Skocz do zawartości
Forum

Bolesne miesiączki po urodzeniu dziecka


Rekomendowane odpowiedzi

czesć ka -wa , po wszelkich badaniach jakie mógł doktor zrobić mi i wykonać dowiedzieliśmy sie że to jest ze mna problem i to ja nie moge mieć dzieci a nie mój partner , miałam wykonane badanie krwi usg dopochowowe pomiar pecherzyków grafa , i hsg z wprowadzeniem kontrastu do pochwy cholernie bolace badanie . ale wiem z dorktorem na czym stoimy . wyniki tych badani wykazały że mój organizm zwłaszcza jajniki przestały produkować i uwalnić jajo - te żółte ciałko do zpłodnienia , dął mi leki odpowiednie i powiedział że powinna być po prawa i powinnam w nastempnym cyklu zajśc w ciąże z moim . i za 6 mc kontrol .

Odnośnik do komentarza

czesć ka - wa , ja mam problem taki ale nie wiem czy sa szanse na dzidzie w moim przypadku bo u mnie jest to dokładnie załacze ci link i powiedz mi bo zaczynam sie gubić .

http://www.endokrynologia.net/content/pcos-zesp%C3%B3%C5%82-policystycznych-jajnik%C3%B3w

u mnie doktor specjalista powiedział że moje jjniki nie produkują żółtego ciała i nie wychodza z nich w pecherzu grafa do zapłodnienia , ciagl one mnie bolą przy okresach okropnie i mam brązowe upławy jak zbliżają sie bezowulacyjne dni płodne z wielką ochotą na sex i bolą one mnie .

Odnośnik do komentarza

a ka - wa zapomniałam dopisać i poradzić sie ciebie co mam zrobić w moich schorzeniach jest mi cieżko bo coraz cześciej zaczynam czuć brak zaspokojenia i spełnia sie jako kobieta dla mego ukochanego , w sobote sie kochalismy było super ale nie cudownie , dziś jest poniedziałek a ja znowu mam ochote na sex nie chce traktować mego meżczyzny jak automata ale chce wkoncu zaznać spokój spełnienie jakim dla każdej kobiety jest móc bycie w ciaży .

Odnośnik do komentarza

Ja się za bardzo nie znam na tych sprawach ,ale sama jak czytasz to wiesz ,że PCOS może być przyczyną niepłodności, tu musisz liczyć się z diagnozą ginekologa.
Ja Ciebie rozumiem,ale nie napinaj się tak na tą ciążę i nie traktuj tego jako spełnienie wobec faceta ,bo nie warto:D

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...