Skocz do zawartości
Forum

Jak schudnąć z brzucha, zgubić boczki, wyszczuplić łydki i uda?


Gość elwira7

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieńdobry, mam 13 lat a mój wzrost wynosi 160cm,ale najbardziej nie pokoi mnie moja waga 70kg. Chciałabym schudnąć na brzuchu,zgubić boczki i wyszczuplić łydki. To właśnie tam rozkłada mi się tłuszcz, a chcę to zmienić. ZACZĘŁAM ĆWICZYĆ ALE TO NIIE POMAGA. PROSZĘ O POMOC POZDRAWIAM:)

Odnośnik do komentarza
Gość barbarka2

Ćwiczenia nie pomagają z dnia na dzień. Trzeba dużo cierpliwości, żeby zauważyć efekty. Jak ja zaczęłam robić brzuszki, to efekty zobaczyłam tak naprawdę pół roku po całkowitym odstawieniu czekolady i nocnego podjadania;) Chodzi też o to, że ćwiczenia wykonywane nieregularnie tak naprawdę niewiele dadzą. Codzienna aktywność - moje ulubione brzuszki, chodzenie wszędzie na piechotę i po schodach - to może pomóc.

Odnośnik do komentarza

Bardzo dobrze, że zaczęłaś ćwiczyć nie poddawaj się łatwo bo na wyniki będziesz musiała poczekać. Ćwicz przez godzinę dziennie do tego chodź na spacery i jeździj na rowerze. Musisz być jak najbardziej aktywna. Poproś rodziców by zapisali Cię na dodatkowe zajęcia, możesz poprosić mamę albo siostrę by z tobą chodziły na basen lub na aerobik. Dodatkowo odstaw słodycze, fast foody, chipsy i inne kaloryczne przekąski, nie pij napoi gazowanych typu cola. warto zastąpić warzywami i owocami oraz wodą mineralną. staraj się nie słodzić herbaty ani nie podjadać między posiłkami. Ostatni posiłek jedz na 3 godziny przed snem.

Odnośnik do komentarza

Mam na imię Aneta. Ważę 54 kg , wzrostu mam 157, mam 12 lat . Mój problem polega na tym że mam gruby brzuch znaczy tylko mam problem z tłuszczem . Chciałabym zrzucić tylko ten tłuszcz, ponieważ jak zakładam bluzkę to widać faudy ...... Nie podoba mi się mój brzuch . chciałabym żeby on był płaski tak jak u innych dziewczyn wstydzę się wychodzić na ulicę . Chciałabym się dowiedzieć jakie ćwiczenia mam robić . A przy takim cięższym wysiłku się męczę . :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...