Skocz do zawartości
Forum

Brak pożądania i problemy z okazywanie uczuć w związku


Gość Dziewczyna30

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Dziewczyna30

Mój facet z który jestem 15 miesięcy od zawsze miał problem z okazywaniem uczuć, zwłaszcza jak się poznaliśmy często tylko ja inicjowałam z nim zbliżenia seksualne,co było dla mnie przykre.Myślałam wiele razy że to moja wina i nie umiem go podniecić. Nawet seksowne ubrania na niego nie działały. Wydawało mi się to wszystko dziwne ale go kochałam i godziłam się na to. Czułam się przy nim zawsze jak kura domowa, nie jak kobieta, a jedyne czym umiałam go podniecić to chyba świetnie ugotowana pomidorowa. On twierdzi że ma problem z okazywaniem uczuć, ale że bardzo mnie kocha. Ale ja nigdy od niego nie czułam jakiegoś takiego naturalnego pożądania które występuje w miłości. W miłości to wydaje się naturalne ale nie w jego przypadku. Jakbym sobie nie wywalczyła tego seksu to bym go nie miała.Taka żebranina trwała pół roku.Zaszłam w ciążę i urodziło nam się dziecko. To wszystko skomplikowało bo chciałam się z nim rozejść już dużo wcześniej, tym bardziej że nawet się kiedyś przyznał że zmuszał się do stosunków ze mną.W miłości wszystko powinno być przecież szczere i spontaniczne. Po tych jego słowach zrobiło mi się słabo. Szalenie miło takie coś usłyszeć od własnego faceta. Czasem myślę że żadna miłość go przy mnie nie trzyma ani nigdy nie trzymała. w dodatku teraz mamy dziecko. Nie mam nigdy pewności czy robi coś szczerze czy udaje, po tym co mi powiedział i to psuje wszystko w seksie i w codziennych relacjach.Ten cały związek wydaje mi się fikcją. Nie wiem co robić. Czuję się średnio szczęśliwa z tym wszystkim. Czy tak się zachowuje zakochany facet?

Odnośnik do komentarza

Nie lubi seksu, a chce być z tobą /bo jest/
Co może być tego przyczyną?
-Czasem geje nie chcą zaakceptować faktu, że nimi są, chcą mieć normalną rodzinę , więc tworzą taki niedoskonały związek.
- Czasem wychowanie w katolickiej rodzinie, gdzie od dziecka słyszeli, że seks jest tylko dla prokreacji może spowodować zahamowania.
-Od dziecka mógł słyszeć, że seks to coś brudnego, złego.

Powinnaś go wybadać, co jest przyczyną. Może seksuolog by pomógł?

Odnośnik do komentarza
Gość cytrynowa babeczka

Może jast asem,czyli człowiekiem aseksualnym.Taka osoba nie czuje potrzeby uprawiania seksu ani okazywania milości .
As nie jest impotentem ,nie ma problemów ze wzwodem dlatego mimo niecheci i braku potrzeby zgadza się na współżycie ale sam go nie inicjuje .

Odnośnik do komentarza
Gość Oczy Twoje

no właśnie jak to przeczytałam to tez taka myśli mi się nasunęła, że on jest aseksualny i niestety tego już nie zmienisz, bo przecież nie można nikogo zmusić do stosunku... Jeśli okarze się to prawdą to musisz się zastanowić czy bedziesz w stanie to wytrzymać

Odnośnik do komentarza

"Ten cały związek wydaje mi się fikcją."
Trafne spostrzeżenie.
Albo jest aseksualny, albo jest gejem.
Eh współczuję Ci bardzo. Mimo wszystko uważam, że nie powinnaś z nim być dla dziecka. Dusisz się w tym związku i nie jesteś spełnioną kobietą.

Ale jeżeli chcesz z nim być mimo to, to zaakceptuj tę sytuację. On się nie zmieni, tym bardziej, że od początku tak było.
Nie wiem nawet czy seksuolog tu coś zdziała.

Odnośnik do komentarza
Gość przeczytałam

Nie napisałaś czy biliście wcześniej w związkach, a myśle że to może być ważne.
To że się oficjalnie, a wręcz może ostentacyjnie ogląda się za dziewczynami nie świadczy o tym że go interesują. Może to robić dla przykrywki. Zwłaszcza że przyznał że zmuszał sie do stosunków! Czy Ty tej rozmowy nie pociągnęłaś i nie zapytałaś co jest tego przyczyną?
Jedyne co Ci pozostaje, to pójść do seksuologa najpierw samej, a potem z nim, albo odrazu z nim. Wybierając się najpierw sama, mogłabyś pogadać z seksuologiem, aby się mu przyjrzał i potem na osobności postawił diagnozę dla Ciebie. Choć nie wiem, czy seksuolog poszedłby na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
W dniu 27.03.2014 o 16:26, Gość cytrynowa babeczka napisał(a):

Może jast asem,czyli człowiekiem aseksualnym.Taka osoba nie czuje potrzeby uprawiania seksu ani okazywania milości .
As nie jest impotentem ,nie ma problemów ze wzwodem dlatego mimo niecheci i braku potrzeby zgadza się na współżycie ale sam go nie inicjuje .

Słuchaj to że ma erekcję to nie znaczy że ma ochotę. Wielu facetów ma erekcję nawet podczas snu. Mi wydaje się że facet ma słaby testosteron i brak mu popędu. Są na to specjalne tabletki - kapsułki z proszkiem o nazwie Prosent 600. Kobiety jakoś sobie radzą z takimi Miśkami. Dodam tylko że zupełnie nie szkodliwe tego typu substancje są używane u zwierząt do zapładniania klacz ale to jest słabsza wersja dla ludzi. Pomyśl o tym

 

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...