Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...

fun96

Użytkownik
 • Zawartość

  0
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

  nigdy

Reputacja

0 Neutralna

Personal Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Miasto
  daleko
 1. otóz mój tata czesto dotyka sie w miejscach intymnych niewiem czy sie masturbuje ale sie boje ,bo dotykał sie tam i dotknął klamki a ja po nim odrazu dotknełam klamki niewiem czy tam była sperma. i poszłam do łazienki miałam okres i wsunełam palec do pochwy teraz boje sie ze jestem w ciązy a niechce czy ktoś może mi pomóc ja strasznie sie boje...:(................../
 2. otóz mój tata czesto dotyka sie w miejscach intymnych niewiem czy sie masturbuje ale sie boje ,bo dotykał sie tam i dotknął klamki a ja po nim odrazu dotknełam klamki niewiem czy tam była sperma. i poszłam do łazienki miałam okres i wsunełam palec do pochwy teraz boje sie ze jestem w ciązy a niechce czy ktoś może mi pomóc ja strasznie sie boje...:(....
 3. otóz mój tata czesto dotyka sie w miejscach intymnych niewiem czy sie masturbuje ale sie boje ,bo dotykał sie tam i dotknął klamki a ja po nim odrazu dotknełam klamki niewiem czy tam była sperma. i poszłam do łazienki miałam okres i wsunełam palec do pochwy teraz boje sie ze jestem w ciązy a niechce czy ktoś może mi pomóc ja strasznie sie boje...:(
 4. mam problem otóz teraz jest tego tu dużo to ja też powiem: ostatnio na klapie w ubikacji zauważyłam takie 2 placki jakby sperma czy coś takie na pół zaschnięte zawołałam mame ona stwierdziła że gadam głupoty ja jak jej to pokazywałam to dotknełam tego palcem czy istnieje taka moliwość że zaszłam przez to w ciąże dotykając tego a potem dotknełam sie w miejsu intymnym ale nie na dole ale u góry poprostu zapomniałam umyć rąk a boje sie że to mogła być sperma brata/ proszę o pomoc wogóle sperma jest taka kremowo przezroczysta? boje się .
 5. mam problem otóz teraz jest tego tu dużo to ja też powiem: ostatnio na klapie w ubikacji zauważyłam takie 2 placki jakby sperma czy coś zawołałam mame ona stwierdziła że gadam głupoty ja jak jej to pokazywałam to dotknełam tego palcem czy istnieje taka moliwość że zaszłam przez to w ciąże dotykając tego a potem dotknełam sie w miejsu intymnym ale nie na dole ale u góry poprostu zapomniałam umyć rąk a boje sie że to mogła być sperma brata/ proszę o pomoc wogóle sperma jest taka kremowo przezroczysta? boje się .
 6. dodam że wytrałam sie w ten recznik on tez był już mokry wiec dlatego sie boje ze to były plemniki naprawde sie boje a ja po dotknieciu włozyłam do pochwy rece.
 7. mam problem gdy ostatnio myłam ręce i wytarłam sie w recznik mojego taty którym podcierał sobie miejsca intymne,wytarłam umyte rece a potem chciałam wyciągnąc sluz do wymazu,i włozyłam palec głebiej aby wyciągnąc nieudało sie ale dotknełam sluzu czy lemnik mógł przejść na palec i gdy dotknełam sluzu który tam został przejsć do pochwy i zapłodnić? boje sie bo ostatnio zauwazyłam w moim sluzie zólte jasne skrzeki jest biały,lepki i jest go dużo,nigdy nie współzyłam i boje sie miesiączka mi sie skończyła mniej niż 1 tydzien temu to sie stało po martwie sie bo niechce być w ciązy ja nawet chłopaka niemamm! co zrobić w dodatku mam zgagę.prosze o pomoc!
 8. mam problem gdy ostatnio myłam ręce i wytarłam sie w recznik mojego taty którym podcierał sobie miejsca intymne,wytarłam umyte rece a potem chciałam wyciągnąc sluz do wymazu,i włozyłam palec głebiej aby wyciągnąc nieudało sie ale dotknełam sluzu czy lemnik mógł przejść na palec i gdy dotknełam sluzu który tam został przejsć do pochwy i zapłodnić? boje sie bo ostatnio zauwazyłam w moim sluzie zólte jasne skrzeki jest biały,lepki i jest go dużo,nigdy nie współzyłam i boje sie miesiączka mi sie skończyła mniej niż 1 tydzien temu to sie stało po martwie sie bo niechce być w ciązy ja nawet chłopaka niemam! co zrobić w dodatku mam zgagę.prosze o pomoc!
 9. mam problem gdy ostatnio myłam ręce i wytarłam sie w recznik mojego taty którym podcierał sobie miejsca intymne,wytarłam umyte rece a potem chciałam wyciągnąc sluz do wymazu,i włozyłam palec głebiej aby wyciągnąc nieudało sie ale dotknełam sluzu czy lemnik mógł przejść na palec i gdy dotknełam sluzu który tam został przejsć do pochwy i zapłodnić? boje sie bo ostatnio zauwazyłam w moim sluzie zólte jasne skrzeki jest biały,lepki i jest go dużo,nigdy nie współzyłam i boje sie miesiączka mi sie skończyła mniej niż 1 tydzien temu to sie stało po martwie sie bo niechce być w ciązy ja nawet chłopaka niemam! co zrobić w dodatku mam zgagę.
 10. wytarłam rece w recznik umyte on był juz mokry pomocy!!
 11. pomocy!!! mam problem gdy ostatnio myłam ręce i wytarłam sie w recznik mojego taty którym podcierał sobie miejsca intymne,wytarłam umyte rece a potem chciałam wyciągnąc sluz do wymazu,i włozyłam palec głebiej aby wyciągnąc nieudało sie ale dotknełam sluzu czy lemnik mógł przejść na palec i gdy dotknełam sluzu który tam został przejsć do pochwy i zapłodnić? boje sie bo ostatnio zauwazyłam w moim sluzie zólte jasne skrzeki jest biały,lepki i jest go dużo,nigdy nie współzyłam i boje sie miesiączka mi sie skończyła mniej niż 1 tydzien temu to sie stało po martwie sie bo niechce być w ciązy ja nawet chłopaka niemam! co zrobić w dodatku mam zgagę.
 12. nic1-dzziekuje za pomoc strasznie sie bałam./
 13. chciałam zadać pytanie gdyż mój tata często dotyka sie w miejscch intymnych ,ja ostatnoi poszłam na telewizje do salonu i wziałam w ece pilot który był dziwnie mokrawy,potem poszłam do łazienki i chciałam sprawdzić jaki mam sluz gdyż zawsze to sprawdzam wtedy orientuje sie kiedy bede mieć miesiączke...włozyłam recę nie całkiem tylko kawałek poprostu tylko żeby sprawdzić boje ię ze to był sluz płodny miałam uczucie wilgotnosci ,cy plemniki mogły przezyć na pilocie ,mój tata jechał do pracy o 6:00 a ja dotykałam pilota o 11:00 nikt go wceśniej niedotykał ,niewiem czy mój tata przeniósł permę na puilot niewiem wiem tylko że czasami przypadkiem to widziałam i sie bałam zawsze myje rece cokolwiek dotykam ale akurat myślałam o czymś innym i zapomniałam i akurat wtedy jak sprawdzałam slu czy istnieje ryzyko ciąży z pilotem? przepraszam za głupie pytanie ale mam schizy ciazowe i nocami rycze z tego powodu czasem chce mi sie wymiotować i boje sie że z tego powodu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...