Skocz do zawartości
Forum

Czy moja córka jest lesbijką?


Gość alina d

Rekomendowane odpowiedzi

Gość alina d

Witam Mam problem z dorastającą córką
Mianowicie jej zachowanie zmieniło się po wyjeździe męża
do pracy za granicą ( ok roku ) Kiedyś zachowywała się
normalnie a teraz zdaje mi się że mnie podrywa kokietuje
potrafi przyjść w szpilkach i samonośnych pończochach
zapytać jak się to na niej prezentuje ( oczywiście bez innego ubrania ) Czy jestem jakoś przewrażliwiona czy może się z nią dzieje proszę o poradę w tej sprawie

Odnośnik do komentarza

Porozmawiaj z nią szczerze i powiedz,że nie życzysz sobie takiego zachowania wobec Ciebie ,powiedz co Ci nie odpowiada,
to nic nie musi oznaczać,ale może umieszcza swoje rozebrane zdjęcia na portalach,
w każdym razie powinnaś się dowiedzieć co się stało ,że nie krepuje ją obnażanie się przed Tobą.

Parę dni temu na innym forum pisała dziewczyna ,że podrywa swoja mamę,ja to wzięłam za żart ,może to Twoja córka !?

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza

Podrywanie mamy
~agnieszka mała

"~agnieszka mała • 2 tygodnie temu

Witam od dawna podrywałam moją mamę
ale wczoraj się wydało i sprawa wyszła na jaw
mama porozmawiała ze mną i zgodziła się na wspólny prysznic
nawet pozwoliła się tam dotknąć ale zaznaczyła ze pierwszy o ostatni
raz Czy któraś z was miała podobne doświadczenia"

To jest ten wpis o którym pisałam, tak samo wydaje się niewiarygodny jak Twój.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

8-/ Tego jeszcze nie słyszałam!
Do autorki, ja bym się zastanowiła czy córka nie robiła podobnych rzeczy z ojcem, bo bardzo mi się wydaje że to w żadnych normach się nie trzyma. A ile lat ma Twoja córka?
Ale to co opisuje Kawa to już zaburzenia psychiczne.
No i mozliwe że lesbijki, chociaż orientacja to wybór płci i jednak rówieśnika, a nie rodzica.

Odnośnik do komentarza

alina d, zachowania córki, które opisałaś, nie przesądzają o jej homoseksualnej orientacji seksualnej, niemniej jednak są niepokojące i mogą świadczyć o jakichś zaburzeniach seksualnych. W wieku dorastania młode osoby raczej są wstydliwe, nawet niechętnie rozmawiają na tematy związane z seksem i seksualnością, a już na pewno nie paradują prawie na golasa przed rodzicem.

Odnośnik do komentarza

Dlaczego juz od razu podejrzenie córki o bycie lesbijką??
W jakim wieku jest corka? Czasem bywa tak ze dzieci chcą jakos zaimponować w przerozny sposob badz zostac po prostu zauwazonnym. Jakie macie stosunki?
Nie doszukuj sie od razu czegos złego.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza
Gość Magda. N

To zupełnie nie naturalne zachowanie. Dziewczyny w tym wieku tak jak napisała Pani mgr są raczej wstydliwe i rumienią się na kazdy temat związany z seksem. Oczywiscie nie wszystkie . Młodzież robi różne dziwne rzeczy, ale założenie jedynie pończoch i szpilek i paradowanie tak po domu przy matce to już przesada. Ja bym się zaczęła martwić. Poza tym Twoje domysły że córka Cię podrywa i kokietuje to juz na pewno świadczą o jakimś zaburzeniu. Chyba nikt temu nie zaprzeczy bo nie jest normalne z której strony by tego nie tłumaczyć.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

A jak relacje córki z ojcem wyglądały, wyglądają? Czy ma rodzeństwo? Czy ma chłopaka, miała, kochała się w jakimś? Mama takie rzeczy powinna wiedzieć. Jak wyglądają jej relacje z otoczeniem, ma jakieś towarzystwo po szkole?
Dla mnie ro zachowanie byłoby wytłumaczalne gdyby miała 6 lat, ewidentnie coś chce uzyskać, może chce Cie zdominować i zawstydzić, tylko czemu? Czy jak tata był w domu, to nie była ona jego oczkiem w głowie?

Odnośnik do komentarza
Gość Magda. N

Kurcze ka-wa masz rację. Gdzieś już czytałam takie wątki . Może faktycznie ktoś sobie jaja robi, albo mamy do czynienia z jakimś zaburzeniem osobowości lub po prostu nuda komuś dokucza.
Dobrze że zwróciłaś na to uwagę.

Odnośnik do komentarza

Moze powiem na wyrost dlatego sie nie oburzajcie.
Wypadaloby nie traktowac z góry tutaj wątkow czy postow ktore byc moze z poczatku wydadza sie Wam jakies podejrzane. Czasem to naprawde dla kogoś jest problemem a to w koncu forum od takich rzeczy.

L'amore non ha un senso, L'amore non ha un nome , L'amore bagna gli occhi, L'amore riscalda il cuore
L'amore batte i denti, L'amore non ha ragione
L'amore esiste...

Odnośnik do komentarza

Jeden z dziennikarzy opowiadał w TV, że razem z córką zrobili sobie "nagie " wakacje, czyli będąc w Grecji, cały czas chodzili na golasa.
Jeszcze mogłabym zrozumieć, że z żoną, ale z córką? Dla mnie to chore.
Jednak są całe gromady ludzi, którzy traktują nagość jak normalną sprawę, mają własne plaże, kluby, a nawet restauracje.

Nie rozważam, czy to troll, czy nie, sam problem może zaistnieć, o ile w domu nagość traktuje się jako coś oczywistego.
Tak więc i młoda dziewczyna, w całkiem naturalny sposób, bez żadnych podtekstów, mogła przyjść do matki by spytać, czy jest jej w tym " stroju", dobrze.

Odnośnik do komentarza
Gość Magda. N

Tak może samo pokazanie się mamie bez ubrania nie oznaczałoby że dzieje się z dzieckiem coś niedobrego, ale skoro autorka wątku twierdzi że córka wyraźnie ją kokietuje i podrywa no to chyba nie jest normalne zjawisko.

Odnośnik do komentarza

Fantazje erotyczne przed dojrzewaniem się nie zdarzają poza ofiarami przemocy seksualnej/gwałtu/etc. tak btw.

A krępowanie się nagością to coś czego się uczy od ludzi, żadne dziecko samo z siebie się nigdy wstydzić nie będzie dopóki nie zobaczy jak ktoś inny się wstydzi.

Tak samo z nudyzmem, istnieją plaże i resorty, i bynajmniej ani do seksu tam nie dochodzi, ani nikt się nie wstydzi, ani nikt się nie wpatruje ani nic, bo to w pełni normalne, wstyd przed nagością nie jest czymś naturalnym, to coś czego się uczymy.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...