Skocz do zawartości
Forum

Płonące policzki na widok chłopaka


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Malinka94

Spróbuj zagadać przez fb :) Mnie tak zaczepił jeden chłopak z uczelni, potem zaproponował wspólną naukę i jakoś tak wyszło, że zyskałam nowego kolegę.

A jeśli ten chłopak Cię wyśmieje, bo próbujesz nawiązać z nim kontakt, to znaczy że jest głupi dzieciak i tyle. :) Więc jeśli coś nie wypali, to się nie przejmuj.

Odnośnik do komentarza

Malinka94, Wczoraj wieczorem z nim pisałam i powiedziałam co jest co.. On powiedział że zastanowi się itd. Dzisiaj uciekał ode mnie , potem dawał mi znaki że chce ze mną chodzić.. A przed chwilą zadzwoniła do mnie przyjaciółka i powiedziała , że Mikołaj ( bo tak się nazywa) jej to powiedział i że miał ze mnie nie złą bekę .. Jutro zapewne będzie wiedziała o tym cała szkoła.. A tak naprawdę to ja mam już chłopaka ale wiem że za dwa za trzy dni ze mną zerwie.. :-( Dzisiaj mój chłopak " Szymon" powiedział że ze mną nie zerwie bo mnie kocha.. :-) Ale teraz jest moim problemem to że boję się że Mikołaj powie to Szymonowi Czy coś takiego .. A teraz uświadomiłam sobie to że kocham Szymona a nie Mikołaja.. Mam totalnego teraz doła ... Co mam zrobić .. ?!

Odnośnik do komentarza

ajajaj.... słodziuchna, jesteś jeszcze bardzo młoda, jak czytam twoje problemy to od razu mi się przypominają, czasy kiedy byłam nastolatka w twoim wieku. I te problemy z chłopakami itp. Widac, chłopak się bawi z tobą w kotka i myszkę, dajac ci ciagle inne znaki, ze najpierw chce sie z TOba umowic, a potem nie... Nie martw sie dzisiaj moze komus powiedzial o twoich zwierzeniach, ale nastolatkowie mają to do siebie, że szybko zapominają. PRzynajmniej się starałaś nawiazac znim kontakt i zrobiłaś pierwszy krok. Widac nie zasługuje na ciebie. Proponuje docenic swojego aktualnego chłopaka i zainwestowac w swój obecny związek. :) Głowa do góry.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...