Skocz do zawartości
Forum

Pieczenie odbytu


Rekomendowane odpowiedzi

Moim problemem jest częste pieczenie odbytu.Ok. pół roku temu poczułam świąd i pieczenie,zobaczyłam też maleńką kuleczkę,pomyślałam ze to hemoroid,stosowałam Linomag,czopki na hemoroidy i przeszło..nie miałam zaparć,żadnej kwi w stolcu.Staram sie stosować husteczki nawilżające dla dzieci,dbam o higiene,jem duzo warzyw,ograniczam słodycze,staram się ćwiczyc,codziennie pije szklanke soku świeżowyciskanego z owoców.Mimo to pieczenie sie co jakis czas pojawia.Co mam zrobic?jaki lekarz mi pomoże?

Odnośnik do komentarza
Gość Marysia87

Ja bym się nie bawiła w żadne domowe sposoby na Twoim miejscu... Skoro problem się utrzymuje to oznacza, że należy go skonsultować ze specjalistą. W Krakowie, w SCM clinic gdzie się leczę zawsze jeśli problemem nie jest tyko zwykłe przeziębienie, przyjmuje świetna lekarka, która jest proktologiem. Mi bardzo pomogła na moje dolegliwości. Nazywa się Katarzyna Gotfryd-Bugajska.. Zdecydowanie nie ma się czego bać w wizycie u lekarza, to normalne, że czasem chorujemy. Przynajmniej będziesz miała jasność sytuacji :)!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...