Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Róbcie ponownie wymazy z cewki moczowej, żeby się przekonać czy nadal coś tam jest. Diagnoza to podstawa. U mnie nadal enterococcus feacalis jest 7 mc walki, lekki dyskomfort ( lekkie pieczenie w cewce, foliowy naskórek na żołędziu, po stosunku czerwony mocno, brak ochoty na częstszy sex.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Było dobrze, do wczoraj kiedy czyściła mnie sraka z nieznanych przyczyn. Odstawiłem probiotyki po 20 tabletkach. Od wczoraj po biegunce, to i zaczął swędzieć trochę mały i po sciągnięciu napleta taki pomarszczony, cukierkowo-świecący się efekt. Musiałem ratować się stoperanem, bo nie mogłem z kibla zejść. Zwiększę dawke betadine do 2 dziennie, przez tydzień teraz, jak nie będzie efektu to spróbuje zalecenia swojego dermatologa, czyli Clotrimazolum przez 3 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Gość wisnia992

Feacalisa ja się pozbyłem za pomocą levoxy + furaginy w mieszanym cyklu.

Skojarzyło mi się, że jak się zaraziłem, to na łokciu od razu zrobiły mi się zmiany, jeżeli to nie mycoplasma, która teraz w ciemno leczę klindamycyną, to może serio to były zmiany HPV na tym łokciu i to mam.

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

Żołądź raz czerwony raz nie. Plamki znikające po betadine jak na poprzednich zdjęciach. Aktualnie stan jak na zdjęciu parę stron wcześniej.

Ostatnio 3 tyg na probiotykach. 2,3 dni temu ostra biegunka, zastopowana stoperanem. Dzisiaj trochę swędzenie w tyłku, jakieś dziwne chyba owsiki w kale. Czasami swędzący żołądź, czasami wyglądający tak jak na zdjęciu mustanga http://s4.ifotos.pl/img/DSC0055jp_narnhwp.jpg, podkreślam czasami,chwilowo (raz,dwa,trzy razy w miesiącu) , czyli chyba po maściach tych wszystkich już. Ujście cewki moczowej trochę czerwone, moszna chyba OK. Często mocz ustał po wyniszczeniu feacalisa, ale rozdwojony mocz czasami występuje.

Odnośnik do komentarza

Bylem u demrmatologa. Na poczatku rozmowa co mi dolega itp. Powiedzialem ze mam jakies wypryski na zoledziu
Kazal zdjac pory , pokazalem. Powiedzial ze nic nie widzi, zaprosil do drugiego pokoju. Lupa i powiekszenie.
Diagnoza
' Narazie prosze sie nie niepokoic, na oko wyglada to na jakies , alergiczne zjawisko , byc moze grzybic , albo wspominany przezem nie balantitis' Z tym ze ja mu mowie ze to nie swedzi ani nic..
Pokazal jakis segregator i to co mi pokazal , co ludzie maja to szok.. Mial zdjecia , uspokoil mnie , ze to co ja mam to naprawde nic , ale co z tego jak cos mi dolega...
Dostalem skierowanie na posiew , i do alergologa
Po tym sie wszystko okaze jakie postepowanie i leczenie wdrazyc...

Odnośnik do komentarza
Gość Szczepan90

No raczej, bo już kiedyś to miałem. Już mi psycha zagrała że kiła :DD Nie no koniec z jakąkolwiek aktywnością seksualną do czasu kiedy się wyleczę całkowicie. Jak na razie betadine nie działa. Coś mi się wydaje że w moim przypadku chyba ta żurawina pomogła, a nie betadine. Mały zaczyna się robić taki przemoczony po tym, jak na tym zdjęciu od mustanga co dałem kilka postów wyżej. No ale dokończę tą kuracje betadine, może akurat. Najciekawsze jest to że jak smaruje betadine po małym, to widać jak się ten naskórek z każdym ruchem po żołędzi, tak marszczy, jakbym miał go w każdej chwili sciągnąć, tak jak np skóra schodzi z pleców jak za bardzo się spalisz na słońcu. Nie ma to takiej twardej, naciągniętej powierzchni, o tak to nazwe. Może jakaś maść na regeneracje naskórka, bo może to już zdrowe a ja to nie potrzebnie truje maściami.

Odnośnik do komentarza

A wiec tak , dostalem wyniki , zadnego grzyba ani nic nie ma. Lekar u ktorego bylem skonsultowal sprawe z innym lekarzem. Stawiaja ze to po prostu plamki fordyc#a ktore bardzo rzadko, ale jednak moga pojawic sie na zoledziu , i te gruczoly poprostu sie zaczopowaly , moge zrobic wycinek histo ale nie wiem czy ma to sens

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...