Skocz do zawartości
Forum

Napalone dziewczyny z portali randkowych


Gość jacekkka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość jacekkka

spotykam sie z dziewczynami z portali randkowych itp i po 2- 3 -4 spotkaniach zapraszaja mnie do domu na film , pogadac i zawsze sie konczy tym ze zaczynami sie calowac i konczy sie ze dostaje orgazm w czasie lekkich pieszczot w ubraniu i to mnie irytuje bo nigdy nie jestem na to przygotowany , a pozatym musze szybko do wc leciec a wiaodmo zapach pozostaje ,... dziewczynie nie powiem wies co tak mnie rozpalilas ze dostalem orgazm .....

Odnośnik do komentarza

Napisze tylko że ja na początku też tak miałem z pierwszą dziewczyna z 2 razy. Ale doszedłem do wniosku że jak dla mnie to jest stan umysłu, i nauczyłem sie ja być panem sytuacji gdyż jak dziewczyna Cie dotyka to jest fajnie ale no bez przesady na dotykaniu nie można kończyć hehe :) i Dla tego w ten czas jak Cie dotyka to nie wiem może Ty myślami już jestes w niej :) I stad ten szybki orgazm.. W sumie Po pierwszym orgazmie pozniej juz przecież nie powinno sie dojść szybko. Jesteś za bardzo chyba nakręcony na te laski z neta:) Ale szczerze mówiąc to fakt faktem przy takiej nieznajomej to lekka siara taka sytuacja. Lepiej mieć jedną jedyna dziewczynę która sie nie zrazi tak szybko jakimś byle powodem.. Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Gość jacekan

po 1 , jestem u niej wiec jak dostane to jest problem bo nie bylem przygotowany ze cos bedzie ,ze dostanę w ubraniu ... a po 2 to dziwne ze dziewczyny sa takie szybkie bo znam kolegow dziewczyny to dlugo czekali az bedzie cos wiecej niz pieszczoty ,..,,, wiec czy juz nie ma normalnych dziewczyn w wieku 21-23 ....

Odnośnik do komentarza

Te co spotykasz widać nowoczesne :P za dużo amerykańskich filmów się naoglądały, bo jak mnie pamięć nie myli właśnie tam jest o 3-4 randce że coś już musi być :) Ja tam nie wiem mi by się takie nie podobały Dlatego wzbraniam się od portali randkowych, choć znalazłem jeden w którym coś takiego nie powinno się przydarzyć. Zobaczymy czas pokaże.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...