Skocz do zawartości
Forum

Swędzenie i ból okolic intymnych


Rekomendowane odpowiedzi

Witam miesiąc temu bylam u ginekologa lekarz wykonal Usg , cytologie nawet posiew wyszło ze nie mam bakteri żadnej bynajmniej powiedziała lekarz. Skąd więc mam bóle w środku kucie i pieczenie swędzenie zmienilam na mydłeko delikatne dla niemowląt itp ale niedozniesienia jest ten dyskomfort jaka może być przyczyna czy lekarz by się pomylił? wynik cytologi jest dobry.

Odnośnik do komentarza

ja miałam swędzenie, pieczenie straszności i do tego ciągle siku co się okazało że to zapaleniem pęcherza tak mi powiedział lekarz ogólny ale dał skierowanie do ginekologa i przepisał mi FURAGINUM TEVA. poszłam zaraz do ginekologa moja pierwsza wizyta u ginekologa pierwszy raz badana cytologia wyszła ok . ale jakoś nie zainteresował się tym że mnie szczypie swędzi odprawił mnie do domu :/ po tej furaginie troszkę przestało ale nie na długo po 3 dniach było gorzej pojechałam do apteki kupiłam UROSEPT poleciła m go pani z apteki oczywiście co nie przestało:( już myślałam że będę musiała z tym żyć .Dopiero mam dała mi proszki CIPROPOL i przestałam mieć te dolegliwości po jednym proszku po około 2 godzinach :)

Odnośnik do komentarza

tak lekarz własnie robil mi ph w pochwie zaczynam martwić się ponieważ mam upławy a ona na to ze taka moja fizjologia no to w szoku jestem ponieważ mam także kucia ból zaczerwienienie w okoliach lechtaczki mozna powiedziec w kapturku czy jak sie na to mówi staram się dokladnie dbac o higiene jednak problem tkwi . Co to może byc ja nie dostałam żadnego leku mam dyskomfort przy współzyciu dość duży ale stwierdziła że długo będę taki mieć nie wiem co o tym sądzić już

Odnośnik do komentarza

ja nawet nie pamiętam od kiedy mam upławy i to w dużych ilościach ale mogłam odróżnić kiedy mam dni płodne a kiedy ich nie mam ale od jakiegoś czasu gdy miałam zapalenie pęcherza to się zmieniło słabe upławy nawet co 2 dni w tygodni coś niecoś się pojawi na wkładce higienicznej . ale niestety co do śluzu jaki jest w dni płodne niestety niema i jest mi teraz ciężko określić kiedy mam szanse zajść w ciąże :(

Odnośnik do komentarza
Gość ~pomocna

a moze to uczulenie wlasnie na stosowane przez ciebie mydlo do higieny okolic intymnych, nie powinnas stosowac zadnych mydel do mycia tamtych miejsc, kup sobie plyn/zel do higieny intymnej z kwasem mlekowym, mozesz zrobic sobie kuracje probiotykiem ginekologicznym, najlepiej dopochwowym np. lactovaginal, bo takie dzialaja znacznie szybciej od doustnych, uzupelnisz flore bakteryjna, obnizysz pH w pochwie, co bedzei cie chronic przed ewentualnym rozwojem infekcji, ktora moze sie u ciebie jeszcze rozwinac, skoro odczuwasz wciaz swedzenie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...