Skocz do zawartości
Forum

Jakie leki na mocny sen?


Gość pomocna11

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj.
No dobrze, ale nie wysypiasz się tylko dlatego, że ktoś Cię budzi?
Może dobrym pomysłem byłoby przespać się u koleżanki na stancji czy mieszkaniu?
Zawsze przecież możesz porozmawiać o tym z lekarzem.
Pozdrawiam.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

Bo to pewnie wcale nie chodzi o wyspanie się. :- D

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza

W końcu akademiki zapełnione są studentami i wszyscy sobie radzą,
jest taniej niż wynajęcie mieszkania,a chociażby porównywalnie przy kilku studentach,to i tak by nie było miejsca na kwaterach dla wszystkich studiujących,
ale każdy kto chce na pewno by znalazł miejsce.
pozostaje znaleźć kilku chętnych,też najlepiej znajomych.

Szanuj zdanie innych...

Odnośnik do komentarza
Gość pomocna11

No dobra niektórzy mnie rozgryźli że wcale o wyspanie się nie dotyczy. Nie chcę by ktoś mnie osądzał że jestem jakaś psychicznie chora czy coś ale sprawa jest bardziej skomplikowana niż myslicie. Wpadłam na pewien głupi pomysł którego pewnie i tak nikt nie poprze na razie ja też w sumie nie jestem za tym ale się pytam zwyczajnie. Jest pewien chłopak ponoć prawiczek który nalega cholernie na seks. Jak dobrze widziałam na forach faceci prawiczki czują się gorsi a ten tutaj co mam na myśli w dodatku szantażuje. Kocham go niestety a mój plan polegałby na tym że chciałam mu dac te nasenne tabletki i wmówić mu że seks był i zobaczyć czy serio zachowywał się tak okropnie tylko dlatego że jest prawiczkiem czy po prostu jest debilem a przy tym ja bym dziewictwa nie traciła z jakimś idiotą który tylko się mną w sumie bawi. wiem durny pomysł ale innego by sprawdzić to nie widziałam jak narazie.

Odnośnik do komentarza

Faktycznie niezbyt mądry pomysł. Powinnaś wziąć pod uwagę, że tabletki nasenne nie zawsze są bezpieczne. Jesteś pewna, że nie bierze jakichś innych środków, które kolidowałyby z danymi tabletkami. Skąd pewność, że nie jest uczulony na jakiś składnik domniemanego leku? A może zaraz po zażyciu poleciałby się upić lub diabli wiedzą co?
Jeżeli on szantażuje Cię, żeby uprawiać z Tobą seks to chyba mówi już samo za siebie.
Może napisz o nim i nie kombinuj za dużo?
Dla mnie wystarczającą informacją jest to co już napisałaś, żeby Ci powiedzieć, że ten pierwszy raz powinnaś zrobić z kimś innym, nie koniecznie prawiczkiem.
Poza tym najwyraźniej nie jesteście ze sobą na tyle blisko, żebyś mogła go obdarzyć zaufaniem ?
Pamiętaj, że większość spraw jest banalnie prosta i wystarczy zaufać swojej intuicji. I nie wpadaj już na takie pomysły.

Gdyby ktoś, kiedyś na chwilę się zatrzymał być może wykwitłaby z tego minuta refleksji. Poszedł jednak zmierzch do poranka a temu wcale nie było do śmiechu, bo gdyby chcieć przeczytać własne wspomnienia można by je odnieść do teraźniejszości a przyszłość przestałaby być potrzebna.

Odnośnik do komentarza
Gość pomocna11

wlasnie wiem ze nic nie bierze, w sumie nie dba o siebie itp. no wiem wiem durny pomysl ale tak by byla pewność że byl idiotą albo przez brak seksu albo po prostu jest idiotą. no ale serio widze na forach jak sie faceci żalą że jako prawiczki czuja sie beznadziejnie, ze pojda na dziwki az tak bardzo im to przeszkadza... a realizujac moj plan co nieco bym sie dowiedziala czy serio o prawictwo chodzilo czy tez nie. lubie kombinować,wymyslanie to moja wlasnie nieraz wada..

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...