Skocz do zawartości
Forum

Brak przyjemności z pettingu


Gość Xoxo98

Rekomendowane odpowiedzi

Witam
Mam 16 lat i od jakiegos czasu zaczęliśmy juz troszeczkę zycie seksualne :tzn była palcówka
Na początku wszystk było ok,strasznie mnie to podniecalo i jego tez. Pozniej robiliśmy to jak np rodzice byli w domu albo w drodze na wycieczkę szkolna za granice,wtedy musiałam byc cicho ,to naturalne wiec sie do tego przyzwyczaiłam. I teraz nawet jak moge wydawać dźwięki to nie potrafię tego zeobic i chłopak sie wkurza mówiąc,ze nie podnieca go to wgl i żebym przynajmniej udawała i wydawała jakies dźwięki. W sumie mi tez juz nie sprawia to przyjemności. Prosze pomocy.

Odnośnik do komentarza

Nie zaczynajcie zycia seksualnego bo NIE jesteście gotowi.
Lepiej poczekać. A co do tego o co prosi chlopak - nie zmuszaj sie jesli nie sprawia Ci to juz przyjemności alboc coś zmiencie albo przestańcie.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Xoxo98, nie rób niczego wbrew sobie i nie udawaj, jeśli nie sprawia Ci to przyjemności. Intymne pieszczoty są ważnym elementem wkraczania w życie seksualne i ważne, by rozpocząć to życie z kimś, kto będzie cierpliwy, kto będzie dawał poczcie bezpieczeństwa, kto nie będzie wywierał żadnej presji. Tutaj tego brakuje, dlatego zastanów się, czy chcesz to kontynuować, czy rzeczywiście taki rodzaj pieszczot sprawia Ci przyjemność? Nie radziłabym robić niczego pod wpływem chłopaka. Pamiętaj, że masz prawo powiedzieć, że coś Ci się nie podoba i nie chcesz tego robić. Jeśli chłopakowi rzeczywiście na Tobie zależy, nie powinien na Ciebie naciskać w sprawach seksualnych. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...