Skocz do zawartości
Forum

Związek przez internet z przyjacielem


Gość monisi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość przeczytałam

Jeśli szukasz miłości - od niego nie dostaniesz. Już Ci to udowodnił wiele razy.
Jeśli szukasz zapychacza czasu, mętliku w głowie, coraz słabszych nerwów, rozbicia - od niego będziesz to dostawała.
Jesli chcesz marnować kolejne pół roku, a może lata na taką znajomość to trwaj w tym, jak chcesz żyć normalnie z kimś przy boku skończ tą parodię, albo doprowadź do spotkania.

Literatura w internecie wciąga, to co jest napisane można sobie na swoją modłę podstosować i przeczytać tak jak nam aktualnie nerwy grają.
Przykładowo:
"Jesteś taką milutką kobietką"- jedna osoba odbierze to z radością, druga poczuje się potraktowana jak infantylna głupiutka dziołcha, kolejna poczuje się olana, i pewnie jeszcze inne interpretacje. Co innego jak powie to ktoś prosto w oczy dojdzie do tego realizm sytuacji, co oczywiście też można odebrać opacznie, ale już prędzej da się wyczytać z twarzy mówiącego intencje.
Widać że jesteś dziewczyną wrażliwą, niedowartościowaną, uczciwą, on jest bawidamkiem, a bardziej bawiumysłem...bo bawi się Tobą i Cie nie szanuje i obraża.
Tu nie ma uczucia natomiast jest przyzwyczajenie, uzależnienie tak jak ludzi od facebooka, alkoholu, papierosów.
Wiąże Was nić silnego przyzwyczajenia. Kobiety są w toksycznych związkach z mężami, którzy je biją, bo nie potrafią odejść - umysł potrafi płatać takie figle że krępuje człowieka jak kajdanki.
Im prędzej uświadomisz sobie, że to uzaleznienie i przyzwyczajenie a nie miłość, tym prędzej dojdziesz do siebie i może za kolejne pół roku poznasz kogoś z kim stworzysz normalny związek.

Poznawanie ludzi przez internet TAK jak najbardziej, ale wikłanie się w długotrwałe układy "miłosne" już nie do końca - moim zdaniem oczywiście.

Idzie wiosna idzie słońce przyjdzie coś nowego i dobrego o ile tylko na to pozwolisz :)

Odnośnik do komentarza

jeszcze miesiac zaczekam pozniej zaproponuje skypa jezeli odmowi albo bedzie sie wykrecal bede juz wiedziala ze sie mna tylko bawi.. jezeli sie niechce spotkac to moze po rozmowie takiej wkoncu powie czego moge oczekiwac czy mu sie podobam czy nie zobaczymy co z tego wyjdzie..czy przez skypa tez sie taki okaze jak przez telefon..

Odnośnik do komentarza

Monisi, przykro mi ale jestem takiego samego zdania jak moje poprzedniczki.

To nie może się udać, takie znajomości, często kończą się wielkim rozczarowaniem. Piszesz z nim pół roku, więc skoro on po takim czasie nie chce się z toba spotkać to musi być coś na rzeczy.

Musisz z nim porozmawiać i to poważnie, i albo sie zdecyduje na spotkanie, albo zakończ tą znajomość.

PS: Może warto abyś mu powiedziała o tym co do niego czujesz, idź na całość... aby on wiedział na czym stoi, dlaczego się tak zachowujesz i czego ty oczekujesz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...