Skocz do zawartości
Forum

Odpowiedni moment na seks z nowym partnerem


Gość azdesperowana21

Rekomendowane odpowiedzi

Gość azdesperowana21

Witam, mam 21 lat i jestem dziewicą. Miałam już okazję uprawiać seks, ale wycofałam się w ostatniej chwili (chyba za bardzo się bałam) .
Jednak moje pytanie brzmi: Kiedy jest odpowiedni czas na uprawianie seksu z nowo poznanym chłopakiem ?
Mianowicie ostatnio spotykałam się przez 2 miesiące z pewnym chłopakiem, starszym o 5 lat, doświadczonym w intymnych relacjach z kobietami . Na początku w ogóle nie dawał mi aluzji, że chce się ze mną przespać. Nawet przez chwilę miałam wrażenie, że go nie pociągam, bo namiętnie się całowaliśmy, nocowałam u niego i ani razu nie próbował mnie rozbierać. Dopiero na wspólnym wyjeździe, poza miasto, zbliżyliśmy się bardzo fizycznie i ewidentnie chciał już seksu. Ja sama chyba też tego chciałam, strasznie mnie pociągał. Było już bardzo bardzo blisko,ale wycofałam się w ostatnim momencie. Powiedziałam, że musi mnie kochać, a ja jego, żeby to zrobić. Nie wiem, czy nie wygłupiłam się tym, czy jednak słusznie postąpiłam. Jaki morał? Nie spotykamy się już. Po wyjeździe zerwał ze mną wszelkie kontakty. Nie wiem, co myśleć.. Czy chciał tylko seksu bez zobowiązań? czy jednak uważał, że to odpowiedni czas, a ja się wycofałam i stwierdził, że nie chce mu się czekać?
Zadaję sobie ciągle te pytania, bo gdyby chciał tylko seksu bez zobowiązań, to o wiele wcześniej by mi to pokazał...
Zawsze chciałam przeżyć swój pierwszy raz z mężczyzną, z którym łączą mnie uczucia, ale być może myślę nierealistycznie i powinnam zmienić podejście? bo jak tak dalej będzie, to do końca życia nie stracę cnoty, albo stwierdzę, że już tak bardzo chce mieć to za sobą, że zrobię to z pierwszym lepszym :(

Odnośnik do komentarza

Hmm. Myślę, że dobrze postępujesz czekając na tego, którego pokochasz. Masz 21 lat i rozumiem, że masz tzw. "parcie" na swój pierwszy raz ale uwierz, że nie ma co się spieszyć. Jeśli poczujesz, że to ten z którym chcesz stracić dziewictwo to wtedy to zrób, olej tamtego faceta, który chciał tylko i wyłącznie sexu, nawet lepiej, że nie masz z nim kontaktku bo po co się później rozczarować i winić, że zrobiłaś to z nieodpowiednim facetem którego nie kochałaś.
PS: Ja z chęcią bym Cię poznał ;)

Odnośnik do komentarza

Ale w czym masz problem? Będziesz miała ochotę na seks, to to zrób. Nie będziesz miała,to nie rób. Będziesz miała wątpliwości- nie rób tego.
Chcesz kochać i być kochaną- zrób to wtedy.
Amen.
Nie przejmowałabym się tym, ze chłopak zerwał kontakt, bo widocznie nie zależało mu na Tobie.
Nie ma odpowiedniego wieku na to, to kwestia indywidualna.
Jeżeli chodzi o organizm, to jesteś już dojrzała na takie sprawy.

Odnośnik do komentarza
Gość azdesperowana21

Wiem, że jestem już dojrzała. Fizycznie i psychicznie jestem gotowa na współżycie, tylko nie chce robić tego z byle kim :/
Chłopaka, z którym ostatnio się spotykałam może nie kochałam, ale czułam coś do niego....w sumie nadal czuję, dlatego go rozpamiętuje. Chciałam, aby był tym pierwszym i może ostatnim. Jednak intuicja podpowiadała mi, że on nie czuje tego co ja i obawiałam się, że zostawi mnie po wszystkim, a wtedy to załamałabym się jeszcze bardziej. Nawet nie byliśmy oficjalnie parą...
Mimo wszystko ciągle zadaję sobie pytanie, czy jakbym to z Nim zrobiła, to zbliżyłby się do mnie i może na tyle rozwinęłaby się Nasza znajomość, że pokochałby mnie, a ja byłabym najszczęśliwsza na świecie...Krótko go znałam, ale czułam, że może być tym jedynym..Spotkania były takie cudowne i udane. Niesamowicie za Nim tęsknię i pewnie przez to nachodzą mnie jakieś dziwne myśli...

Odnośnik do komentarza

To faktycznie dziwne myśli Cię nachodzą...,dobrze zrobiłaś ,bo jak piszesz ,nie byliście nawet parą,
są tacy faceci co zależy im na zaliczaniu...,

jak by chciał z Tobą być ,ta odmowa nie miałaby żadnego znaczenia,
więc się nie zadręczaj,bo widać ,że jakbyś się zgodziła,dopiero byś sobie pluła w brodę...

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

dziewczyno nie obwiniaj sie o to , jesteś dziewica i ciesz sie tego co masz bo w obecnym świecie to 15 latki sa już po wszystkim a potem płacza bo ciaża , i masz racje zaczekaj na tego jednego jedynego a jak on becie kochał to sie pierw ożeni z tobą a potem noc poślubna nie zapomniana i wyjatkowa dla was obojga bedzie a on bedzie cie kochął ponad wszystko że oddałaś sie jako dziewica jemu jako żona . Ja żebym miała w tamtych latach obecny rozum też bym wielu błedów nie popełniła ale sie stało i nie od wrócę tego . Wiec głowa do góry i zachowaj swój skarb jak najdłużej chyba że zacznie ci tykać zegar biologiczny na chłopa a tak to nie dawaj byle komu , bo obecni młodzi mężczyźni to tylko aby sie zabawić z dziewczyną i ja zostawić i jeszcze jej dupe obrobić do kumpli jaka bła w łóżku i czy warto .

Odnośnik do komentarza
Gość azdesperowana21

Jestem dziewicą, ale nie chce czekać z tym, aż do ślubu . Chciałabym się sprawdzić seksualnie z partnerem .
Męczy mnie jeszcze jedna rzecz..Mianowicie jest mi przykro, że chłopak chciał tylko seksu..że nie byłam na tyle dla niego odpowiednia, by móc się ze mną wiązać. Nie ukrywam, to obniża moją samoocenę.
Mogę się pocieszać, że to taki typ faceta, ale jak wiadomo, nawet największy casanowa potrafi się zakochać... przykre to jest trochę. Chciałabym, żeby faceci widzieli we mnie coś więcej niż tylko obiekt do zaspokojenia swoich pożądań...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...