Skocz do zawartości
Forum

Prawdopodobieństwo ciąży po pettingu


Gość Karolaa10

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co pisała to nie dostała. Na początku myślała że się jej spóźnia, bo miała dosyć nieregularne. Ale wtedy w marcu gdy się spotkaliśmy, też miała już spóźniony okres. Bo jakoś powinna mieć dzień przed naszym spotkaniem, albo w dzień naszego spotkania.

Odnośnik do komentarza
Gość he...91

Witam. Mam duży problem. 1,5 doby temu uprawiałam z moim chłopakiem petting, on pocierał penisem o moje narządy płciowe, (nie był w środku) miał wytrysk. Potem okazało się, że miałam dni płodne, 13 dzień cyklu. Nigdy jeszcze nie uprawiałam normalnego stosunku, ginekolog powiedziała mi, że moja błona dziewicza jest bardzo gruba i szczelana. Jakie jest ryzyko, że zajdę w ciążę? Dodam, że były to bardzo intensywne pieszczoty, dokładnie u wejścia do pochwy. Mam teraz ogromny dylemat. Dowiedziałam się o pigułce Escapelle i dostałam na nią receptę. Nigdy wcześniej nie stosowałam pigułek antykoncepcyjnych. Upewniałam się wielokrotnie i nie jest to pigułka wczesno-poronna. Jeśli tylko ryzyko jest znikome to nie chciałabym jej zażywać. Jednak czas ucieka (pozostało jeszcze 30h do przyjęcia tabletki potem nie będzie skuteczna). Okres powinnam dostać za 2 tygodnie i strasznie się stresuję...bardzo proszę pilną poradę

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry, mam poważne pytanie odnośnie możliwości zajścia w ciąże mojej dziewczyny. Podkreślam, że nie uprawialiśmy seksu, jedyne do czego doszło to pocieranie się o siebie w bieliźnie, podczas którego nie doszło do wytrysku, jednakże w późniejszym czasie zauważyłem drobne plamy na bieliźnie, zapewne to Preejakulat, płyn ejakulacyjny który wydziela się podczas podniecenia seksualnego. Samo pocieranie nie trwało długo, nie miałem bezpośredniej styczności z narządami płciowymi partnerki. Czy jest taka szansa, że ten płyn w jakiś sposób mógłby poprzez pocieranie "przesiąknąć" przez bieliznę i dostać się do narządów płciowych kobiety?

Pozdrawiam i proszę o poważne odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Myślę, że jeśli zarówno Ty, jak i Twoja dziewczyna mieliście na sobie bieliznę, prawdopodobieństwo, że zaszłą w ciążę jest naprawdę nikłe ;-) Twoje majtki mogły być wilgotne przez wzgląd na preejakulat, ale niekonieczne. Może to były wydzieliny Twojej partnerki? Nigdy nic nie wiadomo ;) Myślę, że możecie być spokojni ;)

Odnośnik do komentarza

otóz mój tata czesto dotyka sie w miejscach intymnych niewiem czy sie masturbuje ale sie boje ,bo dotykał sie tam i dotknął klamki a ja po nim odrazu dotknełam klamki niewiem czy tam była sperma. i poszłam do łazienki miałam okres i wsunełam palec do pochwy teraz boje sie ze jestem w ciązy a niechce czy ktoś może mi pomóc ja strasznie sie boje...:(................../

Odnośnik do komentarza
Gość Lebiotka

a po co wsuwałaś palec do pochwy???
Nie masz czego się bać nie ma szans na to aby zajść w ciążę albo cokolwiek innego się stało. A jak się czujesz skrepowana zachowaniem ojca to może powiedz tym mamie i poros by z nim porozmawiała

Odnośnik do komentarza

Witam !
Wczoraj z dziewczyną naśladowaliśmy ruchy podobne do pełnego stosunku. Ona była w majtakch , ja w prezerwatywie.Jednak po pewnym czasie zauważyliśmy że kondom pękł. Ma dni płodne. Czy przez kilkuminutowe ocieranie się penisem o jej bieliznę w okolicach wejścia do pochwy, mogło spowodować że prejakulat dostał się do wewnątrz? Czy jest realna szansa zapłodnienia? Czy powinniśmy skorzystać z antykoncepcji po?
Dziękuję z góry za odpwiedzi

Odnośnik do komentarza
Gość we...34

Cześć, mam 16 lat. Uprawiałam z chłopakiem petting. I mam małe obawy co do ciąży. Wiem, że mnóstwo jest takich tematów, ale bardzo się boję, że zaciążyłam. Stało się to dość szybko, jestem z nim okolo już 6 miesięcy. I bardzo się kochamy.16 lat według mnie nie zezwala na współżycie seksualne, więc zdecydowaliśmy się na petting. Jestem dziewicą a on prawiczkiem. Jesteśmy niedoświadczeni. Ja pieściłam jego penisa, a on moje wargi sromowe, najpierw przez majtki a potem również pod nimi. Zarówno u mnie jak i u niego doszło do orgazmu. Miał spermę na ręce potem dotykał mojej łechtaczki i okolic warg sromowych. Czy jest możliwe takie zapłodnienie? Spóźnia mi się okres już tydzień.

Odnośnik do komentarza

Witam
Uprawiałam z chłopakiem petting 26 maja. Ostatnia miesiączka zaczęła mi się 3. Okres mam nieregularny, jednak powinnam go już dostać. Jestem okropną panikarą i boję się, że mogę być w ciąży. Podczas "zabaw" nie doszło wytrysku. Ja nie miałam na sobie bielizny, mój chłopak miał bokserki. Pocieraliśmy się. On przykładał członek do mojej pochwy. W pewnym momencie zrobił to bez bokserek. Trwało to chwile. Był jakby w "przedsionku". Jednak kazałam mu się ubrać. Później doszło do penetracji palcem. Czy jest możliwe, żeby wydzielił się preejakulat i doszło do zapłodnienia? Proszę o pomoc. Strasznie się stresuję.

Odnośnik do komentarza
Gość Kas_one_1

Witam,
Przed dwoma dniami uprawiałam z chłopakiem seks oralny. Po doprowadzeniu go do wytrysku połknęłam jego spermę. Po kilku minutach całowałam się z nim i to on przeszedł "do inicjatywy". Nawilżał moją łechtaczkę śliną i robił mi "dobrze" paluszkiem przez kilka minut. Czy możliwe, że będę w ciąży bo mogłam mieć plemniki w buzi i przy całowaniu przeniosły się one do jego buzi i wraz z jego śliną do mojej pochwy?
Bardzo proszę o poradę.
Kas

Odnośnik do komentarza

Witam! Pewnego dnia z dziewczyną dotykaliśmy się narządami płciowymi, moja dziewczyna miała dni płodne, tak podejrzewam to bo miała mokrą pochwę i mówiła, że od kilku dni ma tak ciągle. Podczas dotykania nie było wytrysku, była tylko lekka ilość ejakujatu ( mazidła, na żołędziu, który był przyktyty napletem ). Chciałem zapytać, czy mogło dojść do zapłodnienia. Mojej dziewczynie spóźnia się okres, zawsze dostawała co 29 dni a dziś jest już 31 i nie wiemy co robić. Proszę o jakąś radę.

Odnośnik do komentarza
Gość Gość567

Witam, 2 maja uprawiałam z chłopakiem petting, jednak doszło do tego że jego penis dostał się do mojej pochwy jednak bez penetracji, to był tylko raz, podczas mojego okresu, następną niepokojącą dla mnie rzeczą jest fakt iż uprawialiśmy seks analny ale bez wytrysku czy istnieje ryzyko że mogę być w ciąży? Minął już miesiąc a ja nie mam dalej okresu, strasznie się denerwuje.. okres mam bardzo nieregularny, byłam już u ginekologa dostałam tylko tabletki na wywołanie okresu jakiś czas było dobrze. Bardzo się martwię czy podczas tego "jednorazowego włożenia" na penisie mojego chłopaka nie było prejakulatu...
Zrobiłam już 2 testy były negatywne. Troszkę dziwnie się czuje, zazwyczaj na tydzień przed okresem bardzo bolały mnie piersi, teraz tylko lekko się powiększyły i nie odczuwam takiego bólu jak zazwyczaj, dzisiaj też miałam lekkie mdłości ale już nie wiem czy ze stresu czy z tego powodu że mogłam zajść w ciążę..Z pochwy najpierw wydzielał mi się przeźroczysty ciągnący się śluz, teraz jest biały.
Proszę o szybką odpowiedź bo nie dłygo popadnę w jakąś obsesję...

Odnośnik do komentarza

~Gość567
Pierwszy robiłam przed okresem, a drugi zaraz po spodziewanych okresie jakieś 4,5 dni. A czemu pytasz? sądzisz że mogę być w ciąży?

nie :) Czasem dziewczyny robią test zaraz na drugi dzień albo kilka dni po stosunku - wtedy mogą wyjść niewiarygodne. Ale jeśli w takim odstępie czasowym robiłaś to ok, są wiarygodne.

Odnośnik do komentarza
Gość moniamosty

Witam ! jestem tutaj nowa i nie bardzo wiem jak zadawać nowe pytania dlatego podpięłam się pod ten wątek ;)
Dzisiaj współżyłam z chłopakiem bez zabezpieczenia. Jednak on nie doszedł we mnie. Cały stosunek trwał bardzo krótko - max 5 minut (naciągane) jednak i tak się obawiam. Chłopak wyjął członka wcześniej by "dokończyć' ręką i dopiero wtedy doszło do wytrysku. Ostatnią miesiączkę miałam 27 maja jednak moje cykle nie są równe.
Zastanawialam się czy jak wziełabym teraz moje tabletki antykoncepcyjne (bonadea) czy by to jakoś pomogło w zapobiegnięciu ciąży. Nie mam możliwości iść po tabletkę 'po' a poniedziałek będzie już za późno. Prosze o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Gość nijaka123

"12.06 pieściłam swojego faceta. Doszło do wytrysku z jego strony. Wydzieliny było dość sporo. Wytarł się chusteczkami i jeszcze ja mu w tym pomogłam. Następnie umył ręce mydłem, a po chwili ja tez to zrobiłam. Po jakiejś pół godziny umyłam swoje intymne miejsce tym mydłem. Czy mogę być w ciąży? Czy mam jakieś urojenia? Z mojej pochwy teraz czasami wydziela się dziwny śluz niby biały, a przezroczysty i jest gesty. Nie ma go dużo. Za tydzień (30.06) powinnam dostać okres, boje się ze go nie dostane. Wyszukuj sobie jakieś dziwne objawy ciąży. Mam się czego obawiać? Proszę o szybka odpowiedz. Czy jest możliwość ze na mydle były jeszcze plemniki? ze mogły mnie po pół godz. zapłodnić? Chciałam jeszcze dodać ze własnie w tym dniu miałam pierwszy dzień płodny i ze jestem dziewica."

Odnośnik do komentarza

Witam.
W sobotę 15.06 uprawiałam z chłopakiem petting, po czym skończył mi na brzuchu oraz nodze. Od poniedziałku 17.06, aż do dziś mnie mdli, raz wymiotowałam, boli mnie głowa, oraz ostatnio zaczęły mnie boleć piersi.. trwa to do dziś. Ostatnia miesiączka skończyła mi się 14.06, więc czekam na kolejną. Chciałam się spytać, czy jest jakiekolwiek prawdopodobieństwo, że jestem w ciąży i czy objawy jej mogą tak szybko nastąpić. Wiele się naczytałam o tym, boję się, bo nie jestem w ogóle gotowa na dziecko, bo mam dopiero 17lat. Nie wiem, czy to moja wyobraźnia tak działa, czy inne czynniki, np. zmiana pogody itp. Proszę o odpowiedź, jestem zrozpaczona.

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...