Skocz do zawartości
Forum

Dlaczego starsi ludzie są tacy naiwni?


Gość apokalippsa

Rekomendowane odpowiedzi

Gość apokalippsa

Znam parę która tu podam za przyklad. Malzenstwo (totalnie niedojrzałe jak na swój wiek) po 50, jedno drugiemu dogryza stale, ich zwiazek to wieczne klotnie, widać ze sa ze soba z braku laku. Zresztą sami dali do zrozumienia(znam obydwoje) sam na sam, ze to juz byl wiek gdzie trzeba sie wiazac, nie ukrywajmy wiekszosc par tak robi. Ale do rzeczy. Obydwoje poznali mlodszych od siebie. I co? Wariuja totalnie :/ Kobieta lat 35 facet 40, a to malzenstwo jest takie naiwne, mysli ze milosc ich spotkala... zenujace troche. Widac jak zalosnie sa zapatrzeni w nich, a ze swoich zrodel wiem, że chcą ich wykorzystac.-miasto male wiekszosc sie zna,a malzenstwo ma dosc spory dorobek...
Powiedzcie mi czemu starzy ludzie sa glupsi od nastolatkow?
Wystarczy powiedziec pare milych slow i wielka love :D chyba sama zaczne tak wkręcać staruszkow :D

Odnośnik do komentarza

Tak głupiego posta to jeszcze nie czytałam :))) Nie odpowiem, ale może na Kafeterii Ci odpowiedzą, bo widzę, że i tam został dzisiaj zamieszczony dokładnie taki sam tekst. Nie masz większych zmartwień? :)

Post na kafeterii

Kafeteria.pl Forum Życie uczucioweDlaczego starzy ludzie sa tacy naiwni i glupi?
Spis tematów Dodaj nowy temat Szukaj Ulubione tematy

Odpowiedz na ten temat
Dlaczego starzy ludzie sa tacy naiwni i glupi?

gość dziś [20:13]
Znam parę która tu podam za przyklad. Malzenstwo (totalnie niedojrzałe jak na swój wiek) po 50, jedno drugiemu dogryza stale, ich zwiazek to wieczne klotnie, widać ze sa ze soba z braku laku. Zresztą sami dali do zrozumienia(znam obydwoje) sam na sam, ze to juz byl wiek gdzie trzeba sie wiazac, nie ukrywajmy wiekszosc par tak robi. Ale do rzeczy. Obydwoje poznali mlodszych od siebie. I co? Wariuja totalnie :/ Kobieta lat 35 facet 40, a to malzenstwo jest takie naiwne, mysli ze milosc ich spotkala... zenujace troche. Widac jak zalosnie sa zapatrzeni w nich, a ze swoich zrodel wiem, że chcą ich wykorzystac.-miasto male wiekszosc sie zna,a malzenstwo ma dosc spory dorobek...
Powiedzcie mi czemu starzy ludzie sa glupsi od nastolatkow?
Wystarczy powiedziec pare milych slow i wielka love smiech.gif chyba sama zaczne tak wkręcać staruszkowsmiech.gif

Odnośnik do komentarza

Ja mam 19 skonczone. Czy glupi post? Nie sadze. To nie chodzi o zmadrzenie. Te osoby sa mi bliskie choc to nie rodzina i jest mi ich szkoda. Gdybym nie wiedziala jak jest to bym tego nie pisala. Z jednej strony troche sie o nich martwie,z drugiej - są tacy denerwujący w swojej głupocie. Osoby które się obok nich kręcą chcą ich wykorzystac. To dziani ludzie ale niestety poza kasą nie mają nic do zaoferowania, nie są nawet lubiani...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...