie jest raczej możliwe dostanie się plemników do celu. Plemniki żyją krótko i są wrażliwe na zmiany temperatury, pH itd.
Jeżeli chcesz być jeszcze pewniejsza możesz wysłać pytanie do specjalisty.

Odnośnik do komentarza

~pablo029
Oby ta Pani ginekolog miała rację !

Ginekologiem nie zostaje się tak hop siup.
Najlepiej wykonać test ciążowy dla pewności.
I następnym razem jakoś się zabezpieczyć, wiem że to trudne i się o tym nie myśli, ale chociaż dokładnie ręce umyć jeżeli będą miały kontakt z nasieniem.

Odnośnik do komentarza

~pablo029
akurat moje miały kontakt z preejakulatem, a na test za wcześnie. Oboje mamy nadzieję, ze nie doszło do zapłodnienia :) Zadałem pytanie ekspertowi, opłaciłem i odpowiedzi ani widu, ani słychu od 30h...

a w jakim sensie kontakt z płynem przed ejakulacyjnym? dostał się do pochwy? w dużej ilości?
znam jedną stronę gdzie można zadać pytanie z dość szybką odpowiedzią ale regulamin zabrania podania adresu strony tutaj...

Odnośnik do komentarza

najpierw zabawa członkiem, potem z 5 minut innych pieszczot, a potem palcówka , ale bez penetracji, czyli jest opcja, że trochę płynu preejakulacyjnego było na rękach, ale na bank nie wkładałem mokrej ręki, tak żeby były widoczne krople.

Odnośnik do komentarza

~pablo029
najpierw zabawa członkiem, potem z 5 minut innych pieszczot, a potem palcówka , ale bez penetracji, czyli jest opcja, że trochę płynu preejakulacyjnego było na rękach, ale na bank nie wkładałem mokrej ręki, tak żeby były widoczne krople.

hmm no wg mnie raczej w ciąży nie będzie, te plemniki z płynu preejekulacyjnego nie mają tak dobrze rozwiniętej zdolności poruszania się, a jak to gdzieś było napisane ładnie "plemnik to nie rambo" :p

Odnośnik do komentarza

witam czesto z moim chłopakiem uprawiamy petting pieścimy sie na wzajem przewaznie on pierwszy mnie i nigdy nie dochodzi do wytrysku w okolicy moich narzadów płciowych ale czesto mam takie obawy ze on wczesniej np dotkna swojego penisa i poem wkładał palce do mojej pochwy i czy mozliwe by w taki sposób doszło do zapłodnienia..???? błagam pomóżcie bo ja zwariuje:( i jeszce okres mi si spóżnia

Odnośnik do komentarza

myszkaa19
witam czesto z moim chłopakiem uprawiamy petting pieścimy sie na wzajem przewaznie on pierwszy mnie i nigdy nie dochodzi do wytrysku w okolicy moich narzadów płciowych ale czesto mam takie obawy ze on wczesniej np dotkna swojego penisa i poem wkładał palce do mojej pochwy i czy mozliwe by w taki sposób doszło do zapłodnienia..???? błagam pomóżcie bo ja zwariuje:( i jeszce okres mi si spóżnia

hmm a jak wkładał Ci te palce to dużo miał na nich płyn preejakulacyjnego ?
gdzieś czytałem, że zajście w ciąże niby jest możliwe w ten sposób, ale jest to bardzo bardzo mała szansa :)
a z kolei inna ginekolog napisała, że tak w ciąże nie da się zajść i jestem tego samego zdania.
a ile Ci sie spóźnia okres?

Odnośnik do komentarza

myszkaa19
okres spóźnia mi się 2 dni jestem bardzo przewrazliwiona ze jestem ze jestem w ciąży mimo tego ze nigdy ie uprawia łam pełnego stosuku tylko

Spokojnie, 2 dni to jeszcze nie tak długo, a jak będziesz się stresować, to może się odbić na długości tego opóźnienia.
Myślę, że w ciąży nie jesteś.
A kiedy uprawialiście petting? ile dni już minęło?

Odnośnik do komentarza

~da...12
Czy moja dziewczyna jest w ciąży ?Wczoraj uprawialiśmy sex oralny , wchodziłem nie do pochwy ale do innej dziurki i tam skonczyłem . Polało sie troszeczkę spermy po jej narządach zewnętrznych i potem wsadziłem jej palca w pochwe na gł. ok 2-3 cm i na nim była sperma czy dziewczyna moze zajsc w ciąże ? Prosze o szybką odpowiedz ;)

hmm no to ciężko powiedzieć.. teoretycznie w takim przypadku szansa na ciąże jest.
Za jakiś tydzień może wykonać test ciążowy to będzie bardziej wiadomo.

Odnośnik do komentarza

~na...11
Witam. Proszę o pomoc. Dwa dni temu miałam dostać miesiączkę lecz zamiast niej w ten sam dzień pojawiła się gorączka i nudności (pierwszego dnia wieczorne, później i wieczorne i poranne i nawet popołudniowe), w poniedziałek i we wtorek strasznie bolały mnie piersi, teraz tylko trochę, ale są zdecydowanie większe. Dziś zauważyłam humorki, przy oglądaniu filmu co chwila się wzruszałam, ale wszystko mnie też denerwuje, każde zachowanie. Dodatkowo mój śluz jest biały, gesty, jest go dużo i jest ciągnący. Zmęczenie, senność, ból kości, stawów, ale nie wiem, czy to nie jest po prostu przeziębienie, bo czuję się okropnie. Oddaję też często mocz. Przeraziło mnie to, że wystąpiło to akurat w terminie miesiączki, zamiast niej. Dałam badania na posiew moczu i strasznie boję się, że w tych wynikach może wyjść, że jestem w ciąży. Ale tak naprawdę to nie współżyłam w chłopakiem, uprawiamy tylko petting, ale obawiam się, że podczas tego mogło coś zajść, mimo że zawsze po wytrysku (który nigdy nie jest na mnie) wyciera się (rzadko myje). Proszę o jakieś odpowiedzi, rady, cokolwiek.

Z tego co napisałaś, możliwe, że jesteś w ciąży. Jeżeli chcesz szybciej się upewnić, możesz zrobić test ciążowy kupiony w aptece.

Odnośnik do komentarza

~zippo
myszkaa19
okres spóźnia mi się 2 dni jestem bardzo przewrazliwiona ze jestem ze jestem w ciąży mimo tego ze nigdy ie uprawia łam pełnego stosuku tylko

Spokojnie, 2 dni to jeszcze nie tak długo, a jak będziesz się stresować, to może się odbić na długości tego opóźnienia.
Myślę, że w ciąży nie jesteś.
A kiedy uprawialiście petting? ile dni już minęło?

juz jestem spokojna dostałam okres :) tak ze nie mam sie czym martwic tak??

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...