Skocz do zawartości
Forum

Pomarszczona żołądź i zaczerwienienia pod napletkiem


Gość marcin_24

Rekomendowane odpowiedzi

Moje doświadczenia są takie. Nie wierzyć w pierwszego lekarza. Odwiedzić przynajmniej dwóch przed podjęciem leczenia. Najlepszym specjalistą w tych sprawach jest doświadczony facet ginekolog. Najgorszym jest kobieta dermatolog. Leczenie w osrodku można sobie podarować. Odkryłem że co innego mówią pacjętowi a co innego zapisują do karty tak by nie zostać pociągnietym do odpowiedzialnosci karnej. Recepty przed wykupieniem należy kserować. Leczenie antybiotykiem bakteri naturalnie bytujących na żołędzi czy skórze jest bez celowe.
Najgorsze leki to maści z końcówką cort, oraz protopic. Nawet ktoś ze zdrową żołędzią po domowym zastosowaniu tych maści będzie miał kłopoty takie jak na forum.

Odnośnik do komentarza

Mandal ma rację.Te sq-y jaja sobie robią z pacjenta. Ja raz wylądowałem w szpitalu z błędną diagnozą na urologii( a problem z jelitem) i wpisali mi że niby kamień zszedł i trzymali trzy dni żeby wydoić kasę z NFZtu że niby hospitalizacja a temat się ciągnie z tym kamieniem że jak miałem jakiś problem to qźwa że niby znowu kamień którego nikt nie widział.By ich szlak trafił. A co do mastki to się pojawia ale flora nie za bardzo raczej prawidłowa( bo zapaszek nie dokońca taki jak przed "katastrofą") i myjcie najlepiej jak ktoś już zauważył samą wodą bo jak czymś potraktuję z detergentów(np szare mydło czy żel) pojawia się zaczerwienienie napleta tak że wacław stał się podatny na podrażnienia.

Odnośnik do komentarza

[quote="~marecki92"]Witam panowie mam głupie pytanie ja zbadałem wszystko prócz ureo i mykoplasmy i posiewu nasienia, ogolnie to mam zaczerwienienie aby wokół cewki i takie jak by dziwne pomarszczenia,

Miałem pomarszczenie przy cewce moczowej. Stosowałem Cicatridina krem ginekologiczny z solą sodową kwasu hialuronowego. Pomogło ale uwaga maść jest bardo bogata w składniki pomocnicze które mogą podrażnić zwłaszcza osoby które stosowały wcześniej maści z końcówką cort, cin, lub inne z hydrokortyzonem.
Alternatywą jest Feminum Activ żel nawilżajacy również z hlurianem sodu jest znaczne uboższy skład pomocniczy. Ze względów jak wyżej nie stosować tak jak w ulotce tylko znacznie mniej (co drugi albo nawet co czwarty dzień ) i dobrze obserwować co się dzieje.

Odnośnik do komentarza

Robicie posiewy na te bakterie i płaczecie że coś wam wyjdzie... Ludzie, przecież to jest naturalna flora! Muszą wyjść bakterie. Nie można na żołędziu pod napletkiem niczego nie mieć. To jest niemożliwe. Na skórze mamy pełno bakterii, z którymi żyjemy w zgodzie. Nie można tego tłuc antybiotykami!

Odnośnik do komentarza

panowie na świąd skóry mi pomaga olej kokosowy ale musi być nierafinowany, zabija grzyby. miałem zmieniony kolor skóry moszny i penisa ,zaczerwienienie cewki, w wymazie wyszła chlama tracho. biorę antybiotyki i czekam na kolejne badania. wzwodu brak, fiut jak flak.

Odnośnik do komentarza

Witam.....Przeczytałem prawie wszystkie wypowiedzi.Sam nie wierzyłem że mnie to spotkało. Te same objawy.Wszystkie problemy takie jak opisane przez forumowiczów. Ale ja miałem chyba szczęście w tym wszystkim.Trafilem na dobrego dermatologa.Ten skierował mnie do szpitala na oddział dermatologii.Po zrobieniu wszystkich badań rozpoczęto leczenie.Dwa tygodnie serii zastrzyków w postaci Dexavenu.Do tego leki przeciw alergiczne.Jestem miesiąc po kuracji i Wacław jak nowy.Jaka była diagnoza?Przemęczenie panowie....za dużo antybiotyków i innych specyfików.Zniszczyłem naturalną florę i to był powód tego wszystkiego.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Czy moglbys napisac jaki to lekarz, jakie dokladnie miales badania i jakie leki na alergie? Na podstawie czego padla diagnoza przemeczenie? Problem pojawia sie zazwyczaj przed antybiotykoterapia, antybiotyki to proba walki z problemem, niestety malo skuteczna.

Odnośnik do komentarza

Przeleczenie. ....nastąpiła literówka. Przeleczenie panowie.Brałem przez 5 tyg antybiotyki.W między czasie octenisept i różnego rodzaju specyfiki do smarowania.Nie pamiętam już ile maści na niego wysmarowalem.W szpitalu zrobili mi wszelakie możliwe badania.Nie wyszły ani bakterie wirusy ani gronkowiec.Padła diagnoza rumień wielopostaciowy.Powodem tego było przeleczenie. Dwa tyg leczenia i tak jak mówię wacuś jak nowy.

Odnośnik do komentarza
Gość Chroniczny

Mozesz podac namiar na dermatologa i na co brales te antybiotyki? Z Twojej wypowiedzi wynika, ze to leki ktore stosowales wywolaly u ciebie problem, czy byl on caly czas taki sam, czy w jakis sposob ewoluowal?

Odnośnik do komentarza

Podejrzewam że w większości przypadków pierwszą maścią, była maść macminor. Lekarze przepisują ją z automatu i maja tylko jedno w głowie grzybica. Tymczasem maści to nie leczenie podstawowe tylko pomocnicze, a grzybica zdarza się rzadko. Inne maści to pimafukort, pimafucin, protopic i od tego już się zaczynają prawdziwe kłopoty, rozszerzenie naczynek, zapalenie posterydowe, trądzik posterydowy współistniejący z trądzikiem różowatym.
W ulotkach wyżej wymienionych maści jako skutki uboczne pada słowo rumień.

Odnośnik do komentarza

U mnie był pimafucort. Tak więc panowie reasumując każdy boi się antybiotyków ale to chyba maści sterydowe tak na prawdę nam zaszkodziły. Ja mam CTR stwierdzoną, może to zaczerwienienie to była jakaś grzybica albo tracho ale niewłaściwa maść czyli steryd tak naprawde rozpoczeły problemy. MASC STERYDOWA NISZCZY SKÓRE PENISA POWODUJAC JEJ POMARSZCZENIE !!!!

Odnośnik do komentarza

tak więc wątek teraz powinien sie rozwinąć o sposoby regeneracji naskórka wywołanym maściami sterydowymi.kto zna jakieś dobre poza innymi sterydami oczywiście i maściami od dermatologów niech pisze. może uratujemy jakąś fujarkę :)

Odnośnik do komentarza

Jak najbardziej maści sterydowe najbardziej nam zaszkodziły, powodują rozstępy (skóra się rozciąga, dlatego stosuje się je przy stulejce na skórę napletka, napletaka a nie żołądź), upośledza syntezę kolagenu. Pimaficin choć nie jest sterydem to również bardo szkodzi. Na skórę dłoni można go stosować maksymalnie 3 dni. Ginekolog u którego byłem bardo negatywnie się o tej maści wypowiadał. Należy poszukiwać odpowiedniej dla siebie maści ginekologicznej gojącej lub do intymnej odnowy pochwy z kwasem hialuronowym. Cicatridina, Mucovagin krem.

Odnośnik do komentarza
Gość Anonimka1389

Człowieku ze zdjęcia masz wirusa hpv - kłykciny kończyste i kurwa lecz się. Ja musiałam na to badziewie używać miejscowo Condyline. Wy faceci myślicie że to nic takiego a potem najgorzej cierpią dziewczyny. Bo już teraz do końca życia będzie to cholerstwo w tobie siedzieć, jak i we mnie. Tylko zarażacie. KAŻDA KROSTKA, WYPUSTKA NA NARZĄDACH PŁCIOWYCH JEST DO LECZENIA. JAK MACIE GÓWNA NA PENISACH - NIE MA SEKSU!

Odnośnik do komentarza
Gość Skarb1978

Podziele sie z wami i moja sprawa, jakas zmiana typu male czerwone plamki i wydzielina (jak sie pozniej okazalo byla to sperma) ale czlowiek pokojarzyl, na golaska sauna publiczna etc, wiec idzie do dermatologa, nota bene baby, ktora na fiuta nie spokrzala ale po ustnym wywiadzie wali pimafucort - bez uprzedzenia, ze jak Panu wacek bedzie odpadal prosze przestac stosowac, po 3 dniach jesien sredniowiecza, zlazi skora, czerwone plamy zaczynaja byc coraz wieksze i otoczone biala mastka, ide do tej samej gl-iej pi-dy (czlowiek madry po szkodzie) ona dobiero fiuta oglada i mowi OJOJ.. i mowi ze chyba Pan jest uczulony na pimafucort i zdaje sie, ze ubocznym efektem jest zakazenie wirusowe wiec wali heviran na tydzien i clotrimazol - sprawa bardziej sie pogarsza, to juz jest masakra - zmieniam lekarza dostaje travogeb gel, doustnie cos na grzyby i antybiotyk - czytam troche inne forum i tam podobne problemy, dlatego UNIKAJCIE pimafucortu albo sprawdzac co sie z wackiem dzieje, sprawa trwa juz 8 mies wacek jak jeden ch-j nie chce wrocic do normy, cewka zaczerwieniona, fiut pomarszczony, nic nie boli przy sikaniu, przeczytalem tutaj ze duzo osob ma podobny problem, zmieniam dzis plyn do mycia bez SLS, tez zaczne masc na nawilzenie pochwy bo ktos pisal ze jak jest przeleczenie to moze pomoc, przy czym wszystkie wyniki ujemne...

Odnośnik do komentarza

Pytanie: czy ktoś z was z zaczerwienioną cewką i żołędziem zauważył dodatkowo żółte żelatynowe grudki w nasieniu? Ja mam to i to i z tego co wyczytałem żółte zabarwienie nasienia i/lub obecność grudek są częstym objawem świadczącym o zapaleniu gruczołu krokowego, zapalenia najądrzy lub pęcherzyków nasiennych. Podobno przewlekłe zapalenie stercza ciężko się leczy z uwagi na to, że antybiotyki mają ciężki dostęp do stanu zapalnego.

Odnośnik do komentarza

Obserwowałem u siebie żółte żelatynowe grudki. Nie sądzę żeby one zwiastowały jakiś problem, to raczej normalne.
Upośledzenie czucia ? tego też bym nie wiązał z maścią pimafucort.
Robiłem dwa badania prostaty wynik negatywny. Badania biochemiczne pod kątem zapalenia prostaty wynik negatywny. Obszerny bogaty kompleks badań w szpitalu urologicznym pod wszelkim kątem wynik negatywny.
Natomiast na pewno maści pimafucort, pimafucin zbyt długo stosowane powodują taki zespół jak zaczerwienienie żołędzia oraz cewki moczowej, rozszerzenie naczynek. Mój przykład jest dowodem. Zwykłe otarcie. Stała partnerka zero grzybicy i innych tematów. Po zastosowaniu maści j.w. rumień.
mandal

Odnośnik do komentarza
Gość marian13

U mnie to samo po pimafucorcie. Fiuta spalilem na brazowo tym szajsem a przez miesiac mialem saczace rany na ktore musialem specjalne roztwory robione na zamowienie z apteki kupowac. Bylo to z 8 lat temu a rumien pozostal do dzis

Odnośnik do komentarza

Ja na szczęście nie używałem żadnych maści, więc zaczerwienie żołędzia i cewki jest powiązane z czymś innym. Najlepsze jest to, że zaczerwienienie to pojawiło się w tym samym czasie co zapalenia gardła - anginę wyleczyłem, ale czerwone gardło zostało do dzisiaj. Stwierdzono przewlekłe zapalenie gardła. Ciekawe czy to może być ze osobą powiązane?

Odnośnik do komentarza

Żelatynowe grudki nie są normalne bo pokazywałem zdjęcie grudek i pytałem o to urologa. Czasem ludzie na forach piszę, że grudki to norma, ale niestety tak nie jest. Tutaj potwierdzenie: https://portal.abczdrowie.pl/pytania/zolte-grudki-w-spermie Na tym forum można znaleźć wiele podobnych tematów związanych z grudkami w spermie.

Grudki w spermie: https://portal.abczdrowie.pl/szukaj?q=grudki+w+spermie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...