Skocz do zawartości
Forum

Czy wzwód może być zależny od rozmiaru brzucha?


Gość 18latek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość 18latek

Czy wzwód może być zależny od rozmiaru brzucha?
Wiem to idiotyczne pytanie, ale chodzi mi o to czy siła wzwodu może być uzależniona od wagi?
Mam 18 lat, mam nadwagę, z którą walczą już kilka lat nieskutecznie, bo albo niema efektów albo nie wytrwam na diecie, aktywność fizyczną też mam ograniczoną ze względów niezależnych ode mnie.
Wzwód jest, ale nie jest aż taki "silny" czyt jest to spowodowane moim brzuszkiem?

Odnośnik do komentarza
Gość 18latek

@Jabłuszko22 Nie, no bez przesady, jest nadwaga, ale nie aż tak ;)
Masturbuję się często :/ od pewnego czasu codziennie mógłbym to robić (staram się nie robić tego codziennie), jestem na maxa podniecony...
Nie chodzi o to, że tego wzwodu niema lub że zanika tylko po prostu penis się "nie prostuje" aż tak do końca (nie wiem jak to powiedzieć)

Odnośnik do komentarza

~18latek
Masturbuję się często :/ od pewnego czasu codziennie mógłbym to robić (staram się nie robić tego codziennie), jestem na maxa podniecony...
Nie chodzi o to, że tego wzwodu niema lub że zanika tylko po prostu penis się "nie prostuje" aż tak do końca (nie wiem jak to powiedzieć)

18latek, wątpię, by wzwód zależał od wielkości brzucha, chociaż nadwaga może sprawiać pewne utrudnienia/problemy seksualne. Myślę jednak, że nałogowe, kompulsywne masturbowanie się ma tutaj więcej do rzeczy. Owszem, jeżeli masturbujesz się "okazjonalnie", to masturbacja nie powinna powodować słabszych wzwodów. Co innego, gdy masturbacja staje się uzależnieniem.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...